• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars: Spin-offy (dyskusja ogólna)
@Badus
Przecież tak właśnie wygląda przeciętna mandaloriańska zbroja.
Udział Filoniego oznacza, że można się spodziewać nawiązań do TCW i Rebels. Może w końcu zobaczymy Darksaber ? Oczko

Ponoć pierwszy sezon ma liczyć raptem 8 odcinków. To raczej dobra wiadomość, przynajmniej nie rozwleką historii na siłę tak jak ma to miejsce np. przy netfliksowych seriach MCU.

Cytat:Galaktyka jest wielka i im mniej znanych postaci w tego typu tworze tym lepiej, ale fajnie byłoby zobaczyć jakieś małe cameo Luke'a Skywalkera zagranego przez takiego Sebastiana Stana ;d
Ogólnie tak jak jestem zawsze 'za' jeśli chodzi o wszelkie cameo, fanservice i easter eggs, tak chciałbym żeby ten serial stanowił totalnie oddzielną całość. Oby tylko zostawili "Dawno, dawno temu..." na początku i właściwe napisy końcowe.
Jednakże, S. Stan jako L.S. to byłby absolutny arcy-sztos Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
I to byłby świetny start do jakiegoś solowego filmu o Skywalkerze. Fani są głodni takich rzeczy i na pewno frekwencja byłaby ogromna. Tyleż mamy niewykorzystanego potencjału w sequelach, że kurła solidny film opierający się na jednej z postaci stanowiącej trzon gwiezdnych wojen byłby murowanym sukcesem finansowym i prostą drogą do zamazania niesmaku po nowej trylogii. Ale wątpię aby obecny Lucasfilm poszedł tą drogą, wszakże dwie nowe produkcje z męskim bohaterem głównym to stanowczo za dużo ;v

Odpowiedz
Przygody Stana-Skywalkera brałbym w ciemno. Zawsze to jakaś rehabilitacja Język
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Czepianie się zbroi jest całkowicie bez sensu. To przecież oczywiste.
Co do podobieństwa z Bobą, jest pewne. Ale kurde, jeszcze przed TLJ czytałem masę wypowiedzi ludzi którzy baaardzo chcą westernowo-gangsterski serial/film z łowcą nagród w roli głównej...no i zanosi się, że w końcu dostaniecie. Kto wie, może z świetnym aktorem w roli głównej. Opis brzmi bardzo ciekawie, ekipa jest zaskakująca i godna uznania, ja czekam i liczę na dużo.

Odpowiedz
No właśnie - to było przed TLJ i przed tą bułą Solo, która zarżnęła chęć na gangsta-western.

Wyjdzie, zbierze co najmniej bardzo dobry odzew, to się zainteresuję Oczko
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
[Obrazek: 0.jpg]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Heh.
Jeśli to jest ten sposób na ratowanie statusu marki, to równie dobrze można by było..

:>
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Dobry pomysł. RO to był najlepszy SW od Disneya.

Będzie ten fajny robot, okolice prequelowe. Będzie na poważnie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To nie jest aż taki zły wybór, Cassian Andor rzeczywiście wydaje się mieć najciekawszy życiorys sprzed filmu spośród całej obsady Łotra. Może co z tego będzie?

Odpowiedz
Biedni idioci. No ok, może nie biedni.
"Łotr" to w moim rankingu ścisła czołówka SW. Z OT nie wygra przez sentyment, ale jakbym miał oceniać na chłodno, a nie sercem, to byłby drugi po "Imperium".

No i kompletnie mnie to nie interesuje. SW to było zawsze święto raz na dekadę. Taśmowe produkcje i czepianie się jakiegokolwiek motywu czy bohatera powoduje u mnie tylko ziewanie.
To fajna postać jako część znakomitego filmu. Ale "Przygody Pana Andora" to żegnam ozięble.

Zresztą, teraz to jeszcze tylko IX w kinie dla beki, a potem to niech sobie kręcą co chcą.
Mogliby nakręcić film o tej irytującej małpie z pałacu Jabby, albo drzewie genealogicznym hrabiego Dooku?
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Shamar napisał(a):Będzie ten fajny robot, okolice prequelowe.

Prequel, owszem, ale w odniesieniu do SW "okolice prequelowe" sugerowałyby coś, z czym ten serial nie ma prawa mieć za wiele wspólnego.

A tak ogólnie i tak mam to w dupie Język
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
W sensie okolice prequelowe bo to prequel "RO", który jest prequelem "NH" który .. zaraz. "RO" to był raczej midquel. Tak czy inaczej serial w okolicach prequelowych Oczko

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Prequel, ale wciąż osadzony bliżej OT niż Prequel Trilogy.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Ależ niczego innego nie miałem na myśli.
Tak to jest z uszczególnianiem jak są teraz prequele wcześniejsze i późniejsze Oczko

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon