Star Wars Zemsta Sithów
Mierzwiak napisał(a):
shamar napisał(a):ne rozumět
Hayden Christensen został wklejony w Powrocie Jedi jako duch, helloł! :roll:

:lol: jak to ? :lol: ahahahahha. Nie no pierwsze czytam. Pamietam , że tam była scena z Anakinem-duchem w oryginalnej wersji, w jakijs grocie. Ale... usuneli aktora tamtego i wstawili Hajdena ? :lol: o zesz...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: spirits1997.jpg]
[Obrazek: spirits2004.jpg]

Idąc tokiem "myślenia" Lucasa, powinni tam też wstawić Ewana McGregora, wtedy ta zmiana byłaby logiczna, a tak jest zupełnie bez sensu, bo duch Obi-Wana jest w takim wieku jak w chwili śmierci, a Anakina nie. Dlaczego? Bo tak.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):bo duch Obi-Wana jest w takim wieku jak w chwili śmierci, a Anakina nie. Dlaczego? Bo tak.
Może dlatego że Obi-Wan umarł jako Jedi będąc starcem, a Anakin będąc jeszcze młodym człowiekiem?! Chociaż do takiego rozumowania też można sie przyczepić.

Odpowiedz
Z tego co pamiętam to chyba chodziło o to, że w chwili śmierci Vader stał się ponownie Anakinem, tym młodym który "zginął" na Mustafar (tej wulkanicznej planecie) w E3. Chodzi po prostu o wizualnie przedstawienie jego odkupienia :)

Odpowiedz
Wasze dywagacje dowodzą jednego - Lucasa zwyczajnie popierdoliło na starość. Wciskając tam haydena dziad chciał chyba zrobić dobrze fanom NT.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Rodia napisał(a):Vader stał się ponownie Anakinem, tym młodym który "zginął" na Mustafar (tej wulkanicznej planecie) w E3.

No jak dla mnie to on był już wtedy Vaderem, który miał za sobą wyrżnięcie gromadki słodkich bobasów. Więc logiczniej byłoby tam wstawić Christensena w wersji EII, czyli krótkie włosy, mniej przypakowany - bo wtedy jeszcze można było o nim powiedzieć, że był dobrą pipą. Swoją drogą to chyba powinien nie mieć jednej ręki.

Odpowiedz
Ale na początku "Zemsty Stihów" teoretycznie jeszcze był "dobry" a wyglądał... tak samo (czyli długie włosy). Ta zmiana jest bezsensowna. Powinien zostać stary Anakin. Równie dobrze należałoby teraz dokręcić od nowa zbliżenia Vadera do sceny zdejmowania maski przez Luke'a. Z Haydenem rzecz jasna. Totalnie bez sensu.

Odpowiedz
może najlepiej od razu nakrecą remake'i 8)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Weź nie kracz... Ale w sumie po Lucasie można się spodziewać nawet takich numerów.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
A ja bym był nawet za może... By jakiejś spójności to nabrało. A tak dwa zupełnie inne światy połączone fabułą powiedzmy i postaciami.

Odpowiedz
Phil, chyba za długo siedziałeś w lodówce i niska temperatura ci zaszkodziła :roll:

Odpowiedz
Ja jestem prawie zielony w tych filmach bo , powtórze po Mercurym : "I don't like Star Wars " ale skoro są tu znawcy tematu :

Czy dodano głos Jonesa pod koniec SW 3 ? ( jelsi nie to dlaczego ? ) Tam gdzie po zalozeniu Anakinowi cybernetycznego osprzętu ma głosik jak cipka a nie ten kozacki znany ze starych czesci ?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Remake starej trylogii? Brr.

Co do symbolicznego przedstawienia odkupienia Vadera, to nawet jeśli chcieli tam wstawiać tego 'dobrego' Anakina, to w pierwszej wersji i tak to było bardziej logiczne, bo Vader porzucił ciemną stronę i znów był sweet Anniem w chwili śmierci. Czyli wtedy gdy miał już te czterdzieści-parę lat. Ergo, wstawienie Christensena to debilizm. Wystarczyłoby pokazanie planet wprowadzonych w NT, jeśli już koniecznie chcieli nawiązać.

Przy okazji, jeżeli ktoś nie widział:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3eZBevXohCI[/youtube]

shamar napisał(a):Czy dodano głos Jonesa pod koniec SW 3 ? ( jelsi nie to dlaczego ? ) Tam gdzie po zalozeniu Anakinowi cybernetycznego osprzętu ma głosik jak cipka a nie ten kozacki znany ze starych czesci ?

Głosik jak cipka ma w polskim dubbingu (który swoją drogą sam w sobie stanowi niezłe kuriozum), w oryginale zawsze przemawiał przecież głosem Jonesa, także w EIII.

Odpowiedz
-Bodzio- napisał(a):Głosik jak cipka ma w polskim dubbingu (który swoją drogą sam w sobie stanowi niezłe kuriozum), w oryginale zawsze przemawiał przecież głosem Jonesa, także w EIII.

Ogladałem angielską wersje i tam na pewno nie było głosu Jonsa w Zemscie Shitów.

Odpowiedz
Był.

James Earl Jones:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Darth Vader (voice) (uncredited)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
shamar napisał(a):tam na pewno nie było głosu Jonsa w Zemscie Shitów
To obejrzyj raz jeszcze zamiast wypisywać bzdury.

Od 2:55 jest scena w której James Earl Jones użycza głosu Vaderowi.

Odpowiedz
Cytat:Ogladałem angielską wersje i tam na pewno nie było głosu Jonsa w Zemscie Shitów.

Widac nie oglądałeś do końca :P
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jak ogladałem pierwszy raz to byłem pewny, że to nie jego głos... hmmm

Odpowiedz
Postarzał się od czasu starych części, może nie poznałeś zmienionej barwy głosu :P

Odpowiedz
+ To co poprzednio: design, muzyka
+ Mnóstwo świetnych scen akcji
+ Obi-Wan/McGregor
+ Rozkaz 66, chociaż coś za łatwo dali się Jedi załatwić
+ Bardzo ładna ostatnia scena

- Przemiana Anakina, czyli jedno wielkie WTF. Nawet przyjmując że robił to wszystko by ratować Padme, nie usprawiedliwia to pierdolenia bzdur jakby nie miał mózgu. Ciemna strona mocy faktycznie go zamroczyła.
- Mace Windu i pseudoJedi kontra Sidious
- Hayden
- Śmierć Padme i ogólne nudziarstwo jej postaci w tej części. W EI była drewniana i sztuczna, w EII znaaacznie lepsza, aktywna, bardziej wyluzowana, zyskała nawet coś na kształt charakteru, by tutaj znowu stać się kukłą. Damn you Lucas!
- Chwilami naprawdę żenujące dialogi:
Cytat:- Nie umrę podczas porodu. Obiecuję.
- Nie, to ja obiecuję.
:roll:
- Fatalne gagi z udziałem R2 i pozostałych robotów w początkowych scenach filmu
- Groteskowe aktorstwo McDiarmida po przemianie w paskudę z tyłkiem na czole

Ostateczna ocena: 7/10, bo jednak mimo wad nie potrafię nie lubić tego filmu, mimo tych wszystkich okropieństw za dużo tu rzeczy, które naprawdę mi się podobają. Guilty pleasure? Najwyraźniej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon