• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
Apeluje do Romualda albo kogos innego zeby ze starego forum powkopiowywal tu teksty o Stevenie Seagalu. Czytam je po raz 20 i wciaz placze ze smiechu. Kurde to sie do kabaretu nadaje. Gdzie sie podziali uzytkownicy z takim poczuciem humoru??
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
A gdzie można przeczytać teksty o Stevenie Seagalu ze starego forum?

Odpowiedz
http://przyjaciele.esensja.pl/filmforum/viewtopic.php?t=1182 tu na przykład

i tu są intrygujące rzeczy
http://przyjaciele.esensja.pl/filmforum/viewtopic.php?p=35007&highlight=#35007
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
możecie się śmiać z Seagala i w ogóle, ale mnie to jakoś przychodzi z wyjątkowym trudem. powód? nikt już nie robi takich filmów, jak cztery pierwsze sensacje ze Stevenem w roli głównej. bardziej wolałbym się pośmiać z Troya Duffy'ego albo Orlando Blooma.

fajnie by było, gdyby Seagal powrócił z jakimś oldschoolowym akcyjniakiem - coś jak Lundgren ze swoim "Mechanikiem". nie będe ukrywał - obejrzałbym z chęcią...

a to, co ostatnimi czasy (od jakichś 13 lat :)) wyrabia Seagal, to bardziej żałosne niż śmieszne... niestety.

Odpowiedz
Najlepsze są streszczenia filmów z jego udziałem. 99% zaczyna się takim oto zdaniem "(Były) agent/policjant/najmenik bla bla bla".

Odpowiedz
Seagal ma ponoc wrocic z jakims akcyjniakiem w starym stylu. Wiem ze ma 8 dan w aikido i nie bede wypowiadal sie na temat czy wciaz trenuje czy nie, bo w aikido wbrew pozorom nie trzeba miec sylwetki apolla.
Ale mimo wszystko nawet jesli film bedzie niezly we wszystkim to wraz Steven wazy 200 kilo. Czy on siebie nie widzi? Przeciez takiego spaslaka nie jest fajnie ogladac na ekranie, niewazne co by nie wyczynial. Strach pomyslec co sie z nim dzieje od 1996 roku. Tzn juz wtedy przejawial zdolnosci do tycia ale dalo sie to jeszcze sprytnie zamaskowac ubiorem.
Tu jedynie odsysanie tluszczu pomoze...:(
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Gdzie sie podziali uzytkownicy z takim poczuciem humoru??

Hitch o to jestem - na starym forum występowałem pod nickiem Vercotti (ten ze zdjęciem Michaela Palina z "LCMP"). Może zabrzmiało to jakbym się chwalił, chciałem tylko stwierdzić fakt. Od tego czasu człowiek trochę wydoroślał. Szkoda, że straciłem kontakt z osobą o pseudonimie Krachu - on był znawcą tych filmów.
Ja osobiście kariery Stevena nie śledzę - szkoda mi czasu i nerwów.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
Powiem tylko, ze dowcipy o zwlokach Seaga, kukle animatronicznej, worku kartofli z brwiami byly zajebiste :)
--
Laozi

Odpowiedz
Apropo żartów z Segala, McIntyre zrobił kilka, np: http://www.atomfilms.com/film/seagal_deadly_time.jsp
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Marne to.

A tak baj de łej, Seagal ostatnio zrobil trzy filmy kinowe!
Jeden wlasnie zostal ukonczony i jest to typowe dla jego tworczosci kiedy byl na topie 'ojciec msci sie za smeirc syna' i zwie sie to to Urban Justice.
Niestety Seagal i tak wazy 200 kilo wiec nawet jesli film bedzie dobry to sceny walk beda do dupy :)

=

A dla posmiania trailer Submerged. Jesli ta lodz zatonela to tylko od ciezaru Stefka :)

=

No i wywiad ze Stefankiem razem z ekskluzywnym materialem zza kulis jego nowego filmu :D

No i dokument Stefana - Steven Seagal's America :)
--
Laozi

Odpowiedz
wciaz nie wiadomo czy urban justice wejdzie do kin.....
a kolejne filmy "prince of pistols" i "marker" raczej jednak pojda na video od razu.

Odpowiedz
Cytat znaleziony na oficjalnej stronie Stevena.

Music is the language of the Gods that can bring all people together and, for this reason, music is an important part of my life. - Steven Seagal

Boże, to on się jeszcze muzyką na poważnie zajmuje.
I have a plan. Heh.

Odpowiedz
Juz dawno :)
A najglupszym co mogl ostatnio zrobic Seagal to odmowa zagrania glownego bad guya w Godiznach Szczytu 3...
To mogloby przypomniec producentom ze jeszcze zyje a tak dokona żywota na video :(
--
Laozi

Odpowiedz
z tymi rush hour 3 to ja slyszalem o van dammie (nie wiem jak to napisac:)

Odpowiedz
Jackie Chan chcial Seagala bo jest swiadom jego druzgocoacego upadku jako gwiazdy kina kopanego.
--
Laozi

Odpowiedz
W filmie "Marker" (o którym wspominał Tomashec) zagra Lance Henriksen, natomiast do filmu "Prince of Pistols" scenariusz popełniła nasza gwiazda, a i jeszcze ma to wyreżyserować. Zapowiada się wielkie i wybitne kino przez duże "w".
I have a plan. Heh.

Odpowiedz
Lance Henriksen od kilku ladnych lat gra sobie wesolo w gniotach :)
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Marne to.

A dla posmiania trailer Submerged. Jesli ta lodz zatonela to tylko od ciezaru Stefka :)

zwiastun klasunia. tego filmu jeszcze nie widzialem ale zpaowiada sie pysznie - na kilku ujeciach widziales te hipnotyzujace spojrzenie i charakterystyczne brwi? 8) :lol:

w "submerged" zagral vinnie jones... :)

Odpowiedz
A propo "Submerged". Film kręcony był w Bułgarii (nieco przyblakłe gwiazdy mają słabość do tych rejonów), pewnie dlatego, że przy budżecie 15 milionów dolarów można tam zrobić większe łubu - dubu niż na terenie USA. W zapowiedzi, która zaproponował nam Hitch mignęła mi twarz Nicka Brimble. Facet grał Małego Johna w "Robin Hoodzie - Księciu złodziej" (facet najwyrazniej błyskotliwej kariery nie zrobił). W zwiastunie przez sekundę widać Vinniego Jonesa.
I have a plan. Heh.

Odpowiedz
nie... nick brimble nie gral malego johna. jestem pewien ze gral jakiegos z wojow szeryfa....

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon