• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
Rotfl. Ten gif to autentyk czy podróbka w stylu klipów z Ellen gdzie Trump i Hillarówna tańczą na scenie? Jest wystarczająco absurdalny jak na coś co Seagal mógł odwalić, ale nie sądziłem, że dzisiejszy Steven może się jeszcze ruszać z taką predkością ;)
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz

Odpowiedz
(07-11-2016, 03:51)Gieferg napisał(a): Swoją drogą - najlepsze co Seagal mógłby teraz zrobić, to wystąpić w komedii i sparodiować siebie samego.

Do tego trzeba mieć dystans do siebie, a tego za bardzo Seagal nie ma. Nawet jak Seagal idzie bardziej w komedię to jednak dalej musi grać w niej absolutnego twardziela. Chociaż akurat ta reklama jest niezła:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Facet jest parodią samego siebie od jakichś dwóch dekad. Nie wiem po co dodatkowo miałby to jeszcze "grać".

Odpowiedz
No ale skila to Stefan ma:

:) :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Ogłoszenie parafialne!

Chiński paździerz z Seagalem i Tysonem!

Odpowiedz
Seagal dużą ma słabość do sklepików z importowaną żywnością. Widać to na jego filmach. Sklepiki z żarciem z dalekiego wschodu. W USA jest tego pełno i w UK też.
Pojawiały się tam razem z napływającymi na wyspy imigrantami.
Makłowicz jak gdzieś tam jedzie na wschów to też takie sklepy, pokazuje i się jara. A jest z czego.
To że Seagala ciągnie na wschód to jest dla mnie jasne. To że lubi Słowian jeszcze bardziej miłe.
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Ale wygląda jakby codzienne jadł w Macu, albo w budce z kebabem.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon