• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
Rotfl. Ten gif to autentyk czy podróbka w stylu klipów z Ellen gdzie Trump i Hillarówna tańczą na scenie? Jest wystarczająco absurdalny jak na coś co Seagal mógł odwalić, ale nie sądziłem, że dzisiejszy Steven może się jeszcze ruszać z taką predkością ;)
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz

Odpowiedz
(07-11-2016, 03:51)Gieferg napisał(a): Swoją drogą - najlepsze co Seagal mógłby teraz zrobić, to wystąpić w komedii i sparodiować siebie samego.

Do tego trzeba mieć dystans do siebie, a tego za bardzo Seagal nie ma. Nawet jak Seagal idzie bardziej w komedię to jednak dalej musi grać w niej absolutnego twardziela. Chociaż akurat ta reklama jest niezła:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Facet jest parodią samego siebie od jakichś dwóch dekad. Nie wiem po co dodatkowo miałby to jeszcze "grać".

Odpowiedz
No ale skila to Stefan ma:

:) :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ogłoszenie parafialne!

Chiński paździerz z Seagalem i Tysonem!

Odpowiedz
Seagal dużą ma słabość do sklepików z importowaną żywnością. Widać to na jego filmach. Sklepiki z żarciem z dalekiego wschodu. W USA jest tego pełno i w UK też.
Pojawiały się tam razem z napływającymi na wyspy imigrantami.
Makłowicz jak gdzieś tam jedzie na wschów to też takie sklepy, pokazuje i się jara. A jest z czego.
To że Seagala ciągnie na wschód to jest dla mnie jasne. To że lubi Słowian jeszcze bardziej miłe.
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Ale wygląda jakby codzienne jadł w Macu, albo w budce z kebabem.
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Łooo Panie - jakie złoto :D Majki kontra Steven - must see!

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
W całym zwiastunie Mike Tyson ma chyba tylko jedną kwestię "Fire". 

Odpowiedz
Jezu - ze szczególnym wskazaniem na 38 sekundę

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dla mnie raczej 10 sekunda. Ale poza nią, to jednak tradycja Seagala, że przeciwnik nie może go bić. 

Odpowiedz
Co to do kroćset fur beczek! ma być?! Popłakałem się ze śmiechu z 10 razy i to w ciągu pierwszych 10sekund klipu...

Odpowiedz
Wyczekiwana przez Gieferga parodia :).

Ja nie mogę z zabójczego ciosu w ucho :D.

Odpowiedz
Ciekawostka: Seagal zginął w 1995 na planie "Krytycznej decyzji". Jego śmierć została zarejestrowana na taśmie i ostatecznie włączona do gotowej wersji filmu, by uczcić pamięć Stevena. Jednak chciwi agenci Senseia postanowili zatuszować ten fakt i podobnie jak swego czasu menadżerowie The Beatles po feralnej śmierci Paula McCartneya, uznali, że najlepiej będzie zastąpić Seagala sobowtórem, który od tamtej pory funkcjonuje w świecie filmu. Także najpierw radziłbym poznać trochę faktów, a potem się śmiać.

Odpowiedz
Cios w 10 sekundzie mnie rozwalił, serio ktoś to przepuścił do filmu? <LOL>. Ale tak ogólnie to i tak zaskakująco duża ilość ujęć w których rzeczywiście jest Steven, a nie dubler.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(08-06-2018, 17:59)nawrocki napisał(a): Ciekawostka: Seagal zginął w 1995 na planie "Krytycznej decyzji". Jego śmierć została zarejestrowana na taśmie i ostatecznie włączona do gotowej wersji filmu, by uczcić pamięć Stevena. Jednak chciwi agenci Senseia postanowili zatuszować ten fakt i podobnie jak swego czasu menadżerowie The Beatles po feralnej śmierci Paula McCartneya, uznali, że najlepiej będzie zastąpić Seagala sobowtórem, który od tamtej pory funkcjonuje w świecie filmu. Także najpierw radziłbym poznać trochę faktów, a potem się śmiać.
To byłaby wiarygodna teoria, gdyby filmy Senseia przed "śmiercią" były jakieś szczególnie wybitne - ale nawet w tych lepszych widać, ze tutaj upadek jest tylko kwestią czasu. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nie no wiadomo, ostatnio nadrobiłem dwa, w powszechnej opinii uchodzące za najlepsze z udziałem Seagala, filmy - Out for Justice i Hard to Kill - i o ile ten pierwszy to nadal kawał klawego sensacyjniaka, tak ten drugi mocno już zajeżdżał serem. Ale i tak myślę, że w porównaniu do reszty kariery, jego filmografia z lat 1988-96 wygląda całkiem solidnie, pomijając "oznaki" rychłego końca. ;)

Odpowiedz
Cytat: w powszechnej opinii uchodzące za najlepsze z udziałem Seagala, filmy - Out for Justice i Hard to Kill

Akurat spośród pierwszych czterech filmów Seagala "Hard to Kill" jest zdecydowanie najsłabsze (i najbardziej absurdalne). Pomijając "Out for Justice", który uważam za znakomite kino sensacyjne/zemsty, bardzo dobry i chyba najmniej znany film Seagala z wczesnego okresu kariery to "Marked for Death", gdzie Sensej ściera się z jamajskim gangiem, kierowanym przez kapłana voodoo. Mega klimat i kontrowersyjna tematyka, która dzisiaj nie dostałaby zielonego światła od pizdeczek w Holly.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon