• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
tomashec napisał(a):nie... nick brimble nie gral malego johna. jestem pewien ze gral jakiegos z wojow szeryfa....

Sprawdzone na imdb - grał Małego Johna. Grał jeszcze w takim filmie (który miałem wątpliwy zaszczyt obejrzeć) "Gone Fishin'" z Joe Pesci i Danny Gloverem.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
i wszystko jasne: nie doczytalem ze tobie chodzi o film z costnerem. ja go pamietam z serialu "robin of sherwood" - dosc charakterystyczna morda;) i jak sie okazuje gral w jednym z najlepszych odcinkow (a wlasciwie dwoch odcinkach) "mieczach waylanda".
ale wracamy do tematu.
(nie)polecam jeden z ostatnich filmow glownego boahtera topicu "attack force" - bezsprzecznie najgorsza produkcja. a jesli ktos mialby ochote na kawalek muzy to sluze plikami (druga plyta - na plycie wspomaga sam stevie wonder!!!)). btw dobrym kumplem stevena jest b.b.king:)

Odpowiedz
Wogole Steven ma zadziwiajaca liczbe dobrych kumpli wszedzie. Moze on po prostu lubi kino klasy Z? Kazdy moglby go gdzies wkrecic lub zorganizowac mu jakas niskobudżetowke ale na poziomie. A tak same gnioty...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
wyszedł gdzieś pakiet 4 pierwszych filmów Seagala?

Odpowiedz
Na btgigs.
Chcesz to ci moge dac zaproszenie :)
--
Laozi

Odpowiedz
Tak mi się przypomniało: muzyczny talent bohatera tematu będzie można podziwiać 4 lipca bieżącego roku w warszawskim klubie Królikarnia, gdzie Steven Seagal wystąpi w ramach Warsaw Summer Jazz Days ze swoim zespołem Thunderbox. Wjazd free. Opinie o płytach gwiazdora nie są najlepsze: za długie, zbyt standardowe i w sumie nieciekawe, mimo dobrych fragmentów. Prawie jak jego ostatnie filmy :smile: Kusi jednak, by obejrzeć idola młodości grającego bluesa :smile:
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Oh, yeah! Możę będe wtedy w Wawie, więc trzeba będzie sprawdzić jak wejście za free. :) Dzięki za info!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mistrza Stevena trzeba zobaczyc! Na pewno wpadne :mrgreen:
A sam koncert pewnie potwierdzi przypadek Allena - sala pełna muzycznych ignorantów, chcących zobaczyć jedynie znaną morde :wink:

Odpowiedz
Steven Seagal nad fanów swej muzycznej twórczości przedłożył jednak twórczość filmową. Koncertu w Królikarni nie będzie, bo Aktor ma jakieś zobowiązania dla X Muzy. Co poradzić - za filmy płacą lepiej, niż za darmowe koncerty. Mistrz mógłby jednak pomału brać się za inną aktywność, będzie jak znalazł, gdy skończą się angaże do kolejnych filmów klasy Ź. Jestem cholernie rozczarowany, nie zobaczę idola młodości grającego bluesa na żywo :cry:
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
A to gnida! Specjalnie miałem przyjechać. :( Dzięki za info!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ja podobnie. Steven, ty tlusta larwo, jeszcze cie dopadne :)
--
Laozi

Odpowiedz
Reaktywacja tematu:
Ciekaw jestem czy Steven po Maczecie odbije się od dna, widocznie poszedł po rozum do głowy i zaangażował się w wysokobudżetowy, głośny projekt. Kolejny dobry powód żeby z niecierpliwością wyczekiwać premiery :D Mamy tu doczynienia ze swego rodzaju przełomem: Seven Seagal po raz pierwszy w swojej karierze zagra czarny charakter!
Z resztą mamy w tym filmie też doczynienia z analogiczną sytuacją- Danny Treho znany głównie z trzecioplanowych ról oprychów gra bohatera pozytywnego :P

Odpowiedz
oprzdk napisał(a):Reaktywacja tematu:
Mamy tu doczynienia ze swego rodzaju przełomem: Seven Seagal po raz pierwszy w swojej karierze zagra czarny charakter!

A tam znowu po raz pierwszy...

Odpowiedz
To w czym wcześniej wystąpił jako zły? Może coś przeoczyłem bo nie oglądałem wszystkich filmów z nim, a zwłascza tych nowszych, ale czegos takiego trudno by było nie zauważyć. Tytuły proszę :D

Odpowiedz
oprzdk napisał(a):To w czym wcześniej wystąpił jako zły?

W każdym filmie był zły :mrgreen:
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:To w czym wcześniej wystąpił jako zły?

Podobno w tym: http://www.imdb.com/title/tt0406661/ robił za przeciwnika dla głownego bohatera ale na ekranie go za wiele nie było. Filmu nie widziałem więc nic więcej nie powiem.

Ja już na swojej półce z DVD mam w zasadzie wszystko z Seagalem co mi do szczęscia potrzebne a są to:

- Out for Justice
- Glimmer Man
- Executive Decision

Ewentualnie dodałbym do tego jeszcze Under Siege 2 ale jakiejś pilnej potrzeby by to zrobić nie odczuwam.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Początek aktorskiej drogi miał rewelacyjny, niestety aż do Liberatora 2. Potem to każdy film już równia pochyła w dół i kino klasy B lub nawet C. Ostatnio Machete, mała rólka i choć wiele się po Stevenie Seagalu nie spodziewałem to jednak na bardziej plus niż na minus. Ogólnie kolejny aktor który najlepsze ma już za sobą, czekam na być może Expendables 2 w którym złudnie mam nadzieje że coś jeszcze ciekawe nam pokaże.

Above The Law - pierwszy film i plus za Sharon Stone
Marked for Death - po prostu niezły, plus Joanna Pacuła i Danny Trejo
Out For Justice - jeden z moich ulubionych
Under Siege - bardzo dobry, Casey ''The Cook'' Ryback rządzi i plus świrnięty Tommy Lee Jones
On Deadly Ground - dobry, scena z grą w łapki i Michael Caine jako ten zły
Under Siege 2: Dark Territory - mój ulubiony, ''The Cook'' is back i plus za muzykę ŚP. Basila Poledourisa

Odpowiedz
Z tym, że On Deadly Ground to kompletne dno. Zamiast niego na tej liście najlepszych powinien figurować Glimmer Man, którego się naprawdę nieźle ogląda, poza tym to wyjątkowy film - Seagal dostaje tam raz w ryj i krew mu leci z nosa :)

Odpowiedz
Tyle tylko że Glimmer Man zaczyna już jak dla mnie równie pochyłą w dół :)

Odpowiedz
Równię pochyłą to już zaczął Under Siege (w którym podobnie jak w Above The Law nie wiem co ludzie widzą).
Under Siege 2 i Glimmer Man to był chwilowy powrót do formy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon