• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
Greg, nic nadzwyczajnego w Glimmer Manie nie ma. Seagal dostaje po ryju w Nico, zostaje postrzelony w Out for Justice, a w Hard to Kill to nawet w szpitalu leży :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Postrzelenie to zupełnie inna sprawa, mi chodzi o to że Seagal dostaje w ryja w walce (tylko czy aby na to nie pozwala?). Co do Nico to nie pamiętam już kiedy tam dostał w ryj, czy aby nie będąc związany?

Zabawna sprawa z tym Seagalem - nawet jeśli w jakimś filmie ginie to zawsze z własnego wyboru czy z własnej ręki.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(15-08-2011, 13:23)Hitch napisał(a): a w Hard to Kill to nawet w szpitalu leży :)

Dobrze że mi tym filmie przypomniałeś, byłbym zapomniał

Hard To Kill - tak jak Under Siege 2 mój ulubiony, kilka fajnych scen od tej przy stole bilardowym, czy z Vernonem na końcu chociażby. No i muzyka Davida Michaela Franka, ogólnie styl tak jak w Best of the Best 2. Podsumowując Steven Seagal udowadnia że wygrywa nawet ze śmiercią :)

Odpowiedz
Steven Seagal rozbity na drzazgi :D

http://www.joemonster.org/art/19070/_Z_szacunkiem_do_drewna_czyli_Steven_Seagal_rozebrany_na_drzazgi

kilka naprawdę ciekawych faktów :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Dzisiejsze teenejdżery, aby zaimponować w towarzystwie, robią sobie pośmiewisko z Senseja. Ok, rozumiem, łatwo kopać leżącego.

Ale dla mnie Sensej zawsze będzie IKONĄ i będę bronił jego honoru:

Odpowiedz
Kocham to:

He's nuthin' without that badge!

i tę infantylną szczeniacką popisówę, która Seagal urządza po tym. Zawsze podobało mi się to, że przeciwnicy Seagala ustawiają się w kolejce do walki z nim, jeden na jeden, czekając aż kolega przed nimi dostanie wpiernicz, a nie atakują razem. Jedyny fajny moment tego fragmentu to wypluwanie zębów na stół, taką brutalność chcę w filmach z walką wręcz.

Steven jest jedynie ikoną słabego aktorstwa i braku charyzmy. Chociaż fragmenty w Out for Justice i tym filmie, gdzie mści się po wyjściu ze śpiączki lubię to jego gęba i audiowizualna pizdowatość przeszkadza mi w cieszeniu się nimi.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ale to nie było normalna bójka barowa (która Seagal i tak by wygrał). Tutaj chodziło właśnie o to, żeby atakować pojedynczo, bo koleżka ogłosił, że zwycięzca dostanie nagrodę. Gdyby wszyscy atakowali, musieliby się dzielić forsą, a nikt tego nie lubi przecież ;)

EDIT

Cytat:Steven jest jedynie ikoną słabego aktorstwa i braku charyzmy.

To są wszystko cechy twojej starej, nie Senseja. Znowu się mylisz ;)

Odpowiedz
No tak, istne Mortal Kombat, rzeczywiście. Tak czy siak, mój komentarz odnosił się do wszystkich walk Seagala, jakie pamiętam. W Out for Justice widać to, o ile dobrze pamiętam, walce z sklepie mięsnym, gdzie trzech kolesi ma zabić Stevena i dzielnie, jeden po drugim, atakuja. Nawet kolo, który złapał nóż czeka, aż Steven powie do niego "No dalej!". ;)

No i przede wszystkim - tylko debil odłożyłby broń przed walką z gotowymi go zabić oprychami.
(09-01-2012, 22:28)Mental napisał(a):
Cytat:Steven jest jedynie ikoną słabego aktorstwa i braku charyzmy.

To są wszystko cechy twojej starej, nie Senseja. Znowu się mylisz ;)
Może po prostu Steven to twoja stara?

Odpowiedz
Cytat:W Out for Justice widać to, o ile dobrze pamiętam, walce z sklepie mięsnym, gdzie trzech kolesi ma zabić Stevena i dzielnie, jeden po drugim, atakuja.

Dobrze pamiętasz.

Co nie zmienia fakt, że szanuję twoje zdanie :)

Odpowiedz
Love love.

Odpowiedz
Cytat:No i przede wszystkim - tylko debil odłożyłby broń przed walką z gotowymi go zabić oprychami.

Nie debil. Człowiek honoru zaprowadzający tu na ziemi CZYSTĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ:

[Obrazek: nico-05-1.jpg]

Odpowiedz
Tak dobrze Ci szło, że prawie mnie przekonałeś tymi kilkoma postami... a na koniec wstawiłeś to zdjęcie Seagala i wszystko zrujnowałeś. :)

Odpowiedz
Najlepsze jest to, że koleś jest tak sztuczny, że jego głowa wygląda jak doklejona ;)

Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ja tam wolę uważać Steven gra w coraz gorszych filmach i w związku z tym często przebywa w Polsce, może namierzyć te posty (za pomocą Chucka Norrisa a on przeczytał internet i to dwa razy!) i niektórzy będą mieli gorąco w domu ;) Wolę nie kusić losu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A wiecie, że Steffek występuje w kolejnym serialu? Tym razem nie bawi się w prawdziwego szeryfa na planie jakiego kupiastego reality show, tylko bawi się w szeryfa na planie kupiastego serialu sensacyjnego :)

"True Justice" się to zowie, a u nas "Bez Litości".

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Kurde, zmontowane tak, jakby to byl serial dla polskiej telewizji. Zaskakujące.

Odpowiedz
Bez litości - dobry tytuł. Tagline brzmi "Steven Seagal nie ma litości dla telewidzów"?:)

Odpowiedz
Dla mnie Steven już chyba na zawsze pozostanie ikoną słabego aktorstwa i scen walki, gdzie przeciwnicy ustawiają się w kolejce by oberwać, chociaż nie jest to tylko domena filmów z Stevenem Seagalem, wystarczy zobaczyć filmy z Jetem Li na przykład Romeo musi umrzeć czy Pocałunek smoka :).

Odpowiedz
Czaicie, w filmie Bartkowiaka z Seagalem i DMXem, "Exit Wounds", użyto "Force Maker" z "HEAT" w scenie walki tych dwóch panów - od drugiej minuty:

Ogólnie film słaby, strasznie nieudolnie zrobiony. Nie tylko od strony scenariuszowej i aktorskiej, ale też technicznej - montaż i reżyseria leżą, momentami strasznie rażą dziwne cięcia. Meh. Nie wiem, co to robiło na moim dysku w ogole.

I Eva Mendes została w nim zdubbingowana albo poddano jej głos jakimś zmiana, bo to na pewno nie ona w tym filmie mówi.

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon