• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Seagal
Seagal podobno trenuje Silve w Argentynie - zuch <ok>

Tak przy okazji

Steven wspomina nawet cos o diecie 5:45 szalony!

Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Ze 2 razy był nawet w narożniku Silvy podczas jego walk.

Odpowiedz
"Exit Wounds" dla mnie takie samo dno jak "Romeo musi umrzeć" i "Od kołyski aż po grób" ale te filmy Bartkowiaka idealnie pasują do poziomu aktorstwa Stevena Seagala, DMXa czy Jeta Li :).
Steven Seagal Show brutalne sceny walk i gościnnie bełkoczący Sylvester Stallone :) :).

Odpowiedz

Seagal w reklamie :) W roli głównej Anderson Silva, mistrz UFC wagi średniej z którym czasem trenował. Na pianinie Bruce Buffer, koleś który zapowiada walki w UFC (przyrodni brat bokserskiego zapowiadacza), a za barem Dan Miragliotta, sędzia.

Odpowiedz
Dwóch najbardziej wpływowych ludzi świata RAZEM i z DZIEĆMI!

[Obrazek: 634989362392129253.jpg]

[Obrazek: z12302887Q,Steven-Seagal-i-Wladimir-Putin.jpg]

Kto wymyśli podpis do drugiej fotki? ;)

Odpowiedz
"Po Out for Justice chujnia z grzybnią z patatajcem".
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Trailer nowego filmu Seagala. Akcja dzieje się w Czeczenii, Sensej gra chilijskiego najemnika Academi, Oscara Ruiza Neto, którego zadanie polegać będzie na sprowokowaniu czeczeńskiej opozycji do podłożenia bomby pod Kreml. Film wchodzi do kin w przyszłym tygodniu, produkcja trwała 48 godzin:

Odpowiedz
Ten spaślak ma niby zagrać w EX3? Rozumiem że będzie się poruszać na tym:

[Obrazek: fatpersonscooter1.jpg]

Odpowiedz
Zagrać to chyba za dużo powiedziane. Raczej zostanie uchwycony trzema kamerami (jedna to za mało) podczas obrotu wokół własnej osi, co potrwa do roku 2015 :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Więcej szacunku dla Sesneja. Może jest grubasem, ale ostatnio przyjechał do Arizony i uczył dzieci oraz nauczycieli, jak posługiwać się bronią w razie ataku komunistów oraz innych psycholi.

Seagal jest spoko. Po prostu jest otyły, ale to nie powód, by go dyskryminować.

Odpowiedz
No właśnie. Co to za dyskryminacja? Przecież otyłych w stanach jest coraz mniej:

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:uczył dzieci oraz nauczycieli, jak posługiwać się bronią w razie ataku komunistów oraz innych psycholi

Takich komunistów jak Putin, u którego niedawno gościł? :)
--
Laozi

Odpowiedz
Jest otyły i molestuje kobiety.:) Jak dla mnie Seagal skończył się na Liberatorze 2.

Odpowiedz
Jak dla mnie na Glimmer Manie i Executive Decision.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz

10/10

Odpowiedz
Otyłe widmo.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Co się stało z powiedzeniem "Jesteś tak dobry jak Twój ostatni film"? Nie zamierzam szanować jakiegoś spasionego beztalencia tylko dlatego, że trzy spośród czterystu filmów w których zagrał są dobre, z czego ostatni powstał dwadzieścia lat temu.

Odpowiedz
Cztery, Mierzwiaku. Cztery :)
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:Co się stało z powiedzeniem "Jesteś tak dobry jak Twój ostatni film"?

Zmieniłem je na: "Jesteś tak dobry jak cię pamiętają". Ja pamiętam Seagala z lat 1988-1994 i taki jego obraz w moim sercu wyrył się na zawsze i żaden hejter mi tego nie odbierze!

Odpowiedz
I nawet wielka otyłość Seagala? A ja o ile się nie mylę, to nie przepadasz za grubasami, delikatnie mówiąc ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon