Still fotosy
Już od jakiegoś czasu brakuje mi tematu, do którego można byłoby wrzucać fajne stille z nowych produkcji. Są wątki dla plotek, plakatów i trailerów, niech będzie i dla stillsów. Żadne foty z planu albo strzelone przez fana iphonem zza krzaka, tylko wypuszczony w celach promocyjnych i w ograniczonym zakresie materiał zdjęciowy.

Na pierwszy ogień idzie - nomem omen - Tom Cruise w All You Need is Kill Douga Limana:

[Obrazek: AllYouNeedIsKillSetImage.jpg]

Odpowiedz
Brzmi jak dublowanie "Mega Foty"

[Obrazek: alfred_hitchcock_on_the_set_of_the_birds__1963__.jpg]

Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem, wstępniak do tego tematu i do Mega foty. To zupełnie inne tematy, a powyższe zdjęcie z Hitchem tutaj nie pasuje. ;)

Wracając do meritum, poniżej still z Franka. W środku stoi Fassbender.

[Obrazek: frank-firstlook-gyllenhaal-fassbender-gleeson-full.jpg]
Jeżeli różnica z Mega fotą faktycznie nie jest klarowna, poniżej orientacyjna ściągawka:

https://www.google.pl/search?q=movie+stills&client=firefox-a&hs=mjs&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=LcyhUfTNNuem4gTamYDoDQ&ved=0CC4QsAQ&biw=1173&bih=842

Odpowiedz
Deklaracje deklaracjami, praktyka praktyką. Ale luz, nie mam zamiaru się kopać z koniem.

Odpowiedz
The Family Bessona:

[Obrazek: TheFamilyFLPhotoFullwide599-02.jpg]

Odpowiedz
"Stary, to naprawdę duża mucha."
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Out of the Furnace:

[Obrazek: 1373051153000-SneakPeek-OUT-FURNACE-MOV-...bfaead0983]

[Obrazek: 1373052525000-2SneakPeek-OUT-FURNACE-MOV...faa9f8741e]

Odpowiedz
Coś chyba ze mną nie tak, bo dopiero z tego tematu dowiedziałem się o istnieniu tego filmu.

Odpowiedz
Ja też, ale i tak wszystko co z Balem, oglądam w ciemno. ;)

Odpowiedz
Dobry still z The Gunman:

[Obrazek: penn-the-gunman.jpg]

Odpowiedz
Martin Terrier, agent wywiadu, zostaje zdradzony przez macierzystą organizację, która zaczyna ścigać go po całej Europie. Szybko przechodzi jednak do kontrataku i podejmuje ryzykowną grę ze swoimi dawnymi mocodawcami.

Brzmi przekozacko. Uwielbiam historie o agentach rządowych wyruchanych przez rząd i zaczynających odjebkę swoich byłych mocodawców. Oby tylko nie było jakiejś chujozy, bo Sean Penn jest niepewny i nie do końca mu ufam przy wyborze scenariuszy ;)

Odpowiedz
W sumie racja. Kreacje Penna są zawsze świetne, ale ostatni dobry film, w którym wystąpił, to Mystic River sprzed 10 lat.

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mmuited1za1rf29u9o1_1280.jpg]

Christian Bale and Natalie Portman, still of Terrence Malick’s Knight of Cups.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:still of Terrence Malick’s Knight of Cups.
Two girls, one cup: the movie?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Malick sie rozkreca, juz niedlugo trzy filmy rocznie i nowy serial dla Polsatu <ok>
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Facet całe życie się opieprza, a jak stoi nad grobem, to trzaska po trzy filmy rocznie. Weirdo...

Odpowiedz
[Obrazek: 53193.9.jpg]

[Obrazek: 53194.9.jpg]

Amy, Bale i Cooper u Davida O. Russela w "American Hustle".

Odpowiedz
Szykuje się kolejny solidny film Russella. Na drugiej fotce Bale nie do poznania, Amy też całkiem sweet, Louis CK w obsadzie no i historia z potencjałem. Czekam.

Odpowiedz
Cytat:Szykuje się kolejny solidny film Russella
I kolejny, którym wyraźnie celuje w Oscary.

Cytat:Louis CK w obsadzie
Plus Jennifer Lawrence, Jeremy Renner, Michael Pena i Robert De Niro.

Odpowiedz
Nick Cage i Tye Sheridan z Mud w nowym projekcie Davida Gordona Greena (m.in. Eastbound &
Down):

http://blogs.indiewire.com/theplaylist/gritty-bloody-new-images-from-david-gordon-greens-joe-starring-nicolas-cage-tye-sheridan-20130816

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości