Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy]
[Obrazek: suicide-squad-cast-confirmed.jpeg]

Scenariusz i reżyseria ... David Ayer

Obsada
Deadshot ............ Will Smith
Harley Quinn ...... Margot Robbie
Joker ................... Jared Leto
Boomerang ......... Jai Courtney
Enchantress ........ Cara Delevingne
Rick Flag ............. Joel Kinnaman POTWIERDZONY!
Amanda Waller ... Viola Davis

W filmie wystąpi również niejaki Jay Hernandez (na razie nie ujawniono kogo zagra), a po sieci krążą plotki o możliwych cameo Lexa Luthora i Batmana z BvS. Nie ma jeszcze oficjalnego streszczenia fabuły ale według licznych plotek film ma się skupiać na postaci Deadshota i Harley Quinn. Zdjęcia ruszają w przyszłym miesiącu w Toronto (ekipa jest już na miejscu). Premierę ustalono na 4 sierpnia 2016 roku.

Wczorajsze zdjęcia Jareda Leto bez długich włosów i brody (podobno dzisiaj Ayer może opublikować pierwsze zdjęcie Leto w makijażu Jokera!)
[Obrazek: B_Gh__vUsAQxRtB.jpg]
[Obrazek: B_HXgNJXAAECT_4.jpg]

Nie ufam Ayerowi (pisze i kręci strasznie mieszanie) a ze względu na Jaia w obsadzie najlepiej projekt bym ignorował. Ale nie mogę, bo to film DC (prawdopodobnie będzie wchodził w skład raczkującego DCCU), w którym wystąpią przeciwnicy Batmana (ulubionego superbohatera). Na razie jestem umiarkowanie zainteresowany ale do kina wybiorę się na pewno.

Odpowiedz
Nie do konca rozumiem tej ogolnej nienawisci do Courtneya. Widzialem z nim dwa filmy, w Die Hard byl slaby, bo rola byla fatalnie rozpisana, a sam film to wiadomo, kila niesamowita. Natomiast w "Jack Reacher" mega dobrego skurwiela zagral, nic do czego mozna sie doczepic. Dajcie kolesiowi szanse.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ciekawi mnie wykreowanie dwóch postaci w produkcji. Po pierwsze Joker, bo już nie mogę się doczekać na co zdecyduje się Leto i Ayer. Poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko (Nicholson,Ledger). Po drugie oczywiście Harley Quinn!

[Obrazek: Jared-Leto-Joker.jpg]

Fajny fan-art

,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Nie wiem jaka z niej aktorka (zreszta M. Robbie, to tez aktorski poziom na telenowele), ale z urody i sylwetki, z Cary bylaby zajebista Harley Quinn.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Margot Robbie to aktorski poziom telenowel? Skad takie wrazenie? Przeciez w Wilku byla swietna.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:po wycofaniu się z projektu Toma Hardy'ego

I tyle z mojego zainteresowania tym filmem :)

Odpowiedz
(03-03-2015, 13:52)Bucho napisał(a): Nie do konca rozumiem tej ogolnej nienawisci do Courtneya. Widzialem z nim dwa filmy, w Die Hard byl slaby, bo rola byla fatalnie rozpisana, a sam film to wiadomo, kila niesamowita. Natomiast w "Jack Reacher" mega dobrego skurwiela zagral, nic do czego mozna sie doczepic. Dajcie kolesiowi szanse.

Od Reachera minęły już prawie 3 lata. W tym czasie Jai wykreował trzy wspaniałe role:

Każda kolejna coraz gorsza. A przecież jeszcze po drodze Terminator LOL

A Margot jest fajniutka i to nie ona jest największym problemem obsady. Można w sieci znaleźć kilka fanartów i pasuje na nich do roli Harley Quinn idealnie:)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(03-03-2015, 13:58)Bucho napisał(a): Nie wiem jaka z niej aktorka (zreszta M. Robbie, to tez aktorski poziom na telenowele), ale z urody i sylwetki, z Cary bylaby zajebista Harley Quinn.

Ja jakoś mam swoje problemy z Carą Delevigne. Jakoś mnie jej uroda odpycha i ile razy ją widzę, czuję, że jest na mnie złe i zaraz przyłoży mi w twarz.

Margot Robbie, jak najbardziej fajna i sprawia wrażenie sympatycznej.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
W weekend oglądałem "Focus" z Margot Robbie i mimowolnie wyobrażałem ją sobie w makijażu HQ. Diabelski uśmiech i figlarne spojrzenie, nienaganna figura, odpowiednia barwa głosu, tak, to się może udać, jestem kupiony.

Odpowiedz
Lawrence, no o to wlasnie chodzi z Cara, ze to nie jest klasyczna pieknosc. Mnie jest tam ona obojetna jesli chodzi o urode, ale jako Quinn (jesli potrafilaby uciagnac role) bylaby miodzio.

Co do reszty, ktora napisales...man, no ale chyba o to chodzi z Quinn, ze nie wiesz czego sie spodziewac - moze bedzie dowcip, a moze noz pod zebro.

Tyler, wszystko super, ale Harley to zbyt fajna postac, zeby zrobic z niej tylko fajna dupe w makijazu. Co do figury...no wlasnie, chudzielec Cara bylaby lepsza niz super dupcia Robbie. No ale to zdanie kolesia, ktory w zyciu komiksow nie czytal i widzial tylko Batman TAS :)
(03-03-2015, 14:40)Crov napisał(a): Margot Robbie to aktorski poziom telenowel? Skad takie wrazenie? Przeciez w Wilku byla swietna.

Swietna dupa? Jak najbardziej! Aktorskie fajerwerki? Nigdy w zyciu!
Wiekszosc filmu sie albo prezy, albo strzela z piczy, a wszystko na poziomie "Sasiadow". Nie bylo w tym nic wychodzacego poza poziom telenoweli. Zaznaczam tylko, ze ichnie telenowele miewaja czasem wyzszy poziom niz nasza Plebania.

ok, prezyc sie ona tez moze jako Harley...ale to bylaby zwyczajne zmarnowanie potencjalu.

Odpowiedz
Może nie zaraz aktorskie fajerwerki, ale w "Focusie" właśnie pokazuje, że tli się w niej jakiś potencjał, dlatego jestem dobrej myśli w kwestii QT. Wiadomo, różnie z tym może być (zwłaszcza, że wiele będzie zależało od dialogów, fabuły i tego ile ekranowego czasu zostanie na nią przeznaczone) ale nie byłbym zaskoczony gdyby okazało się, że postać grana przez Margot jest jednym z najlepszych elementów filmu.

Odpowiedz
Nie wiem co musiałoby się stać, żeby filmowa Harley dorównała tej z Batman: TAS, ale oczywiście to się nie stanie. Obstawiam, że będzie to po prostu filmowa wersja tej z growej serii Arkham, ale nawet tamta Harley, gdy głos podkładała jej jeszcze Arleen Sorkin, była ledwie cieniem tej z serialu animowanego. Zresztą tam dochodziła jeszcze dynamika jej niesamowitej relacji z Jokerem i to pasujące do kreskówki przerysowanie; w wersji typowo aktorskiej wyszłaby z tego pewnie nieoglądalna szarża kojarząca się raczej z filmami Schumachera.

Na podszyty szaleństwem humor za który kocham tę postać w filmie nie liczę, bo pewnie i tak będzie to dark! and! gritty! z kijem w dupie.

Odpowiedz
(03-03-2015, 22:47)Mierzwiak napisał(a): Na podszyty szaleństwem humor za który kocham tę postać w filmie nie liczę, bo pewnie i tak będzie to dark! and! gritty! z kijem w dupie.
No będzie, Robbie ostatnio to powiedziała w jakimś wywiadzie, więc pewnie nie należy się spodziewać za wiele w kwestii luźnej atmosfery filmu...

Odpowiedz
To przeciez ten sam swiat co Man of Steel, wiec wiadomo, ze bedzie dark! and! gritty! z kijem w dupie. Do tego jeszcze Ayer. Mysle, ze nie ma co dyskutowac nad ta kwestia.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No wiesz Crov, a Strażnicy Galaktyki to ten sam świat co Zimowy Żołnierz, więc jedno nie wyklucza drugiego i gdyby ktoś chciał, to Suicide Squad mogłoby być pełne (czarnego) humoru.

Odpowiedz
(03-03-2015, 10:37)Juby napisał(a): Wczorajsze zdjęcia Jareda Leto bez długich włosów i brody (podobno dzisiaj Ayer może opublikować pierwsze zdjęcie Leto w makijażu Jokera!)

Zdjęcia Jokera wciąż nie ma. Zamiast tego wrzucono fotkę pokazującą jakim kolorem pokryją włosy Leto
https://twitter.com/SuperheroFeed/status/573024727393910784/photo/1

Odpowiedz
A kto tam będzie robił za tego dobrego czy tam tego złego, co będzie robił za dobrego? hę?

Cytat:bez długich włosów i brody

Cienias.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(04-03-2015, 17:50)Juby napisał(a): Zamiast tego wrzucono fotkę pokazującą jakim kolorem pokryją włosy Leto
https://twitter.com/SuperheroFeed/status/573024727393910784/photo/1
Joker z zielonymi włosami? Toż to totalna reinwencja postaci.

Odpowiedz
(04-03-2015, 18:16)Gieferg napisał(a): A kto tam będzie robił za tego dobrego czy tam tego złego, co będzie robił za dobrego? hę?
Stawiam na Deadshota.

Odpowiedz
Margot Robbie :) jako Quinn, juz sie nie moge doczekac zobaczyc jej w stroju hehe :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon