Super Mario Bros.
Film widziałem bardzo dawno ale pamiętam że mnie strasznie rozczarował :?
Zgoda - świata z tej gry nie da się sensowanie przenieść na wielki ekran i w tym przypadku "zróbmy film z jako-takim podobieństwem w postaciach i fabule a potem nawrzucajmy kilka in-joków" to chyba dobre rozwiązanie, acz kolwiek nie zmienia to faktu że film sam w sobie był mało ciekawy.

Może w te wakacje spróbuje go sobie odświeżyć...
Jest ktoś kto widział niedawno i jest w stanie wypowiedzieć się nieco więcej? :wink:

P.S.
A! Warto dodać że "Super Mario" to pierwszy w histori film fabularny na podstawie gry komputerowej (z kolei animowana pełnometrażówka" to z kolei pierwszy film anime na podstawie gry)

Odpowiedz
na pewno nie było nic wcześniej?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to nie.

Odpowiedz
Widziałem film pare dni temu lecz... nie do końca. Faktycznie nie był na tyle wciągający żeby dać mu rade. Z ciekawości zarknąłem na pół filmu, ale kiedyś już go widziałem więc po prostu odpuściłem. Wychodzi na to, że też się za wiele nie wypowiem. Polewke miałem z Gumbasów ;)

Odpowiedz
Większośc opini na tamat tego filmu jakie spotykam są negatywne ale ja ten film bardzo lubi. Sam nie wiem dlaczego ale on taki dziwny klimat z jednej strony dla dzieci z drugiej taka luźna waracja która dorosłemu też przypasuje jesli tylko podejdzie do tego filmu z odpowiednim dystansem.

Odpowiedz
Jeśli chodzi o przeniesienie realiów gry na ekran to mamy do czynienia z Koopą :) Natomiast jako rozrywka film jest słaaabiutki, ma całkiem fajną obsadę (Hoskins, Leguizamo, Hopper). Aczkolwiek nie wiem czy może być coś gorszego od Street Fightera, więc SMB ma u mnie malutkie 1+/10.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ostatnio oglądałem i przez sentyment daję 6/10. Po prostu lubię ten film, dla mnie to taka guilty pleeasure. Obsada dobra, fabuła z tyłka, ale i tak nie wiem jak można to przenieść na ekran, efekty słabiutkie, ale ma coś w sobie ;) tragedii nie ma, widywałem gorsze rzeczy. Oglądałem za bajtla i wbił mi się do głowy na tyle, że mimo jego miernoty mam do niego słabość.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Wcześniejsze jest (o ile się nie mylę) Double Dragon.

A ten film jest przecież całkiem dobry jak na ekranizację. Czego chcieliście od filmu na podstawie gry o kolesiu, który biegnie w prawo i skacze po grzybkach? To co zrobili scenarzyści, przy tak marnych podstawach, to rewelacja.

Jest niezła bajkowa historia dla dzieci - gumbasy, Hooper, GRZYBKI !, jest dobry kawałek Roxette i Samantha z Yoshim. O grzyb wam chodzi?

7+/10 i 9/10 jako EKRANIZACJA GRY o CHŁOPKU biegającym w prawo.

[Obrazek: super-mario-bros-samantha-mathis_480x270.jpg]

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W jakimś wywiadzie Hoskins nieźle jechał po twórcach tego filmu, nazywając reżyserów debilami, a swój udział określając jako najgorsze chwile w życiu.:) Gostki z How Did This Get Made też fajnie po tym pojechali - ogólnie polecam słuchać ich podcastów, bo są sensowne i biorą w nich udział ludzie z branży filmowej.

Odpowiedz
A ja dotąd żałuję, że nie zrobili sequela. :P
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Oglądałem ze trzy dni temu z córką na blu. Bardzo udany seans :) Zakończenie jest co prawda przekombinowane, jakby chcieli wrąbać do niego każdy jeden pomysł jaki wpadł do głowy scenarzyście, a wychodzi to trochę bez ładu i składu i robi sie nieco męczące, ale pierwsze 80% filmu - czysty fun, szczególnie scena w której leci ten kawałek:

Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ja tam mam do tego filmu mega sentyment. Rozumiem, że ktoś może go określić gównem, nawet się nie zdziwię, ale ja bawię się na nim świetnie :) za każdym razem.
No i Roxette na końcu daje radę.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Jak wyżej.

I zawsze rozwala mnie narzekanie niektórych, że za bardzo odeszli od pierwowzoru, znaczy tej gry:

No faktycznie, wierna adaptacja byłaby na pewno lepsza.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości