Supernatural - Nie Z Tego Świata
Męczę 10 sezon chyba od dwóch lat :P Ktoś mógłby mi w miarę bezspoilerowo odpowiedzieć, czy długo jeszcze będzie ciągnięty wątek matki Crowleya? Jestem na 15 odcinku, ale z jej powodu jakoś ciężko się to ogląda.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Jej wątek ciągnie się do dnia dzisiejszego, czyli do połowy 12 sezonu i nic na razie nie wskazuje jego końca. xP

Odpowiedz
[Obrazek: 6358337478967936021396683331_anigif_mobi...79b0-0.gif]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ej, ale matka Crowleya jest spoko. I miała chłopaka Polaka :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Skończyłem właśnie 12 sezon, a tu się okazuje, że za dwa tygodnie rusza emisja trzynastego. Fuck yeah! (W międzyczasie, tradycyjnie, robię powtórkę całości od początku - tym samym "Supernatural" zobaczę więcej razy niż "The Wire" :))

Serial oczywiście dalej się świetnie ogląda, ale bieda realizacyjna strasznie boli. Dwoją się i troją, żeby to wyglądało jakoś wszystko, ale poważne błędy popełniają już na etapie planowania. "Mamy kasę na pokazanie kolejnego starcia o zasięgu globalnym? Nie? Nie szkodzi. Mamy kasę na pokazanie organizacji o nieskończonych zasobach ludzkich i finansowych? Nie? E, tam! Nikt pewnie nie będzie narzekał, że po ich stronie w finałowej strzelaninie będzie dwóch gostków w korytarzu"

Z tak malutkim budżetem powinni kłaść nacisk na monster of the week, nie iść w kolejnego niebiańskiego mega koksa. Ale z Lucyferem i Mary zamkniętymi w paralelnym wszechświecie oraz świeżo urodzonym synem szatana raczej się nie zanosi. Zobaczymy jak to wyjdzie :)
--
Laozi

Odpowiedz
Zaprzestałem na 8. serii, może kiedyś wrócę do tego serialu.
Z ciekawości: Dean nadal jest takim nadąsanym, zgorzkniałym gościem czy w końcu wrócił Dean z sezonów 1-5?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Dean to Dean. Był nadąsany, kiedy nosił znamię Kaina i był demonem, ale kiedy się wyleczył to jest Deanem. Sadzi teksty, nabija się ze wszystkiego i poważnie traktuje tylko pracę, chlanie, jedzenie i broń palną. Piękna scena z granatnikiem w finale z Ludźmi Pisma i tak samo piękna scena z karabinkiem na kule przeciw aniołom w finale z Lucyferem :)
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:Serial oczywiście dalej się świetnie ogląda, ale bieda realizacyjna strasznie boli. Dwoją się i troją, żeby to wyglądało jakoś wszystko, ale poważne błędy popełniają już na etapie planowania. "Mamy kasę na pokazanie kolejnego starcia o zasięgu globalnym? Nie? Nie szkodzi. Mamy kasę na pokazanie organizacji o nieskończonych zasobach ludzkich i finansowych? Nie? E, tam! Nikt pewnie nie będzie narzekał, że po ich stronie w finałowej strzelaninie będzie dwóch gostków w korytarzu"

Z tak malutkim budżetem powinni kłaść nacisk na monster of the week, nie iść w kolejnego niebiańskiego mega koksa. Ale z Lucyferem i Mary zamkniętymi w paralelnym wszechświecie oraz świeżo urodzonym synem szatana raczej się nie zanosi. Zobaczymy jak to wyjdzie :)

Zgadzam się w zupełności. Serial dla mnie stracił trochę na klimacie kiedy zaczęli coraz bardziej podkręcać wielkość stawki o jaką toczy się gra. Chociaż szanuje to co zrobili z Bogiem w tym serialu. Podeszli do tego z dystansem, a ten aktorzyna nawet nieźle się spisał, potrafił być groźny jak chciał. Najlepiej by było dla serialu gdyby w końcu zamknęli całkowicie wątek Lucyfera i już do niego nie wracali, bo tak jak mówisz, z tym budżetem lepiej by było pokazywać "monster of the week". Supernatural miało już swój "moment szczytu", pokazali samego Szatana i Boga, ale ten serial nie tym był na początku, i wolałbym żeby wrócił do klimatu z 1 sezonu. Mnie zawsze ciekawiły lokalne mity i potwory, wilkołaki, wampiry, powinni iść w te stronę bo to tanie i sprawdzone.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości