Szukasz tytułu / wykonawcy utworu z filmu? Pytaj tutaj.
Jaki tytuł nosi piosenka w Terminatorze 2, podczas sceny w barze? (chodzi o tą country).
Z góry dzięki[/b]
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Odpowiedz
prawdopodobnie Guitars, Cadillacs by Dwight Yoakam
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wielkie dzięki!
Czas kręcić parodię... :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Odpowiedz
Jak sie nazywa kawalek ktory leci podczas sceny wymiotowania Garego w Team America? Mam soundtrack i tam brakuje chyba tej melodii...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
"28 dni później"

Może ktoś wie jak nazywa się utworek już prawie na samym końcu filmu jak główny bohater zabija tego żołnierza wbijając mu palce w oczy???Leci taki wolny kawałek, bardzo fajny... ;)

Odpowiedz
IN THE HOUSE - IN A HEARTBEAT .

Rewelacja - zaczyna się spokojnie, a potem się rozwija, żeby na końcu po prostu zmiażdzyć klimatem :).

Odpowiedz
Ktoś może wie jaka piosenka leci w tle tego zwiastuna? Miałem ją kiedyś ale teraz nie mogę jej znaleźć... :evil:

=

Odpowiedz
W drugim komentarzu na youtube masz odpowiedź ;)

Immediate Music - With Great Power

Odpowiedz
raistlin86 napisał(a):W drugim komentarzu na youtube masz odpowiedź ;)

Immediate Music - With Great Power

oo.. właśnie teraz zauważyłem... ale tam było z jakimiś numerkami i nie mogłem znaleźć

dzięki,

Odpowiedz
_kne_ napisał(a):"28 dni później"

Może ktoś wie jak nazywa się utworek już prawie na samym końcu filmu jak główny bohater zabija tego żołnierza wbijając mu palce w oczy???Leci taki wolny kawałek, bardzo fajny... ;)

Już wiem co to za kawałek :D

Odpowiedz
Dopiero? Przecież ja ci już to podałem 3 dni temu, tutaj na górze :D.

Odpowiedz
Karol napisał(a):Dopiero? Przecież ja ci już to podałem 3 dni temu, tutaj na górze :D.

Hehe faktycznie jakoś nie zobaczyłem... nie wiem czemu, a tyle musiałem szukać :?

Ale dzięki bardzo ;)

Odpowiedz
Witam Wszystkich
W zeszłym tygodniu oglądałem urywkami ten film i w momencie kiedy główny bohater wychodzi z samochodu i idzie w kierunku swojego domu zauważa garbusa swojej nowej pięknej sąsiadki są to początkowe minuty filmu i właśnie w tym momencie leci przepiękny utworek elektroniczny którego właśnie szukam tzn tytułu tego utworu i wykonawcy /kompozytora
dodam że albo podobny utworek słyszałem w innych filmach tylko nie weim w jakich albo bardzo podobne. Szukałem coś o tym filmie w wyszukiwarce KMF ale nic nie znalazłem szukałem też w googlach i tam tylko znalazłem coś o Davidzie Gray i Poulu Heslingerze( chyba źle napisałem ) być może to któryś z nich stworzył tek kawałek ale oni tyle napisali utworów że bez tytułu go nie odszukam.
pomóżcie z góry dzięki
pozdrawiam Kemuel

Odpowiedz
Ktoś może zna nazwę kawałka będącego podkładem w zwiastunie "Hills Have Eyes 2"?
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
"Insect Eyes" - Devendra Banhart

Odpowiedz
Kemuel napisał(a):W zeszłym tygodniu oglądałem urywkami ten film i w momencie kiedy główny bohater wychodzi z samochodu i idzie w kierunku swojego domu zauważa garbusa swojej nowej pięknej sąsiadki są to początkowe minuty filmu i właśnie w tym momencie leci przepiękny utworek elektroniczny
Echo and Bunnymen "The Killing Moon"

Odpowiedz
Czy ktoś zna tytuł i wykonawcę utworu który pojawia sie na samym początku Szakala? (tego z Willisem)

Odpowiedz
Massive Attack - Superpredators.
Stoi jak byk w recenzji sciezki dzwiekowej na stronie...
A L () E E N

Odpowiedz
Autostopowicz ( The Hitcher ) 2007r

Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, taka rockowa, na samym początku filmu jak Jim przyjeżdza po Grace i jadą autem???Prosze bardzo o pomoc :-)

Już nie trzeba, wiem co to jest ;-)
Jakby ktoś chciał to...All American Rejects - Move along :-D

Odpowiedz
Czy ktoś może wie jaki zespół, band czy kapela wykonuje utwór z czołówki serialu 07 zgłoś się. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon