Szukasz tytułu / wykonawcy utworu z filmu? Pytaj tutaj.
Co do glutowego pytania-nie wiem.

Moje pytanie brzmi- co to za nuta od początku do 1.21?
Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
Evanescence - Whisper
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
....Chodziło mi o tą nutę, która była na samym początku- po krótkim researchu dowiedziałem się, że to O Verona ze ścieżki dźwiękowej Romeo+Juliet

Tym niemniej dzięki :smile:

Odpowiedz
Nie doczytałem. Myślałem, że chodzi Ci o tę tandetę od 1:21 :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
To może znów 2 pytania, choć, przyznam, niestandardowe

1 Czy Por Una Cabeza może być zagrane przez jednego skrzypka?

2 Od razu uprzedzam, w kinie na tym nie byłem, jak ostatnio w telewizorni leciało załapałem się tylko na koncówkę filmu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_FQR1PIXUsw[/youtube]
Czy ktoś z was ma jeszcze deja vu?

Mierzwiak :arrow: bardziej bym celował, w to, ze puszczali w radiu, wykorzystali tą muzyczkę w innym filmie...anwyway, dzięki.

Odpowiedz
Phlogiston2 napisał(a):Czy ktoś z was ma jeszcze deja vu?

??
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Phlogiston2 napisał(a):Czy ktoś z was ma jeszcze deja vu?
Nowe Star Warsy to deja vu nie tylko pod względem muzycznym, więc Williams dosłownie cytujący sam siebie nie jest tutaj niczym dziwnym : )

Odpowiedz
http://dagobah.biz/flash/its_frickin_epic.swf

Proszę powiedzcie mi co to jest : ) Pewnie cholernie znane i się ośmieszam, ale nie mogę skojarzyć.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
by Nightwish, trwający 10 minut i kozacki w każdej sekundzie kawałek ;)
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
O, dzięki, akurat Nightwisha bym sie nie spodziewał : )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
nie wiem czy to dobre miejsce, ale szukam pewniej animacji, francuskiej trwa około 15 min jest o balonikach które prztyczepione są do ludzkich korpusów, pięknie zrobiona, była kiedyś na ostatniej reanimacji pomóżcie :)

Odpowiedz
To niedobre miejsce, bo jak mówi NAZWA WĄTKU (pierwsza rzecz zanim zaznajomisz się z jego treścią!) to szuka się tu MUZYKI z filmów. What the fuck?!
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
- co to za kawałek leci od 2:09?
- już mam :)

Odpowiedz
Polecam płytę Chromatics z tym kawałkiem :) Jest tam więcej podobnych perełek i więcej Drive'owego klimatu.

Odpowiedz
Wiem, że nie wypada ale męczy mnie jeden utwór i zawiodła mnie Zatoka i w ogóle moje google-fu. Czy jakaś dobra dusza dysponuje OSTem z Romance & Cigarettes, albo samym "When the Saviour Reached Down for Me" - The R&C Choir?

Odpowiadać można na priv, żeby nie było niestosowności jakiejś w temacie.

Odpowiedz
Szukam muzyki z początku filmu Przesłuchanie Bugajskiego. Czy ktoś wie co to za motyw?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon