Taboo (BBC i FX)
Serial zemsty. Tom Hardy wraca z Afryki do wiktoriańskiej Anglii z ukradzionymi diamentami w celu rozliczenia się z ludźmi odpowiedzialnymi za śmierć jego ojca. Foty z planu:

[Obrazek: haurEXO.jpg?1]

Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków po 60 minut każdy. Premiera w tym roku. 

Odpowiedz
No, wreszcie ktoś założył ten temat, bo już sam się powoli do tego zabierałem.

W sumie to najbardziej wyczekiwana przeze mnie, obok "Vinyl", telewizyjna premiera tego roku. Opis fabuły i Hardy w roli głównej zapowiadają coś mega-dobrego. I oby takie było.

A foty z planu... nietypowe. :D

Odpowiedz
Foty zapowiadają coś co może zainteresować Jubego.

Odpowiedz
O, nie. Teraz będzie spamował forum GIFami z majtającym się wackiem Hardy'ego.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Tom Hardy? Raczej Tom Softy :D

Odpowiedz
No tak. Nie sądziłem że kiedyś to powiem, ale więcej się po Tomie spodziewałem.
Tym niemniej serial brzmi spoko, poza tym ciekawostka: Tomek przyłożył rękę do fabuły.

Odpowiedz
Polecam zmienić nazwę tematu na: "serial o siusiaku Toma Hardy'ego".

I nie jest to żadna nowość, bo już w bronsonie paradował przed kamerą z kuśką na widoku.

Odpowiedz
Więcej wiary w chłopaka - paraduje na golasa po zimnym dworze, przez kałuże, to i kuśka zmarznięta i raczej z tych wycofanych :P

Odpowiedz

Odpowiedz
Zdradza to jakiś potencjał, ale poza Hardym, nic w tym trailerze nie przykuwa większej uwagi.

Odpowiedz
Powiem panowie, że jak Tomek nie macha małą fujarką, to wygląda to od razu lepiej. Nawet się odrobinkę jaram.

Odpowiedz
Dla mnie wygląda super, oby tylko nie poszło to w jakieś wampiro-zombiako fantazje, co niestety na końcu sugeruje trailer. Kadry mają klimacik a o obsadę jestem spokojny.

Odpowiedz
Wiadomo coś więcej na temat tego serialu? Na jakim etapie produkcji obecnie się znajduje, etc?

Odpowiedz
Przenieśli premierę na początek 2017, ale bez konkretów.
2016:
Deadpool - 9/10
The Revenant - 8/10
Batman v Superman - Dawn of Justice - 7/10
Planeta Singli - 7/10

Odpowiedz
Widzę, że wszyscy przespali, w tym i ja.

Premiera 07.01.2017r. na BBC i 10.01.2017r. na FX. Niby nie moje klimaty, ale to jedyny, ciekawy projekt Hardy'ego, zapowiedziany na 2017rok. Tak więc, z pewnością obejrzę.

Tutaj plakacik.

Cytat:by tylko nie poszło to w jakieś wampiro-zombiako fantazje, co niestety na końcu sugeruje trailer

Na moje końcówka to jakieś kanibalistyczno-szamańskie duperele, przywiezione przez postać Hardy'ego z Afryki. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"MAD MAX: FURY ROAD - Black&Chrome" - MotY 2016

Odpowiedz

What's anal leakage? #JennLawrence

Odpowiedz
Widział ktoś już? Dwa pierwsze odcinki chyba już są, bo hatak wrzucił recenzje.
2016:
Deadpool - 9/10
The Revenant - 8/10
Batman v Superman - Dawn of Justice - 7/10
Planeta Singli - 7/10

Odpowiedz
Nie ma, recenzenci tylko dostali dostęp do dwóch pierwszych odcinków.
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Jutro z rana chyba będzie pierwszy na GO dostępny, przed Sherlockiem jak znalazł.

Odpowiedz
"Naślij na mnie dwunastu ludzi, a odeślę ci dwanaście par jąder. Twoje kurwy zeżrą je na naszych oczach, po czym odetnę ci giry i je ugotuję."

- Tom Hardy, "Taboo"

Pierwszy odcinek 10/10

Odpowiedz
Święte słowa. James Keziah Delaney to materiał na srogiego kultowca i jedna z najbardziej Hardych postaci w karierze Toma. Może i najHardsza.
Serialowi wielkiego sukcesu nie wróżę, bo jego twórcy nie stosują póki co jedynej słusznej strategii podlizywania się debilom (pozdrowienia dla obecnego HBO). Ale co tam, to w końcu zamknięta miniseria, nie trzeba łasić się o kolejne sezony.
Można pierwszemu odcinkowi zarzucić potężną dawkę ekspozycji i ostry momentami melodramatyzm dialogu, ale jedno i drugie jak na razie działa. Nie mam zastrzeżeń.

Odpowiedz
Dla mnie dialogi to poezja. Obok wulgarnego rynsztoku dobre szekspirowskie frazy. I klimat rozsadza ekran.

Odpowiedz
Pierwszy odcinek bardzo dobry. Nie mogę doczekać się dalszej części i Toma w akcji, bo czuję, że będzie grubo.

Odpowiedz
Okej, pierwszy epizod za mną. Kolejny świetny serial. Wizualnie to jest to majstersztyk, genialne zdjęcia, jeszcze lepsze scenografie (choć CGI widoczne i to mocno). Cięzki, brudny, mroczny klimat Londynu, to lubie. Wulgarny, mocny język. Ciekawie zapowiadające sie watki mistyczne, acz nie jestem przekonany czy wyjda serialowi na dobre. Duży plus za aktorstwo, widać, że Hardy stworzył role pod siebie i to może byc jego najlepszy wystep. Czuć też ręke Ridleya. Czekam na resztę.

Odpowiedz
Ale to fajne. Coś jak połączenie Gry o Tron z Bloodborne. Kadry fenomenalne, bardzo mroczna, surowa kolorystyka z mocno gotyckim klimatem. Rewelacyjna muzyka, werble mogłyby Zimmera przyprawić o kompleksy (w pozytywnym znaczeniu - jak Hardy patrzy spode łba i załącza się ten motyw, to aż adrenalina skacze). Jest motyw zemsty, jest trochę polityki, jakiś zakazany romans w tle - obok zdrady i morderstwa, z lekką psychodelą. Hardy jakby momentami na granicy przeaktorzenia, ale tuż obok być może swojej najlepszej roli - więc jestem bardzo ciekaw. Jonathan Pryce - czysta klasa.

Bardzo to obiecujące, bardzo.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości