Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile
dawno mnie w empiku nie było, ale jak spojrzałem na półkę tanie ceny, to mi szczęka opadła - mnóstwo dobrych filmów, w przyzwoitych wydaniach po 10 i 10 złotych za sztukę. Na razie zadowoliłem się Między słowami za 24 zł, ale widziałem masę tego, m.in. Księżniczka mononoke czy Sneakers.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):dawno mnie w empiku nie było, ale jak spojrzałem na półkę tanie ceny, to mi szczęka opadła - mnóstwo dobrych filmów, w przyzwoitych wydaniach po 10 i 10 złotych za sztukę. Na razie zadowoliłem się Między słowami za 24 zł, ale widziałem masę tego, m.in. Księżniczka mononoke czy Sneakers.

W Empiku akurat wszystko wydaje mi się być dość drogie. Jednak dawno tam nie byłem, więc może coś zdążyło się zmienić. Ale jeszcze kilka miesięcy temu "Między Słowami" było dodatkiem do jakiejś gazety (albo na odwrót :P) i kosztowało znacznie mniej ;). Wiem, że nie ma co porównywać wydań "gazetowych" do normalnych, ale można było mieć ten sam film za ok. pół ceny.
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
za pół ceny z masą reklam i w kartonowym pudełku - dziękuję, wolę oryginalne wydanie, tym bardziej takiego filmu

Odpowiedz
hmm, Godziny w wersji 2 cd staniały do 35 zł i udało mi się kupić wersję specjalną True Romance (nawet jakoś ominęło mnie to, że wyszło) - wydanie naprawdę ładne, nazwane wersja reżyserska, choć to podobno pic na wodę, bo film pozostał bez zmian, ino dodatków więcej i sama wersja bardziej wypasiona. No ale za cenę ponownie 35 zł nie narzekam i nawet polecam. Tigerland widziałem, że też staniał.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):True Romance (nawet jakoś ominęło mnie to, że wyszło) - wydanie naprawdę ładne, nazwane wersja reżyserska, choć to podobno pic na wodę, bo film pozostał bez zmian, ino dodatków więcej i sama wersja bardziej wypasiona. No ale za cenę ponownie 35 zł nie narzekam i nawet polecam.
Ja to kupiłem jakiś rok temu za...30 zł :)
A co do wersji reżyserskiej to poprostu można zobaczyć na story boardach jak Tarantino chciał zakończyć film ale potem doszedł do wniosku że nie jest to dobrym pomysłem. Więc nawet nie do końca jest to adekwatna nazwa pomijając juz fakt że story boardowe rysunki określac filmem w wersji reżyserskiej jest lekkim przegięciem... Ale i tak lepiej kupić to wydanie od "zwyczajnej" wersji tańszej o 10 złotych. Jednak jest na nim trochę komentarzy które można obejrzeć a i pudełko jest o wiele bardziej efektowne i ładne :)

Odpowiedz
obejrzałem w końcu - cóż, film na pewno lepiej wydany od pierwszej wersji, aczkolwiek slogany o wersji reżyserskiej, dodatkach i alternatywnym zakończeniu nie mają prawa bytu. Ogółem dodatki są tak lipne, że nie wiem po co cała druga płyta. Właściwie jedyną rzeczą wartą uwagi, poza samym filmem jest to zakończenie, a właściwie jego koncept, gdyż lektor gada o nim na tle storyboardów i nic poza tym. Można kupić, ale tylko i wyłącznie dla filmu, bo reszta to kicha, jakich mało.
Za to bardzo podobały mi się dodatki do Godzin - nie za długie, nie za nudne i choć na dobrą sprawę wiele nie wnoszą, to obejrzałem z ciekawością.

Odpowiedz
w Pt w Gdańskim Media można będzie dostać każda część Rambo i Wściekłe Psy Tarantino za 19 zł

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):w Pt w Gdańskim Media można będzie dostać każda część Rambo i Wściekłe Psy Tarantino za 19 zł

Cena bardzo interesująca... 19 złotych za film Quentina to przecież grosze...
Jest tylko jeden problem. Nie po drodze mi do Gdańska. Fajnie by było, gdyby ta promocja dotyczyła wszystkich sklepów z tej sieci :mrgreen:.

Odpowiedz
aha no i jeszcze Terminator 2 po tej samej cenie stoi, chyba już wszyscy go maja ale dla spóźnialskich to tez atrakcyjna cena

Odpowiedz
taaa ale jeśli się nie myle to jest wydanie 1-płytowe z taką paskudną szarą okładką... Z tego co mi wiadomo to jeszcze kilkanaście tytułów z Vision do końca roku ma zostać obniżonych do 19.90. Niestety nie wiem jakich.
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.

Odpowiedz
majkel78 napisał(a):taaa ale jeśli się nie myle to jest wydanie 1-płytowe z taką paskudną szarą okładką...

Człowieku, a czego Ty oczekujesz za 19 zł?

majkel78 napisał(a):Z tego co mi wiadomo to jeszcze kilkanaście tytułów z Vision do końca roku ma zostać obniżonych do 19.90. Niestety nie wiem jakich.

Zatem wyglada na to, że nareszcie będę miał okazję skończyć z "papierowymi" wydaniami ;). Mam nadzieję, że w ślady Visionu pójdą inni dystrybutorzy. Dotąd w tym przedziale cenowym nie było żadnych atrakcyjnych pozycji.

Odpowiedz
wbiłem się dzisiaj do media po te filmy kolejki są tak duże ze jakbym chciał stać to bym stał cały dzień ale wbiłem się przed samą prawie kasą i postałem jakieś 5 min :) Filmów jest sporo i spokojnie można jutro się wybrać i bez niepotrzebnych spięć sobie wygodnie kupić.Szkoda tylko że Psy dostajemy bez kartonowej wkładki , tylko plastikowe cieniutkie pudełeczko , hm ale i tak było warto za te pieniądze :D

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):wbiłem się dzisiaj do media po te filmy kolejki są tak duże ze jakbym chciał stać to bym stał cały dzień

To było do przewidzenia. Sam muszę się wybrać 8). Trochę kasy zapewne przepuszę, ale cóż w końcu trzeba wzbogacić swoja kolekcję DVD. Za takie pieniądze warto.

Odpowiedz
A ja kupiłem "Wściekłe Psy" w krakowskim Media Markt za...5 zł! To się nazywa obniżka :)

Odpowiedz
Glen_Bekon napisał(a):A ja kupiłem "Wściekłe Psy" w krakowskim Media Markt za...5 zł! To się nazywa obniżka :)

W krakowskim :twisted:? A konkretniej? M1?
Cóż w sumie mam piracką wersję, ale to nie to samo ;)

Odpowiedz
hmm, w ogóle ostatnio coś podejrzanie wszystko tanieje - wszystkie QDVD poleciały na łeb na szyję (i dobrze, bo kilka jest mimo wszystko wartych uwagi), Apollo 13 na 2 dvd za 30 zł, wymieniać dalej jeszcze można długo

Odpowiedz
QDVD tanieją bo już chyba dali sobie spokój z tą marką i wstrzymali wydawnictwo kolejnych filmów z pod tego znaku

Odpowiedz
Widziałem Terminatora 2 QDVD ale za niecałe 20 zł, problem tkwi że jest to wydanie gołe (plastykowe pudełko) pod względem dodatków. Raczej nie polecam bo "normalny"(tekturowe pudełko) QDVD T2 kosztuje teraz ok. 40 zł
get ready for suprise...

Odpowiedz
"Coś" i "Ze śmiercią jej do twarzy" - radośnie kupuję za 19,99 i... szlag mnie trafia. Co to za polityka, żeby nie umieszczać polskich napisów...?! Tylko lektor z beznadziejnym dźwiękiem...

Taka luźna dygresja nt. tanich filmów - nie irytuje Was ten żółty trójkącik na filmach z Vision? Mnie wręcz nieprawdopodobnie... Albo, dlaczego do jasnej zgryzoty niektóre wydawnictwa uparły się, aby tytuł na grzbiecie umieszczać odwrotnie niż jest to przyjęte? Np. Hagi, Solopan... ><

Edit: Media Markt Kraków, "Sky Captain & The World of Tomorrow" - edycja kolekcjonerska, za 24,90.
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
dzisiaj kupilem sobie Conan Barbarzynca, edycja specjalna 2 dvd, dzwiek Dolby Digital 5.1 oraz DTS, obraz 2.35:1

zobaczymy jak to wyglada, jak to slychac i jakie sa dodatki na drugiej plycie
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon