Taniuchne DVD gdzie i za ile
Ten kod na pewno nadal działa? Pytam, bo wiem że widziałem go w zeszłym miesiącu i wtedy był ważny niby "do 15 listopada", a na razie nie sprawdzę.

Odpowiedz
Działa.

Odpowiedz
Planowałem już w tym roku nic do kolekcji nie dodawać, ale koło takiej okazji nie mogłem przejść obojętnie :) Godfather (limitowana edycja ze scenariuszem pierwszej części - 428 stron) na amazonie za 28 funtów

http://www.amazon.co.uk/Godfather-Anniversary-Collection-Blu-ray-Region/dp/B00979K9Z6/ref=sr_1_4?s=dvd&ie=UTF8&qid=1387579820&sr=1-4&keywords=godfather

Odpowiedz
Lepiej byś kupił wersję serialową. ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wow! Nie jestem wielkim fanem Godafthera, ale takiego wydania w tej cenie grzech nie kupić. Nawet jeśli tylko dla celów kolekcjonerskich.

Odpowiedz
Znajomy bedac na zakupach w Tesco trafil na jakas szalona promocje. Ceny, DVD to max 1 funt, a BD max 1.50 funta (boxy kosztowaly max 4 funty). Udalo mu sie upolowac min. pierwszego Hobbita za 1.20 funta.

Odpowiedz
Na allegro jest dostepne wydanie BR wszystkich czesci Zabojczej Broni (4 plyty Blu-Ray + 1 plyta z dodatkami) za 80zl :)

Odpowiedz
A na Amazonie (nie pamiętam już od kiedy) za 10 funtów.

Odpowiedz
"Już 2 października w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się promocyjna sprzedaż płyt DVD z oferty Monolith Video. W cenie 9,99 zł będzie można nabyć jeden z ponad 250 filmów (w sumie pół miliona płyt), reprezentujących wszystkie gatunki filmowe – kino akcji, komedie, dramaty, horrory, filmy wojenne i animowane. Na uwagę zasługuje bogata oferta wydań specjalnych – bookletów (książka + płyta DVD)."

http://www.filmweb.pl/news/Festiwal+Film%C3%B3w+w+Biedronce!-107528

Może dadzą "Rambo". Kupię se dla zwalonego AR. "Expendables 1" też mają zwalone AR?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://film.wp.pl/id,147555,title,Promocja-Blu-ray-w-Empiku,wiadomosc.html

Spotkałem się z tą informacją tylko na WP, ktoś potwierdza, wie coś więcej? Wilka bym przygarnął za dwie dyszki.

Odpowiedz
Potwierdzam, leć czym prędzej do empiku.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No rzeczywiście, jest promocja, nie spodziewałem się tyle dobra po empiku, wyrwalem Get the Gringo i Wilka po 2 dyszki. Na DVD by to była uczciwa cenę, a co dopiero Blu :)

Odpowiedz
Cytat:Spotkałem się z tą informacją tylko na WP, ktoś potwierdza, wie coś więcej?

Widać kto nie zagląda na filmożerców, wiedzieliśmy o tej cenie wcześniej niż sprzedawcy w EMPiKach :D (jakieś trzy tygodnie temu)

A ostatnio mi się udało kupić TF4 za 44 zeta i opchnąć płytę 3D za 55 :D
I love the smell of napalm in the morning.

Odpowiedz
Spoko, może będę tam zaglądał, ale nawet jakbym wiedział o promocji pół roku wcześniej, to niewiele by zmieniło, bo z tych przecenionych filmów interesowały mnie tylko dwa i te dwa wziąłem.

Odpowiedz
Oferta obowiązuje od 5 marca

2 filmy za 19,99

http://www.biedronka.pl/pl/filmy-od-05-03
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Jak kogoś to obchodzi to w Biedrze będzie między innymi "Jurassic World" za 9 PLN :)

Odpowiedz
... oraz m.in.: Bękarty wojny, Szybcy i wściekli 5 i 6, Dallas Buyers Club, trylogia Back to the Future, Ted,
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
oraz Ted 2 i Furious 7. O starych nie ma co pisać

[Obrazek: 22119-56dc825cbb66f27223f8c873423b90d0.jpg]

Odpowiedz
Odświeżam temat :P
Jeśli ktoś jest z Będzina lub okolic to polecam zajrzeć tu do sklepów typu 'grosz market' czy 'drobiazg', szczególnie w tzw. halach w Będzinie gdzie zrobili teraz wszystko od 90gr wzwyż. Jeszcze w zeszłym roku jak było tam wszystko po 2,50zł udało mi się zakupić m.in.: dwupłytowe wydania 'Dawno temu w Ameryce' i 'Buntownik bez powodu', pełne wydania seriali 'Lalka' (5DVD) i 'Kariera Nikodema Dyzmy' (3DVD), większą część kolekcji 'Wampiry' oraz kilka innych tytułów, które można spotkać w Empiku po 2 czy 3 dyszki. Teraz filmy są tam 2,90zł ale nadal jest całkiem spory wybór ;)

Odpowiedz
Widzę, że w całej Polsce, w sklepach za 2.50 te same tytuły ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon