Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
Poszedłem za ciosem i obejrzałem dwie kolejne części i tutaj już jest niedobrze, kolejne części są nastawione na dzieci, idiotyczna dziurawa fabuła, infantylny humor, jeszcze gorsze walki.

Co do reebotu to znalazłem ciekawe fotki:
[Obrazek: ninja-turtles-reboot-6742-1272115645-35.jpg][Obrazek: more-tmnt-2011-prototypes-23586-1274233734-7.jpg]

Odbiega to od wizji kanonicznej ale wygląda poważnie, niestety w informacjach pada pewne nazwisko które chwieje wiarą w odpowiednie wykorzystanie potencjału - Bay. Michael Bay.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Mordka z pierwszej fotki super (wygląda to faktycznie jak żółw) i byłbym zdecydowanie na tak (ale to stara fotka, bardzo wątpię by rzeczywiście mieli to wykorzystać), natomiast model całości, cóż, nie jest zły, ale jakoś mi się nie widzą walki wręcz z udziałem takich pokrak. Lepiej już resztę ciała zostawić w klasycznej formie.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Pamiętam, że część pierwsza jak i serial animowany z genialną czołówką bardzo lubiłem. Część drugą i trzecią już znacznie mniej. Film nie był dziecinny, z tego co pamiętam było nawet trochę przekleństw, fabuła nie była zła (wykorzystywanie dzieci - ok) no i kostiumy były świetne. Myślę, że obraz wytrzyma próbę czasu i rzucę okiem w najbliższym czasem.

Co do reebotu: hm... niby fajnie wyglądają te projekty, ale siłą żółwi było to, że wzbudzały sympatię, a ta gadzia mordka ze zdjęć powyżej nie jest zbyt sympatyczna, a filmu w poważnej tonacji jakoś sobie nie wyobrażam (C'mon! Zmutowane żółwie o imionach mistrzów renesansu, uprawiające ninjitsu!? Ufffff - wypuszcza dym z blanta z płuc ... ;)).

Odpowiedz
Tonacja nie musi być zupełnie poważna tylko poważniejsza, przede wszystkim żądam krwi, dobrych tekstów dla dorosłych i walk kopanych na poziomie. Pierwsza część była blisko celu ale niestety złagodzono pewne elementy. I dodatkowo żądam poważnej rozwałki ze Shredderem to co zrobiona na końcu jedynki woła o pomstę do niebios.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cytat:le siłą żółwi było to, że wzbudzały sympatię, a ta gadzia mordka ze zdjęć powyżej nie jest zbyt sympatyczna

Jak dla mnie jest (na pierwszej fotce), zresztą, mam w domu żółwie od blisko 20 lat i zawsze ich mordki wydawały mi się sympatyczne :]

Cytat:przede wszystkim żądam krwi, dobrych tekstów dla dorosłych

Myślisz, że są na to szanse? Serio? :)

Cytat:I dodatkowo żądam poważnej rozwałki ze Shredderem

To już bardziej.

Cytat:to co zrobiona na końcu jedynki woła o pomstę do niebios.

No to co powiesz o tym, co zrobiono na końcu dwójki? :)

Odpowiedz
(12-03-2012, 17:27)Gieferg napisał(a): Myślisz, że są na to szanse? Serio? :)

Pomarzyć można :P Gdybym miał z 50 mln $ to za sponsorowałbym sobie realizację takiego filmu .

(12-03-2012, 17:27)Gieferg napisał(a):
Cytat:to co zrobiona na końcu jedynki woła o pomstę do niebios.

No to co powiesz o tym, co zrobiono na końcu dwójki? :)

Jak już wspomniałem obejrzałem wszystkie części i dwójka oraz trójka są słabawe, wyrzucam je z pamięci :P

Odpowiedz

Cytat:le siłą żółwi było to, że wzbudzały sympatię, a ta gadzia mordka ze zdjęć powyżej nie jest zbyt sympatyczna

Jak dla mnie jest (na pierwszej fotce), zresztą, mam w domu żółwie od blisko 20 lat i zawsze ich mordki wydawały mi się sympatyczne :]

[/quote]

Miałem żółwie od 8 roku życia do stycznia tego roku (a mam 24 lata) i wiem, że potrafią być słodkie, ale mówimy o małych żółwiach, a nie zmutowanych gadach wielkości człowieka ;)

Co do walki ze Shredderem - nie wiem co było w 3, ale w 1 i 2 wyglądało to jakby ktoś przekłuł balon ;) pompują ciśnienie i nagle sraczka

Odpowiedz
Cytat:Co do walki ze Shredderem - nie wiem co było w 3

Przede wszystkim nie było Shreddera.

Cytat:ale mówimy o małych żółwiach, a nie zmutowanych gadach wielkości człowieka ;)

Co za różnica, żółwia morda to żółwia morda, te z Galapagos też są sympatyczne ;)

EDIT:

Zgadnijcie w czyim osobistym Top Five znalazły się filmy z serii TMNT:
KLIK

Odpowiedz
No ten rocznik tak ma :P Wtedy wszyscy jarali się żółwiami i od tego się nie uwolnisz :)

Odpowiedz
Ludzie. Przecież żółwie w takiej "gadziej" formie wyglądają beznadziejnie. Mam to w dupie, że bliżej rzeczywistości. W starych filmach, a przynajmniej 1 i 2, każdy wyglądał inaczej, można było rozróżnić po gębie kto jest kto. A tu co ma być? 4 jaszczurowate mordy, każdy z inną opaską?

Jak już pisałem- to już było przerabiane w Żółwiach 3. A tu dochodzi jeszcze odpychający wygląd.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Przecież żółwie w takiej "gadziej" formie wyglądają beznadziejnie.

A jak dla mnie zajebiście (tylko pierwsza fotka). Dyskutuj z tym.

Cytat:A tu co ma być? 4 jaszczurowate mordy, każdy z inną opaską?

Ja widzę tylko jedną, w jaki sposób wysnułeś przypuszczenie, że wyglądałyby tak samo pozostanie pewno na zawsze twoją słodką tajemnicą. Miałem łącznie trzy żółwie i nigdy nie miałbym najmniejszego problemu z odróżnieniem ich od siebie/od innych po samym pysku. Podczas gdy komiksowe/kreskówkowe odróżniało się tylko po opasce i broni, filmowe niby się trochę różniły, ale nie jakoś bardzo.

Poza tym to fotka sprzed dwóch lat, marne szanse by miała wiele wspólnego z przyszłym filmem.

Odpowiedz
Grafiki nie są związane z żadnym filmem ale to jest dopiero skrajne podejście.
[Obrazek: front+side.jpg][Obrazek: turtle+poster.jpg][Obrazek: turtle+thinking+copy.jpg][Obrazek: new+turtle+cover+.jpg]

Odpowiedz
(14-03-2012, 11:51)Gieferg napisał(a): Ja widzę tylko jedną, w jaki sposób wysnułeś przypuszczenie, że wyglądałyby tak samo pozostanie pewno na zawsze twoją słodką tajemnicą.

Bo mi wyglądało, że głowa jest Michaelangelo a te niżej to Rafael. Ale może to ten sam kolor.

Te grafiki ekstra.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A mnie z kolei to się nie podoba :P

Odpowiedz
Pierwsza reakcja na głowę: WTF? Trochę to ponure i wręcz przerażające.:)
Druga reakcja: fajne. Może być. Przynajmniej nie CGI.
Pierwsza reakcja na ciało: WTF?
Druga i kolejne: WTF?

Zobaczymy, jak się to sprawdzi w filmie, ale o ile głowę mogę łyknąć, tak ten model z ciałem wygląda pokracznie. Rysunki spoko.

Odpowiedz
Co do modelu głowy jak i całych żółwi to okazują się być tylko dziełem fanów, nie ma to nic wspólnego z filmem. Tutaj temat o tej masce: http://www.theeffectslab.com/forums/viewtopic.php?p=115191

Oficjalnie nie ma żadnych zdjęć, ale wynalazłem kilka ciekawych lub mniej ciekawych projektów fanów:
[Obrazek: turtle_2011_04.jpg] [Obrazek: left_profile.jpg] [Obrazek: 100_0101.jpg]
[Obrazek: 100_0094_2.jpg]
[Obrazek: fddbeafbb3df543a9cb5217248b66fa2.jpg][Obrazek: raphael.jpg]
[Obrazek: b828695b22dde802.jpg]

Odpowiedz
Twarz z drugiego zdjęcia i ciało z trzeciego i byłoby nieźle. Na poważnie/mrocznie raczej nie ma tego filmu co robić. Lepiej w klimacie pierwszej części.

Słyszałem pogłoski, że Rockstady ma zamiar się wziąć za grę o naszych mutantach, niestety okazało się to tylko plotkami.

Odpowiedz
Cytat:ciało z trzeciego i byłoby nieźle.

To z mięśniami na skorupie?:D

Odpowiedz
Ekspertem nie jestem ale klata u żółwi to chyba nie jest skorupa, znaczy nie jest równie twarda.

Odpowiedz
Mówimy o żółwiach, które są genetycznie zmutowane za pomocą bliżej nieokreślonego fosforyzującego szlamu, mówią, uprawiają ninjitsu i jedzą pizze, mięśnie na skorupie to faktycznie spore przegięcie ;)

taki wygląd mi pasuje, w sumie wygląd, który wszyscy krytykują, ten z pierwszych fotek też nie byłby zły jakby kilka rzeczy poprawić

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon