Telewizor- LCD czy Plazma?
Mierzwiaku, małe sprostowanie z mojej strony, bo szkoda taką bazę wiedzy zostawić z czeskim błędem. LG robi matryce IPS, które - zgodnie z tym co napisałeś - mają duże kąty widzenia i słabą czerń oraz kontrast. LG jest potentatem w tej technologii, a chełpi się faktem, że panele IPS wykorzystują graficy i montażyści filmowi ze względu na lepsze odwzorowanie kolorów. Jak dla mnie IPS do seansów nocnych kompletnie się nie nadaje.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
A kupilibyście TV z ekspozycji? Czy sprzedawca może powiedzieć ile czasu TV stoi na wystawie?

Odpowiedz
Ja bym nie kupił.
Sprzedawca nie tyle może co musi jeśli go o to poprosisz, żeby ci powiedział ile czasu telewizor jest w sklepie włączony, a nawet ile razy był włączany i wyłączany. Wszystko można znaleźć w menu serwisowym, do ktorego wejście nie jest owiane żadną tajemnicą.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No właśnie czytam na jakimś forum sony, że koleś kupił TV w Media Expert i po wejściu w menu serwisowe wyszło mu, że TV chodził 1601h i był załączany 243 razy :)

Odpowiedz
(06-12-2016, 16:33)Indroman napisał(a): Mierzwiaku, małe sprostowanie z mojej strony, bo szkoda taką bazę wiedzy zostawić z czeskim błędem. LG robi matryce IPS, które - zgodnie z tym co napisałeś - mają duże kąty widzenia i słabą czerń oraz kontrast. LG jest potentatem w tej technologii, a chełpi się faktem, że panele IPS wykorzystują graficy i montażyści filmowi ze względu na lepsze odwzorowanie kolorów. Jak dla mnie IPS do seansów nocnych kompletnie się nie nadaje.
Prawda! Pisałem z pamięci, zawsze mi się myli które są które, może teraz zapamiętam :)

Odpowiedz
Dzisiaj byłem w Media Markt i Euro RTV w obu sklepach sprzedawcy odmówili mi sprawdzenia ile TV stoi na ekspozycji, do tego ten z Euro powiedział, ze mają zablokowaną taką możliwość, a słaby jakość obrazu z NC+ to wina konwertera i zaproponował kupić lepszy (droższy) ... ponoć u szwagra znacznie pomogło :)

Odpowiedz
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1483718865

Sony wypuści w tym roku telewizory Full HD z HDRem.

Odpowiedz
Eee... To dobrze czy źle? W sensie nie trzeba będzie kupować 4K ale...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=102200

Najwyższy czas.
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Ale co najwyzszy czas, tak jakby cie to obchodzilo.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tak samo skończą się kinowe filmy 3D... "Wielki wizjoner" Cameron nabrał naiwniaków na odgrzewane fajerwerki.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W sensie jak nabrał? Nie wiedziałeś, że 3D to żadna nowość? Plus "Avatar" robi rewelacyjny użytek z tej technologii. To nie wina Camerona, że mało kto, cokolwiek ciekawego z tym zrobił.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ależ wiedziałem, nawet byłem na filmie 3D, w kinie, z 10 lat przed "Awatarem"

On ddgrzał kotleta ma nowym oleju, nazywając go przełomem. Dawne 3D zdechło naturalną śmiercią. Nowsze zdechnie podobnie. To była kolejna chwilowa moda 3D.

Odpowiedz
Wstaję rano, włączam tv, a tam coś takiego:

:|

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości