Telewizory - LCD, plazma, OLED
(26-05-2018, 23:18)simek napisał(a): A iTunes daje możliwość oglądania offline, pobrania na dysk? Chyba niezbyt? Może to tylko moja fanaberia, ale za bardzo boję się że kupię sobie dostęp do filmu, a za x lat serwis przestanie istnieć/ktoś uzna że film jest niepoprawny i trza go udostępniać w ocenzurowanej wersji/skończy się licencja czy co tam. Streaming jest dobry jak chce coś pooglądać na bieżąco, ale swoją kolekcję traktuje długodystansowo i chce mieć 100% pewności że moje ulubione filmy odpalę do końca życia w takiej formie w jakiej je kupiłem w każdym miejscu na świecie gdzie jest prąd. Ja jestem z tych, co wciąż kupują albumy o obrazach, gdy mogę zobaczyć właściwie to samo w Google grafika, bo chcę mieć pewność że jak przeprowadzę się na wieś i akurat nie będzie prądu, to wciąż będę mógł sobie otworzyć książkę i porozkoszować się Vermeerem :)

simek, ale ja dokładnie mam takie samo odczucie odnośnie do streamingu. Wolę posiadać fizycznie film na płycie DVD/BD i nie martwić się, czy akurat będzie net, czy serwis będzie działać i czy soft mi to pociągnie bo "coś tam". Obawy są rzeczywiste, bo choć kupiłem mało gier via STEAM i dedykowanych tej platformie, połowa z nich nie zadziałała bo coś się z kontem moim stało (straciłem dostęp do kona i oczywiście gry) a 3 tytuły, które przeszły na STEAM wymaga ciągłego dostępu do sieci (pojechałem z lapkiem na wakacje w głuszę, mam czas żeby napić się piwka, włączam grę i dupa - brak steam = brak gry). Te doświadczenia mnie bardzo zniechęcają do streamingu, dlatego - jeśli mam chęć posiadać film - będę kupować go na płycie.
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości