The Ben Affleck's Solo Batman Movie (2018/2019?)
[Obrazek: img_0465.jpeg]

Pamiętacie, jak w zwiastunie "The Lego Batman Movie" Batman wspomina, że nakręcił, napisał, zmontował itp. film o sobie? Cóż, z aktorskim Batmanem będzie podobnie - nakręci go, zagra główną rolę i prawdopodobnie napisze Ben Affleck.

Biorąc pod uwagę poprzednią reżyserką filmografię Afflecka i to jak dobrze Batman został pokazany w filmie Snydera, pozostaje przymknąć oko na fakt, że debiut Batmana w DC Extended Universe przypadł na ten bardzo zły film, jakim niewątpliwie jest "Batman v. Superman" i cieszyć się, że dostaniemy więcej Batflecka.

Film pojawi się na ekranach prawdopodobnie w 2018 lub w 2019 roku (zgodnie z zaklepanymi przez WB datami), będzie dzewiątym (!) kinowym filmem aktorskim o solowych przygodach Batmana oraz przynajmniej czwartym (!) filmem z Batfleckiem.

Na razie nie wiemy o filmie zupełnie nic. Osobiście mam nadzieję, że zupełnie pominą wątki origin story i skupią się na nowszych przeciwnikach - Trybunale Sów lub Red Hoodzie, może Hushu. Starą gwardię z galerii łotrów widziałbym ewentualnie na drugim planie w postaci członków Suicide Squad, Jokera, Pingwina (w typowo gangsterskiej reinkarnacji), Mad Hattera, Poison Ivy, Mr. Freeze'a lub Riddlera. Mogłaby też pojawić się Catwoman.
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Dawać mi tu zaraz Leto-Jokera!
Inni niech się ustawią w kolejce, szczególnie jakieś leszcze, których nawet nie znam :)
Z tych bardziej znanych Riddlera i Pingwina chętnie bym zobaczył, na drugim planie mógłby się pojawić Brzuchomówca; za to Poison Ivy, Freeze'a i Catwoman oglądać (na razie) nie chcę. Mad Hattera nie chcę oglądać w ogóle.

Przypominam, że ostatnio (tzn w TDKR) umieszczono w filmie tego przeciwnika, za którym agitowałem od 2008 roku, więc tym razem możecie się spodziewać Jokera :D

No ale kto by nie bł przeciwnikiem - to jest ten najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł DCEU, no bo sorry, ale co innego miało by nim być?

Cytat: ten bardzo zły film, jakim niewątpliwie jest "Batman v. Superman"

Pierdu, pierdu.
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Jak stand-alone jak to będzie część universum. Część uniwersum! Ktoś to musiał napisać skoro nie ma Jubego.

Jakiś czas temu była plotka, że ten film będzie się dział przed BvS.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No właśnie nie wiem co to "stand alone" robi w nagłówku. Phil, popraw!
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Myślę, że Warner odwala kawał dobrej roboty robiąc niezrozumiałe filmy i mieszając chronologię z datami premier. Czekam na kolejne sukcesy w box-office.

EDIT: Tak opisują ten film w newsach, więc skopiowałem. Ale okej zmienię. Dla Jubego!
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Co by nie mówić o filmie Snydera, dla mnie i tak Batman wyszedł w nim lepszy od tego od Nolana jak i zarówno a nawet przede wszystkim Jeremy Irons w roli lokaja. Alfred pojawiał sie tylko wtedy gdy by potrzebny, w trakcie misji albo w jaskini Gacka, żadnych płaczów jak Michael Caine albo pouczające gadki w stylu cioci May. Affleck to świetny reżyser, świetny Batman. Czekam :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Cytat:Myślę, że Warner odwala kawał dobrej roboty robiąc niezrozumiałe filmy i mieszając chronologię z datami premier. Czekam na kolejne sukcesy w box-office.

Swoje uniwersum zaczęli od środka, więc teraz będą nadrabiać. Wonder Woman chyba też dzieje się przed BvS?
I want to belive.

Odpowiedz
Ja myślę, że powinni pójść w Black Mask - kozacka postać jak narazie wykorzystana tylko w grze. Ale w takiej konwencji Batmana jaka zaproponował Snyder psychol który nienawidzi Wayne`a i lubuje się w torturach, zabijaniu itp byłby idealny.

Odpowiedz
http://www.comicbookmovie.com/batman/ben-affleck-and-geoff-johns-rumored-to-have-complete-creative-control-over-a141111

No i ponoć Snyder idzie w odstawkę. Batffleck i Johns maja kontrolowac cały projekt :)

Odpowiedz
News absolutnie o niczym...

Przecież oczywiste było, że Affleck będzie miał całkowitą kontrolę nad (ewentualnym) solowym filmem o Batmanie. Było to wiadome od chwili gdy.. ogłosili jego angaż -.-

Uważam też, że niektórzy przeceniają znaczenie słów "nadzorca DCEU", które przylgnęło do Snydera.
"SS" to 100% film Ayera - napisany przez niego i wyreżyserowany. Co więcej powstaje tylko dlatego, że Ayer poszedł ze swoim pomysłem do studia. Snyder niewiele ma z nim wspólnego.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
Z BatCave:

Cytat:Podczas wizyty na planie „Justice League” dziennikarze mieli okazję porozmawiać z Benem Affleckiem. Nie zabrakło pytań dotyczących osobnego filmu z Batmanem.

Affleck wyjaśnił, że studio wybrało już pewną datę, ale nie jest pewny czy uda się dotrzymać tego terminu, ponieważ nie jest jeszcze w pełni zadowolony ze scenariusza.

„Myślę, że wybrali już jakąś datę. Jednak, nie wiem czy wyrobię się na ten termin, bo nie mam jeszcze gotowego scenariusza. Nie mam zamiaru kręcić filmu, dopóki scenariusz nie będzie na odpowiednim poziomie. Kiedy kręcisz film i nie masz dość dobrego scenariusza to się nie sprawdza.”

„Mamy scenariusz nad którym cały czas pracujemy. Nie jestem na tyle zadowolony, by rozpocząć pracę na planie filmu o Batmanie, który ma spełniać najwyższe standardy. Ustawiłem bardzo wysoko poprzeczkę i nie mam zamiaru podchodzić do tego w stylu ‚Tak, to może być niezła zabawa, spróbujmy to zrobić.'”

Wygląda na to, że mogę mieć rację i film wyjdzie dopiero w 2019 na 80tą rocznicę powstania postaci. Fajnie wiedzieć, że Ben się stara.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Podobno solowy Batman z Affleckem ma wyjść w 2018 roku.

http://www.batcave.com.pl/2016/09/kiedy-premiera-nowego-batmana/

Dla mnie lepiej byłoby gdyby wyszedł dopiero w 2019, czyli idealnie na osiemdziesięciolecie powstania postaci.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Byłoby wspaniale gdyby tytułem tego filmu autentycznie był "The Ben Affleck's Solo Batman Movie" :) Ewentualnie "Batman - The Ben Affleck's One"
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Powinni zatrudnić Bruce'a Timma jako producenta, to wtedy moglibyśmy mieć do czynienia z naprawdę konkretną adaptacją, przy czym czy gdziekolwiek potwierdzili, że głównym przeciwnikiem ma być Deathstroke, pokazali fragment z JL (Deathstroke znajduje się w tym samym pomieszczeniu co Batman Watchmen Style) i nagle wszędzie newsy o solowym Batmanie.
Chcesz bana za pouczanie moderatora? Możesz ze mnie zejść gdy wchodzę na Ciebie? Chcesz bana za apostrofę? Gdzie rośnie pieprz?                                     Gdzie się podziały tamte prywatki? Czy to jest przyjaźń Czy to jest kochanie? I co ja robię tu? Co ty tutaj robisz?

Odpowiedz
(27-09-2016, 23:02)Proteus napisał(a): Byłoby wspaniale gdyby tytułem tego filmu autentycznie był "The Ben Affleck's Solo Batman Movie" :) Ewentualnie "Batman - The Ben Affleck's One"

"Affleck's One: The Batman Story" co na polskie by było "Affleck 1: Batman- historie" ;)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
A nie może być po prostu "Ben Affleck's BATMAN"? :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Zobaczycie, że produkcja się opóźni. Film wejdzie do kin na 80 lecie postaci i będzie to po prostu Batman. Bez żadnych podtytułów.
Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
Nie ma szans. Samo Batman już było, teraz muszą coś wykombinować.

Na premierę w 2018 bym nie liczył. Ben do końca roku będzie pracował nad JL, na plan swojego filmu wejście najwcześniej na wiosnę 2017, a znając DCEU, czyli przeznaczają rok albo dłużej na postprodukcję (MoS, BvS, WW) nie dadzą rady się wyrobić na wiosnę 2018. W dodatku, Ben wciąż nie skończył scenariusza.

Czerwiec 2019 byłby idealny. 80-lecie istnienia postaci, 30-lecie premiery pierwszego filmu Burtona, dość czasu na opracowanie i zrealizowanie dobrego filmu.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Obojętne mi w którym roku wyjdzie Batman, czy to 2017, czy 2018, że też ludziom zależy na tym by film wyszedł konkretnie w rocznicę postaci, ooooch, czysta satysfakcja, taki bullseye ;)
Chcesz bana za pouczanie moderatora? Możesz ze mnie zejść gdy wchodzę na Ciebie? Chcesz bana za apostrofę? Gdzie rośnie pieprz?                                     Gdzie się podziały tamte prywatki? Czy to jest przyjaźń Czy to jest kochanie? I co ja robię tu? Co ty tutaj robisz?

Odpowiedz
A nie krążyły wcześniej jakieś ploty, że tytułem filmu miał być "The Batman"?
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon