The Dark Tower (2017) reż. Nikolaj Arcel
Trzy tygodnie do premiery, a film nadal nie ma przyznanej kategorii wiekowej. Dość dziwne moim zdaniem. Pewnie nie chcą ostatecznie wszystkich zniechęcić wieścią o PG-13. :)

Odpowiedz
Coś w tym jest, że kiedy mają wlepić PG-13 filmowi, który absolutnie powinien mieć R-kę, to zwlekają do ostatniej chwili z ogłoszeniem tego (jak to było w przypadku "Terminator: Genisys" czy "Ghost in the Shell"):

Odpowiedz
BBFC podaje, że film będzie trwał 95 minut.

Cóż, nawet jeśli będzie to bolesne, to ból przynajmniej nie potrwa długo.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
(10-10-2016, 18:28)nawrocki napisał(a): Jednym słowem, wygląda to jak casualowy filmik z budżetem kilkudziesięciu baniek, który będzie trwał 97 minut, miał średnią 6,5 na IMDb, 47% na RT i który zarobi jakieś tam grosze w BO, a sama seria i plany z nią związane pójdą do kosza.
Ale jednak sądzę, że średnia na RT i IMDb będzie niższa, niż przewidywałem.

[Obrazek: 1.gif]

Odpowiedz
(17-07-2017, 17:54)zombie001 napisał(a): BBFC podaje, że film będzie trwał 95 minut.

Cóż, nawet jeśli będzie to bolesne, to ból przynajmniej nie potrwa długo.

To nawet ja już nie czekam na ten film.
Ile????

Odpowiedz
Ja tam już się jakiś czas temu pogodziłem z faktem (nawet pomimo tego, iż nie pojawiły się żadne recenzje), że to będzie najbardziej rozczarowujący i być może też, sądząc po tym co zaprezentowały zwiastuny, jeden z najgorszych filmów roku. Z tak fajnym, dającym spore pole do popisu materiałem naprawdę mogło się to skończyć lepiej i ciekawiej. Pozostaje liczyć na to, że ludzie trzymający prawa do ekranizacji pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że lepiej zrobić z tego ambitny serial w typie GoT czy Carnivale, ale to się oczywiście na 99% nie zdarzy.

Odpowiedz
Gdyby to była wierna adaptacja pierwszego tomu, to taki czas trwania jeszcze bym może jakoś zrozumiał. A tak, to nie wiem, czy cokolwiek napawa, że może z tego wyjść jeszcze dobry film? :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Nic, nawet marketing zrobiony na odpierdol, a wielu już pokazało, że największą padakę można sprzedać, jeśli się dobrze postarać. Tutaj nawet nikt nie próbował.

Odpowiedz
Warto też wspomnieć, że film w UK dostał bodajże ichni odpowiednik PG-13. Więc wychodzi na to, że Sony zrobiło dokładnie taki film, jakiego można się było po nich spodziewać :/
Dlatego, jakkolwiek zgodzę się, że jak najbardziej będzie to pewnie jeden z gorszych filmów tego roku (a konkurencja, jeśli chodzi o kiepskie filmy, jest mocna jak mało kiedy), to nie wydaje mi się, żeby miał być, jak pisze Nawrocki, najbardziej rozczarowujący. Żeby coś mogło rozczarować, to najpierw musi budzić jakiekolwiek nadzieje, a w przypadku tego projektu od początku robiło to przecież wrażenie co najmniej niepokojące.

A wiecie co się stanie, kiedy film już zaliczy spektakularną klapę? Zacznie się gadanina, że winny za ten stan rzeczy jest rasizm widzów, którzy nie byli gotowi na czarnego Rolanda.

Odpowiedz
http://kingowiec.pl/wywiad-z-nikolaj-arcelem-

Trochę ciekawych wiadomości. Widocznie oni naprawdę liczą na możliwość robienia serialu i kolejnych 2 filmów. Arcel jest conajwyżej średnim wyrobnikiem, ale wygląda na całkiem zaangażowanego co dla mnie zawsze jest plusem. Może chociaż serial zrobią i w większości wyreżyseruje go Howard.

Odpowiedz
Cytat:Rated PG-13 for thematic material including sequences of gun violence and action.

[Obrazek: omgcw.gif]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon