• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Fappening
Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence wyciekły, jakby co. :P
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Nawet linkiem poratuje :p

http://imgur.com/a/i3jbk#lJdWb2Y[/align]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Zuch dziewczyna :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Chwali się, chwali. Miły prezent na koniec wakacji. To teraz dziewczyno dołączaj do elitarnego klubu aktorek, które pokazały przed kamerą bobra :)

Tego filmiku też się można spodziewać, czy to raczej fake? Nie wierzę że najmodniejsza obecnie aktorka w Hollywood dała się nagrać jak komuś obrabia pałke.

Odpowiedz
Mówią, że fejk.

Odpowiedz
Hehe, tego się od życia nie spodziewałem, był masowy wyciek i jeszcze nie wszystko ujawniono, na reddicie jest relacja na bieżąco co się nowego pojawia, no beka :)

Odpowiedz
Na jednej stronie kolo opublikował listę tego co mają i to co wyciekło to dosłownie kropla w morzu - oni się do chmury Apple włamali czy gdzie właściwie? No i nie ogarniam - WSZYSTKIE laski w holly strzelają sobie nagie fotki? Pojedyncze przypadki rozumiem (i można podciągnąć jako formę marketingu), ale każda jedna właściwie młoda celebrytka?
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Sexting przecież to żadna rzadkość, nie mowiac juz o robieniu sobie sesji prywatnie jak sie jest z kims. Zwykli ludzie to robią, wiec dlaczego nie celebryci? Jakby się ktoś włamał i wypuscil baze snapczata to by bylo dopiero. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
zbierajcie wszystko!! :D

Odpowiedz
Mam nadzieje, że to wszystko wycieknie zanim kolesia zamkną i skonfiskują dyski. Ja stoję na stanowisku, że wszystkie nagie fotki znanych aktorem są dobrem wspólnym i powinno się je rozprzestrzeniać za darmo i każdemu chętnemu jak dzieła Szekspira, a ludzi, którzy je wykradają prezydenci powinni przyznawać uniewinnienie ;)
(01-09-2014, 10:12)Crov napisał(a): Sexting przecież to żadna rzadkość, nie mowiac juz o robieniu sobie sesji prywatnie jak sie jest z kims. Zwykli ludzie to robią, wiec dlaczego nie celebryci?
Bo u gwiazd jest spore prawdopodobieństwo, że komuś będzie zależeć na tych fotach. Jak ja zrobię sprośne fotki mojej Jadzi, to zobaczyć je będzie chciał najwyżej zazdrosny Staszek, a nie pół świata, które wali konia do Lawrence, ja na jej miejscu albo bym się próbował powstrzymać i nie robił takich fotek (a najlepiej to w ogóle zachować wstrzemięźliwość seksualną do ślubu ;P) albo robił je zwykłą cyfrówką i nie wrzucał ich gdziekolwiek w internet, a jeszcze lepiej analogiem.

Odpowiedz
Kurde, szkoda dziewczyny :(

Rozumiem kameralną fotkę jak ta u Scarlett, z której w sumie nic nie wynikło, ale tutaj mamy shoty jak z sesji erotycznej. Będzie się to za nią ciągnąć. A te filmiki, to mam nadzieję, że fake lub plota.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Wyciekły też ponoć nagie fotki Kate upton i Mary Elizabeth Winstead :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Kate Upton prawdopodobnie schowa się w jakiejś głębokiej szafie i nigdy więcej nie pokaże światu publicznemu, patrząc na to jakie to są zdjęcia.

Odpowiedz
http://i.4cdn.org/b/1409532151624.jpg
https://i.4cdn.org/b/1409531899291.png
xD

Święty Mikołaj w tym roku wcześniej :D

Odpowiedz
(01-09-2014, 10:37)simek napisał(a):
(01-09-2014, 10:12)Crov napisał(a): Sexting przecież to żadna rzadkość, nie mowiac juz o robieniu sobie sesji prywatnie jak sie jest z kims. Zwykli ludzie to robią, wiec dlaczego nie celebryci?
Bo u gwiazd jest spore prawdopodobieństwo, że komuś będzie zależeć na tych fotach. Jak ja zrobię sprośne fotki mojej Jadzi, to zobaczyć je będzie chciał najwyżej zazdrosny Staszek, a nie pół świata, które wali konia do Lawrence, ja na jej miejscu albo bym się próbował powstrzymać i nie robił takich fotek (a najlepiej to w ogóle zachować wstrzemięźliwość seksualną do ślubu ;P) albo robił je zwykłą cyfrówką i nie wrzucał ich gdziekolwiek w internet, a jeszcze lepiej analogiem.
Ale gwiazdy to też ludzie. I zupelnie sie im nie dziwie, że nie myślą o tym, że ktos im wykradnie te fotki, no bo sory, co tu myśleć o takich rzeczach. Żyją dla siebie, a nie pod dyktando creepów wykradających ich prywatne fotki.

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Inna kwestia czy im to robi jakąś różnicę. Jeśli nie, to mogę zrozumieć, że się nie przejmują, ale jeśli chcą bronić swojej prywatności, to sorry, ale pstrykanie fotek swoim cyckom z iPhona nie jest ku temu najlepszą metodą.

Odpowiedz
Nie chcę robić z siebie jakiegoś prudera (bo to ostania rzecz jaką można ze mną kojarzyć) czy białego rycerza, bo i tak wiem, że na tym forum nie zrobi to na nikim wrażenia. Ale cholera przecież to jest skurwysyństwo do kwadratu. A potem te jebane creepy z neta, które hackują te foty i udostępniają światu, płaczą, że takie NSA krzywdzi ich prawo do prywatności. Jeszcze raz powtórzę, że mam nadzieje iż przynajmniej te rzekome filmiki z JLAW to plota, albo fejk. Mieliśmy już różne przykłady nagrań celebrytów, które chcieliby wymazać z pamięci, ale pracującej aktorki z aktywną karierą w holly, którą widać gdzieś jak robi komuś laskę, chyba jeszcze nie było.

Mary E. Winstead napisał(a):To those of you looking at photos I took with my husband years ago in the privacy of our home, hope you feel great about yourselves.

Mary E. Winstead napisał(a):Knowing those photos were deleted long ago, I can only imagine the creepy effort that went into this. Feeling for everyone who got hacked.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Wyciekło to wyciekło, po kurcze pieczone drążyć temat. Mojego (i 99% ludzi) życia to nie zmieniło, poza dostarczeniem niepodważalnego dowodu, że Lawrence ma fajne cycki. Jestem tylko ciekaw konsekwencji, zarówno w kwestii celebek jak i samego haXXora.

Ale trzeba przyznać, że The Fappening, nazwa tego eventu, brzmi dość epicko. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Proteus napisał(a):Ale cholera przecież to jest skurwysyństwo do kwadratu.
Takie samo skurwysyństwo jak zapieprzenie komuś portfela, albo samochodu. W tym wypadku jest o tyle inaczej, że podobno wykradziono foty z iClouda, więc tak jakby bankowi kasę buchnęli, a klienci by jej zostali pozbawieni.
Cytat:Jeszcze raz powtórzę, że mam nadzieje iż przynajmniej te rzekome filmiki z JLAW to plota, albo fejk.
Jeśli są prawdziwe, to może się dziewczyna nauczy, że kręcenie blow joba podpiętym non stop do internetu telefonem jest kiepskim pomysłem. Ja na przykład wszystkie swoje blow joby nagrywam na VHSie, trzymam kasety w sejfi, więc śpię spokojnie i nie rozmyślam, czy jest prawdopodobieństwo, że do danych Apple'a włamie się jakiś 15 latek i wypuści foty.

Odpowiedz
Wyobraźcie sobie skalę awkwardu przy kolejnej wizycie którejkolwiek z "pokrzywdzonych" w jakimś talk-show :) Inaczej jak jesteś aktorką i rozbierzesz się na potrzeby filmu, a inaczej jak cały internet ogląda twoje erotyczne sesje. Sam zupełnie nie rozumiem idei trzymania takich zdjęć na telefonie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości