• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Fappening
(01-09-2014, 18:56)Proteus napisał(a): Yeah, but now it's like....reality man :)

Reakcja Anny Kendric na komentarz jej brata:

https://twitter.com/AnnaKendrick47/status/506291212752396289

Komentarz Daddario jest lepszy :P
https://twitter.com/AADaddario/status/506472886841135104
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Zdjęcia Lawrence są smutne i obciachowe. Czy dziewczyny z Hollywood są skazane na robienie zdjęć do lustra swoich cycków i kuciapek?
Raven True

Odpowiedz
Bardziej od tych wszystkich zdjęć interesuje mnie jak skończy koleś, który je zhakował. Facet od fotek Scarlett dostał 10 lat.

A żeby było bardziej na temat, to Jennifer zdecydowanie na plus <ok>.

Odpowiedz
Panowie, sprawa jest poważna:

[Obrazek: f818f59ff80c.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Zdjęcia Jenny są urocze i obciachowe tak jak i ona sama. Uwielbiam ją:) Ale fakt, że trochę jej szkoda, bo przez te zdjęcia może jej dobra passa się skończyć.

Odpowiedz
Serio? Ktoś kojarzy jakąś aktorkę, której wyciek nagich fotek czy nawet seks taśmy zniszczył kariere? Bo ja żadnej.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Popularność pewnie wzrośnie, gaże również, ale jej siłą (i to co lubię w niej najbardziej) był udział również w mniej kasowych produkcjach jak "Do szpiku kości" czy ambitniejszych mainstreamowych jak "Poradnik...". No i szansa u purytańskiej Akademii na następne statuetki może zmaleć. Skończy w podróbkach Igrzysk Śmierci i sequelach x-menów.

Ale obyś miał rację:)

Odpowiedz
Ja znam takie którym nawet pomogły...

No biggie, zwłaszcza, że jak dla mnie JLaw wygląda na tych fotkach lepiej niż w swoich filmach ;)

Nie każdy musi lubić taką promocję, ale to jednak ciągle promocja.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
A tam. Scarlett Johansson też wyciekły fotki jakiś czas temu i w czym gra? Nie ma co świrowac. Większe szanse na ostracyzm miałaby, gdyby powiedziala, że Żydzi w Izraelu przeginają, niż takim wyciekiem. Zwłaszcza, że aktorki to aktorki - w filmach też sie czasem nago pokazuja.

Odpowiedz
(02-09-2014, 10:53)freak_outXP napisał(a): Czytałem gdzieś wcześniej (w 2 różnych miejscach w sieci) że Lawrence'a firmowa spontaniczność jest po prostu uczona i trenowana przez profesjonalistów (uczyli ją tak, jak się uczy jeść nożem i widelcem), a tak naprawdę to jest taki prosty wieśniak... mało mnie to interesowało w sumie, ale chyba wyszło szydło z worka ;).

It's called acting...

Odpowiedz
(02-09-2014, 10:53)freak_outXP napisał(a): Czytałem gdzieś wcześniej (w 2 różnych miejscach w sieci) że Lawrence'a firmowa spontaniczność jest po prostu uczona i trenowana przez profesjonalistów (uczyli ją tak, jak się uczy jeść nożem i widelcem), a tak naprawdę to jest taki prosty wieśniak... mało mnie to interesowało w sumie, ale chyba wyszło szydło z worka ;).
Chyba kogoś ostro pojebało. Wyszło szydło z worka, bo laska ma nagie fotki? Czy moze dlatego, że ktoś plotkuje na temat filmików, których nikt nie widział i których nikt nie ma pewności czy są z nią?

Cytat:Zauważcie, lasie na tych zdjęciach nie wyglądają już jak młode boginie, tylko zwykłe dziewczyny.
Odkrycie roku: celebrytki to tez zwykłe dziewczyny. Wow.

Odpowiedz
(02-09-2014, 10:53)freak_outXP napisał(a): Zauważcie, lasie na tych zdjęciach nie wyglądają już jak młode boginie, tylko zwykłe dziewczyny.
No wiesz, aktorki to jednak nie modelki, żeby musiały mieć wszystkie perfekcyjną sylwetkę, poza tym to są foty robione niestarannie, czasami w niekorzystnych okolicznościach (zdezelowana JLaw z kieliszkiem wina wygląda fatalnie), ich celem było najpewniej tylko poprawienie humoru swojemu kochankowi, który ucieszy się, że ma na telefonie cipkę Lawrence. Jakby one wszystkie zgodziły się na mocno rozbieraną sesję dla Playboya, to wyszłyby dużo apetyczniej.

Odpowiedz
Jakby ktoś natknął się na coś nowego od Lawrence'owej, to niech się podzieli, filmiki miały się ukazać dzisiaj :)

Odpowiedz
(02-09-2014, 11:25)simek napisał(a): Jakby ktoś natknął się na coś nowego od Lawrence'owej, to niech się podzieli, filmiki miały się ukazać dzisiaj :)

ja wczoraj całą paczkę 400 Mb saknąłem z netu, są nafeto fotki JLaw z całą twarzą w spermie, a nigdzie indziej tego nie widziałem :)

Odpowiedz
(02-09-2014, 11:18)freak_outXP napisał(a):
(02-09-2014, 11:00)Crov napisał(a): Chyba kogoś ostro pojebało. Wyszło szydło z worka, bo laska ma nagie fotki? Czy moze dlatego, że ktoś plotkuje na temat filmików, których nikt nie widział i których nikt nie ma pewności czy są z nią?

Nie nagie fotki (chociaż to też, czy któraś z naprawdę PIERWSZOLIGOWYCH aktorek miała takie foty ?).
Tak, Scarlett Johansson na przykład.

Cytat:Te filmiki raczej istnieją, bo są screencapy do popatrzenia >click!< udostępnione są od rana chyba. Wyszło szydło z worka, bo plotki mogą mieć swoje uzasadnienie, że ona jest bardziej "ustawiona", niż "z przypadku".
Ale nie kumam w jaki sposób jej zachowanie na filmiku, gdzie najwyrazniej trzęsie cyckami i się śmieje, podważa to, że jest rzeczywiscie spontaniczna czy luzacka. :D Co? To jest dowód, że jest sztywną intelektualistką? Bo ona w wywiadach zawsze raczej pokazuje, że jest prostą dziewczyną, niezdarą na luzie, więc nijak to nie kłóci się z robieniem sobie nagich fotek czy żartobliwym albo luzackim podejsciem do seksu.

Nie chce mi sie gadac na ten temat, ale nie róbmy jaj.

Odpowiedz
(02-09-2014, 11:18)freak_outXP napisał(a): Wyszło szydło z worka, bo plotki mogą mieć swoje uzasadnienie, że ona jest bardziej "ustawiona", niż "z przypadku". Że ta jej cała spontaniczność to tylko taka promocja i inżynieria społeczna ;P EDIT: Może źle się wyraziłem, mam na myśli to, że Jennifer tak naprawdę nie różni się tak bardzo od innych gwiazd Hollywood, bo prostu najemni profesjonaliści pozycjonują ją na inny target.

Ale co ma piernik do wiatraka? W jaki sposób jej przaśność w filmikach czy fotkach, miałaby kłócić się z jej spontaniczną naturą? Jak już to właśnie jedno napędza drugie, przecież od początku jej kariery mówi się o tym, że ta jej naturalność, wychodzi właśnie z bycia lekkim wieśniakiem (z czym zresztą nigdy się nie kryła).

(02-09-2014, 10:53)freak_outXP napisał(a): Lindsay Lohan niedawno stwierdziła, że Lawrence dostaje role za seks

Rotfl. Taaa, wierz w ploty wypuszczane przez Lindsey "lifetime of meltdowns" Lohan. To bardzo mądra polityka :) Jeżeli w holly jest jakaś aktorka, która miałaby powalczyć o miano tej, która przewaliła się przez największą liczbę znanych łóżek w biznesie, to byłaby to właśnie Lohan. W przeciwieństwie do Lawrence, talentu dzisiaj już zaoferować nie może. A tego rodzaju pierdoły, to ona od kilku lat opowiada o każdym.

(02-09-2014, 11:29)Negatywny napisał(a): ja wczoraj całą paczkę 400 Mb saknąłem z netu, są nafeto fotki JLaw z całą twarzą w spermie, a nigdzie indziej tego nie widziałem :)

Ponoć fejki (sporo ich tam w tym zestawie, zresztą).
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
(02-09-2014, 11:18)freak_outXP napisał(a): A tu nagle gucio - silna, szczera i spontaniczna kobieta okazuje się kierowaną z tylnego siedzenia wieśniaczką, która trzęsie cycami do kamery :P

Widziałeś, jak się zachowuje elita tego narodu, kiedy akurat myśli, że nie jest nagrywana? Jedyna różnica taka, że kiedy jednak kamera kręci, to dalej są pierdolonymi wieśniakami nie ogarniającymi swojej roboty.

Może za dużo Californication oglądałem i nie potrafię już odróżnić zwyrolstwa od normalności, ale nic nie widzę dziwnego ani w tych cipkach, ani w tych zdjęciach. Fajne dupy i normalni ludzie. Trochę wstydu i darmowej promocji.

(02-09-2014, 11:30)Proteus napisał(a): Ponoć fejki (sporo ich tam w tym zestawie, zresztą).

Jest np. filmik z Kate Upton na którym mówi swojemu chłopakowi, że jest słodki, uroczy, inteligentny i zabawny - cuteness overload - na pewno jej od tego fanów nie ubędzie.
A, że dziewczyna nie ma talii i wieeeelką miednicę, to widać też i na zdjęciach z profesjonalnych sesji, więc to też żadna nowość dla mnie. Na czymś się te cycki muszą oprzeć ;)

Odpowiedz
Still nie rozumiem. #stilldre

Odpowiedz
(02-09-2014, 11:46)freak_outXP napisał(a): Wiecie, jest różnica między self-made Jennifer - silna, spontaniczna, szczera, a wieśniakiem, który trzęsie cycami do telefonu i o której "plotkuje się" (w sumie to nawet więcej), że nie jest taka znowu self-made, i ją uczą jej ludzie jak się ma uśmiechać do kamery.

OMG, a co jest wieśniackiego w trzęsieniu cyckami do telefonu?
I don't get it.
A to, że ją uczą jak ma się uśmiechać, to chyba oczywiste, od któregoś momentu stała się inwestycją za dziesiątki milionów dolarów, ktoś musi pilnować interesu. Poza tym mam wrażenie, że nie wiesz na czym polega ta praca - właśnie na tym.

(02-09-2014, 11:46)freak_outXP napisał(a): Jakoś mi się to zaczyna układać w jakąś całość, wszystko pasuje :). Ta jej narzucająca się niezdarność i luz też są podejrzane, ale ja jestem przekorny, to może dlatego.

99.9% osób nie byłaby w stanie się tego nauczyć nawet ćwicząc codziennie do końca życia, więc nawet jeśli ABSOLUTNIE WSZYSTKO jest sztuczne, to dalej zasługuje na szacunek.

(02-09-2014, 11:46)freak_outXP napisał(a): Clue programu jest takie, kogo naprawdę pokazują te zdjęcia - czy kogoś, z kim można utożsamić jej publiczny wizerunek, czy też może kogoś dużo bardziej prymitywnego, nie do końca rozgarniętego (oczywiście patrząc z perspektywy Hollywood, a nie szaraczków)! O to mi chodzi, proszę przeczytać jeszcze raz pierwsze zdanie tego posta!

To są jej prywatne zdjęcia, więc jaki jest problem w tym, że nie pokazują jej publicznego wizerunku? I co w nich jest prymitywnego czy wskazującego na nierozgarniętość niby? Niech mi ktoś szczegółowo wytłumaczy bo nie ogarniam.

(02-09-2014, 11:46)freak_outXP napisał(a): Po za tym to jest ciekawego w tych zdjęciach, że pokazują nam prawdę bez retuszu - co byście sądzili o tej dziewczynie na zdjęciach, gdyby to nie była popularna, oskarowa aktorka, tylko jakaś randomowa Kasia ? No właśnie! :P

Totalnie zajebista laska, trochę mejkapu, 15 minut u fryzjera, profesjnalny fotograf i wyglądałaby jak gwiazda filmowa.

Odpowiedz
Jeszcze raz - co ma piernik do wiatraka? W jaki sposób przaśne zachowanie w erotycznej sytuacji, w prywatności sypialni, dla benefitu partnera, miałoby się kłócić z jej spontanicznością? Pewnie jesteś jednym z tych co to myślą, że papież nie puszcza bąków :)

Cytat:nagie materiały Jennifer Lawrence stawiają ją w zupełnie innym świetle,

W jakim innym świetle? Pod jakim względem? Fizycznym? No łał, kurva. Wielka nowość, że aktorka bez hollywoodzkiego mikajażu, złapana w candid fotkach robionych ziemniakiem, i to często w niezbyt przychylnych warunkach, nie wygląda tak jak na plakatach. Lawrence'ówna nigdy nie była 10/10 seksbombą i jak dla mniej jej uroda zawsze opierała się na tej kobiecej swojskości, którą w większości fot zachowała.

Więc pod jakim innym względem? Charakteru? Nadal za cholerę nie wiem, o co Ci chodzi. W jaki sposób luzackie zachowanie z chłopem w sypialni, miałoby przekreslać jej publiczny wizerunek. Czy Ty myślisz, że taka Helen Dame Mirren czy Meryl Streep, całe życie zachowywały się ze swoimi partnerami, w prywatności swoich mieszkań, jak świętoszki? :)

Cytat:o której "plotkuje się" (w sumie to nawet więcej),

Gdzie się plotuje? Bo Lindsey Lohan coś powiedziała? Tego rodzaju ploty krążą o każdym celebrycie, szczególnie gdy jest na fali, a jakieś konkretnej epidemii plotek o Lawrence, raczej nikt na forum nie zauważył. Bo piszesz o tym, jakby plotowanie o niej było jakimś standardem.

Cytat: Ta jej narzucająca się niezdarność i luz też są podejrzane

Ja bym jak już, co najwyżej powiedział, że mogą być odrobinę nachalne, bo dziewczyna pewnie zorientowała się, że ludzie lubią ten element jej charakteru, więc raczej nie pilnuje się publicznie tak jak inne gwiazdy, ale to przecież jest dalekie od sztuczności czy wytrenowania, o którch ciągle piszesz.

Cytat:a poza tym nie jest "oskarowa". Jenn to jest absolutny TOP, a Scarlett co najwyżej okupuje miejsca w środku tabeli.

Rotfl. Ale co to ma do rzeczy? :)
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości