The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
Tera czytam, że to nawet nie będzie adaptacja prozy Larssona. Tylko kontynuacja jego trylogii napisana przez kogoś innego.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ta ale ta kontynuacja jest bardzo w porządku i godnie kontynuuje trylogię, czytałem.

Odpowiedz
Claire Foy nową Lisbeth:

http://www.slashfilm.com/claire-foy-new-lisbeth-salander/

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Już pal licho to olanie reszty książek z Trylogii, ale naprawdę, chciałbym usłyszeć tą zakulisową rozmowę i argumentację, która przemawiała za wymianą całej obsady.

No i nie mam nic do Foy, ale... #teamRooneyForever
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Myślę że mogło być tak: Sony olało Finchera, bo jest za drogi (i za dużo kasy wpakował w poprzedni film przy takich sobie wpływach), a Mara i Craig z kolei chcieliby pracować tylko z Davidem.

Odpowiedz
Lubiłem ekipę poprzedniej ekranizacji, ale znacznie mniej spodobał mi się efekt końcowy. Dla mnie to (nie licząc Azylu i Buttona) najsłabszy film Finchera, więc nie mam problemu z tym, by spróbował ktoś inny. Niestety obawiam się, że rezultatem będzie niskobudżetowe byle co Mroczna wieża-style, byleby tylko zarobić.

Odpowiedz
Druga część materiału o podziale na akty który wklejałem w temacie o Avengers, tym razem poświęcony filmowi Finchera:

Odpowiedz
Aż się łezka w oku kręci, gdy człowiek sobie przypomina, że Fincherowska "Dziewczyna, która igrała z ogniem" i "Zamek z piasku, który runął", są martwe na amen.. Smutny
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon