The Hateful Eight (2015)
[Obrazek: hatefuleight.jpg]

Nie ma co sie rozpisywać - The Hateful Eight, czyli nowy film Quentina Tarantino. Podobnie jak poprzedni film tego reżysera ma to być western:

Cytat:Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przez zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani zostają w splot krwawych wydarzeń.

W obsadzie takie nazwiska jak Bruce Dern, Walton Goggins, Dana Gourrier, Samuel L. Jackson, Michael Madsen, Denis Menochet, James Parks, James Remar, Tim Roth i Kurt Russell.

Teraz jeszcze doszła informacja, że główną rolę kobiecą zagra Jennifer Jason Leigh.

Odpowiedz
Zieeew.

Naprawdę Tarantino mnie już nudzi. Ale spoko, wiem, że na tym forum są fani postmodernistycznego kina głupoty i "dziesiątki" posypią się jak z rogu obfitości (ja tez pewnie wystawię 9/10 po pierwszy seansie, a potem zjadę do 2/10) Uśmiech

Swoją droga, myślałem, że głównym bohaterem tego westernu będzie homo. Nieistniejący Żydzi skopali już dupy naziolom, nieistniejące feministki skopały dupe seryjnemu mordercy-mizoginowi i nieistniejący czarnoskóry rewolwerowiec skopał dupe białym rasistom. Chyba najwyższa pora na nieistniejącego geja mszczącego się na homofobach w małym prowincjonalnym miasteczku w Kentucky Uśmiech

Odpowiedz
No obsada jest śliczna. Jeżeli Tarantino nie odleci, jak w końcówce Django to może być ładny film o życiu.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Obsada jest może śliczna, ale ja już dawno pogodziłem się ze smutnym faktem, że obsadzenie w jednym filmie 10 kultowych dinozaurów rzadko przekłada się na dobry film na wyjściu.

Odpowiedz
Kto to kurna jest Denis Menochet i dlaczego ma miejsce wśród takich kozaków, jak Russel, Roth czy Remar?

Odpowiedz
To ten pan (drwal-gospodarz ukrywający Żydów) z prologu Basterdsów.

Ja wiem, pytanie pewnie było retoryczne, ale gościu, mimo krótkiego epizodu, zagrał bardzo fajnie i myślę, że dostając więcej czasu ekranowego da czadu.

A nadchodzącym Tarantino oczywiście się jaram - jak na razie mnie nie nudzi, mimo pewnej powtarzalności (podobnie mam ze Smarzowskim).

Poza tym - możliwe, że angaż dostaną Mortensen i Waltz, także kadra aktorów może być jeszcze bardziej zajebista.

Odpowiedz
No właśnie, w Basterdsach gość zaprezentował się przynajmniej przyzwoicie a z ryja idealnie pasuje do tego co wiemy o The Hateful Eight i nie zdziwiłbym się, gdyby w sprzyjających okolicznościach okazał się nowym Waltzem albo lepiej.

Odpowiedz
(10-10-2014, 19:38)Norton napisał(a): Poza tym - możliwe, że angaż dostaną Mortensen i Waltz, także kadra aktorów może być jeszcze bardziej zajebista.

No właśnie temat Aragorna coś ucichł ostatnio, niestety. Mam nadzieje, ze niedługo znowu pojawi się jakieś info (oby nie dementi!) bo Viggo w obsadzie to kolejny plus. A pasowałby mi do jakiegoś badassa, bardziej hardcorowej wersji Leo z Django np.

Odpowiedz
Zauważyłem że rola Monocheta może być nawiązaniem do "Bez przebaczenia" Eastwooda. Tam mieliśmy Anglika Boba, tu będzie Francuz.

A na sam film mimo wszystko czekam. Tarantino jest teraz jak dla mnie w najlepszym momencie swojej kariery choć zgadzam się z Mentalem że mógłby nakręcić jakiś inny gatunek bo western jest już chyba wyświechtany do granic możliwości.

Odpowiedz
Cytat:zgadzam się z Mentalem że mógłby nakręcić jakiś inny gatunek bo western jest już chyba wyświechtany do granic możliwości.

Nie do końca o to mi chodziło Uśmiech A że Tarantino powinien dać se siana z westernem, to wiadomo.

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Channing+Tatum+jednym+z+nienawistnej+ósemki+Tarantino-108171

[Obrazek: whaaat-o.gif]

Odpowiedz
KTO NASTĘPNY? HILL? TRAVOLTA?

Odpowiedz
Obu bym chętnie zobaczył Oczko Mogliby dokoptować też jakąś dawno nie widzianą, kultową aktorkę.

Odpowiedz
Cytat:HILL?

Odpowiedz
Serio? Nikt nie załapał?

Odpowiedz
Ja załapałem Uśmiech

Odpowiedz
Ale rzeżączkę da się leczyć na szczęście.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(06-11-2014, 11:10)nawrocki napisał(a): Obu bym chętnie zobaczył Oczko Mogliby dokoptować też jakąś dawno nie widzianą, kultową aktorkę.

Myślę, że Jennifer Jason Leigh się łapie.

Tatuma nie trawię, ale z drugiej strony można wiele powiedzieć o filmach Tarantino, ale na pewno nie to, że można w nich znaleźć drewnianą grę aktorską.

Odpowiedz
Do Tatuma nic nie mam, wyrobił się, (przecież on może być w przyszłym roku nominowany do Oscara za Foxcatchera) jeśli zagra to fajnie, a najlepiej jakąś bas-assową postać Uśmiech
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Tatum pewnie dostanie rólkę podobną do tej, którą zagrał u Manna w PE. Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości