The Hateful Eight (2015)
Cytat:Samuel L. Jackson - major Marquis Warren
Kurt Russell - John “Kat” Ruth
Jennifer Jason Leigh - Daisy Domergue
Walton Goggins - Chris Mannix
Demian Bichir - Bob
Tim Roth - Oswaldo Mobray
Michael Madsen - Joe Gage
Bruce Dern - generał Sanford Smithers

W obsadzie znalazł się również Channing Tatum, ale jego rola nie została na razie ujawniona.

Akcja "Hateful Eight" rozgrywa się sześć lub osiem, lub dwanaście lat po wojnie secesyjnej. Przez pogrążone w zimowym śnie Wyoming podąża dyliżans z łowcą głów Johnem Ruthem oraz więźniarką Daisy Domergue. Para zmierza do miasteczka Red Rock, gdzie Ruth - znany w tych stronach jako Kat - ma postawić Domergue przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Bohaterowie spotykają na drodze dwóch nieznajomych: majora Marquisa Warrena, byłego żołnierza Unii, który stał się niesławnym łowcą głów, oraz renegata z Południa Chrisa Mannixa, który twierdzi, że jest nowym szeryfem w mieście. Zagubieni w zamieci śnieżnej Ruth, Domergue, Warren i Mannix znajdują schronienie w Pasmanterii Minnie - przystanku dla dyliżansów położonym w górskiej przełęczy. Na miejscu nie zostaną przywitani przez właścicielkę, lecz przez czterech nieznajomych: Boba opiekującego się przybytkiem pod nieobecność Minnie, kata Red Rock Oswaldo Mobraya, hodowcę krów Joe Gage'a oraz generała armii Konfederatów Sanforda Smithersa. Wraz z upływem czasu ośmioro podróżników zdaje sobie sprawę, że mogą nie dotrzeć do Red Rock.

Film zostanie nakręcony na taśmie 70 mm. Premierę zaplanowano na przyszły rok.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(06-11-2014, 20:48)Pitero napisał(a): Do Tatuma nic nie mam, wyrobił się, (przecież on może być w przyszłym roku nominowany do Oscara za Foxcatchera)

Zapomnij, no fuckin' way, z tego filmu tylko Steve Carell jest mocnym kandydatem do przyszłorocznego Oscara (i praktycznie pewniakiem jeżeli chodzi o mominacje), Tatum w żadnym wypadku, zagrał ok ale to w zasadzie tyle.

Odpowiedz
"The Hateful Eight" podczas prób...
[Obrazek: ecf3661d25d00bcadffd3e94690bb6d8.5837.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
PODOBNO pojawił się jakiś teaser, ale The Weinstein Company go usunęli. I zamiast tego dali stary wywiad z QT :/

myk
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Hmm...

[Obrazek: ew1363cvr-cover-post.jpg]

[Obrazek: cover_612x380.jpg?itok=k34p4bgV]
Told you I'm never going back...
filmweb

Odpowiedz
Jennifer Jason Leigh dostanie porządny, męski wpierdol, oh yeah Oczko

Odpowiedz
Wyatt Earp wrócił? :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Więcej zdjęć: http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Przed+Wami+%22Znienawidzona+%C3%B3semka%22+Quentina+Tarantino-111325

Odpowiedz
Słyszeliście, że Hateful Eight będzie mieć proporcje obrazu 2.75:1? Dla mnie bomba, nawet ostatnio zastanawiałem się, czemu twórcy częściej nie sięgają po tę jeszcze węższą, charakterystyczną dla widowisk z lat 50- i 60-tych panoramę.

Jeśli komuś trudno to sobie wyobrazić widzą te liczby, to dwa screeny z Ben Hura mającego dokładnie taki format:

http://images3.static-bluray.com/reviews/4872_15_1080p.jpg
http://images3.static-bluray.com/reviews/4872_8_1080p.jpg

Odpowiedz
Fajna informacja. I foty fajne. Ale mimo wszystko... jakoś się nie jaram. Przydałby się jakiś trailer, żeby podgrzać atmosferę. Lubię Tarantino, lubię (spaghetti) westerny, podobał mi się Django, węszę potencjał na film roku... ale na razie jakoś nie potrafię się jarać. Może jakby grał Eastwood. Uśmiech

Odpowiedz
Ja oczywiście w kinie jestem, bo to Tarantino, który trzyma poziom, ale z drugiej strony nie jestem napalony, bo to tylko Tarantino, który w moim odczuciu pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. Chyba żeby zrobił wolte w swojej twórczości, porzucił chociaż na jeden film swoje heheszki i nie zrobił spaghetti westernu, tylko western normalny, pełnokrwisty, taki spod znaku Peckinpaha.
Ale to tylko tam takie moje chciejstwo,

Co do formatu obrazu - jestem przekonany, że kadry będą świetnie skomponowane, tylko jak to oglądać w pełnej krasie? Ekrany w kinach są chyba w proporcjach dopasowanych do 2,35:1, a na BD dostaniemy w sumie mniejszą rozdzielczość niż w typowym filmie.

Odpowiedz
(15-05-2015, 22:35)simek napisał(a): Co do formatu obrazu - jestem przekonany, że kadry będą świetnie skomponowane, tylko jak to oglądać w pełnej krasie? Ekrany w kinach są chyba w proporcjach dopasowanych do 2,35:1, a na BD dostaniemy w sumie mniejszą rozdzielczość niż w typowym filmie.
Skoro na ekranach 2,35:1 wyświetlają filmy w 1,78:1 z wolnym miejscem po bokach to nic nie stoi na przeszkodzie, by były dodatkowe, niewielkie pasy na dole i górze Uśmiech

Odpowiedz
No wiem, tylko wtedy dostajemy obraz mniejszy zamiast większego jakby wynikało z formatu. Chociaż bywają sale kinowe, które mają trochę zapasu po bokach, wiec może tam będzie można zobaczyć film w pełnej chwale.

Odpowiedz
No ale wiesz, Tarantino kręci na 70 mm, więc jeśli nie pójdziesz na projekcję w tym formacie, albo przynajmniej z z wersji cyfrowej 4K, to i tak nie zobaczysz tego filmu w pełnej chwale. Ale mi tam BD i tak wystarczy Uśmiech

Odpowiedz
Ten format jest chyba fajny do widowisk, a tutaj będziemy mieć - raczej - dużo zbliżeń i ciasne pomieszczenia, mylę się? Zresztą... co ja tam będę ględził, Quentin wie co robi.

Odpowiedz
Pierwszy screen i już jest pięknie!
http://www.aintitcool.com/node/71820

Odpowiedz
Hateful 8 zarobi dużo hajsu jeśli ludzie wezmą to za sequel Furious 7. Oczko

Odpowiedz
To nie jest kadr z filmu.

Cytat:@MattDho: @CineBill did you screen the entire film?

@CineBill: @MattDho No, they were camera and lens test clips made before actual production started.

Odpowiedz
Zawsze wiedziałem żeby nie ufać temu rudemu skrzatowi i jego stronie Uśmiech

Odpowiedz
ale mogliby już zarzucić jakimś trailerem Język

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości