The Hateful Eight (2015)
Dopiero zauważyłem, że premierę przeniesionono na 2016. Szkoda.

Odpowiedz
nowa fotka

[Obrazek: the-hateful-eight.jpg]

mogliby już jakiś teaser chociaż wypuścić
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ręka Russela z tym pistolecikiem wyglada jakby byla wklejona, albo co najmniej jakby Kurt byl jakims krasnalem Uśmiech wyglada smiesznie.

Odpowiedz
Zdjęcie, jak zdjęcie. Sam nie wiem, ale jakoś dziwnie coś małe zainteresowanie wykazuję tym filmem. Plus jak zawsze od czasów "Bękartów wojny" znowu chodzą ploty, jakoby Ennio Morricone miał skomponować muzykę, a pewnie skończy się jak zawsze :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Gdyby nie ta strzelba i obrazek z bizonem na drzwiach, wyglądałoby to jak karoca świętego Mikołaja.
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
[Obrazek: K76OackclOg.jpg]

A jednak powstają jeszcze dobre plakaty.

Odpowiedz
Bardzo ładne Uśmiech
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Tarantino na Comic-Con potwierdził, że muzykę do H8 napiszę Il Maestro (w końcu)!

http://www.filmweb.pl/news/COMIC-CON+2015%3A+%22Hateful+Eight%22+z+nowym+plakatem+i+muzyk%C4%85+Morricone-112379

Odpowiedz
(11-07-2015, 22:21)Juby napisał(a): A jednak powstają jeszcze dobre plakaty.
Co roku powstaje chociaż kilka dobrych plakatów do hollywoodzkich filmów. Świat nie kończy się na filmach o superbohaterach :p

Odpowiedz
Ciekawe jak Tarantino namówił Morricone, bo z tego co kiedyś czytałem to Il Maestro nie chciał tworzyć muzyki dla Quentina bo uważa że jego filmy są głupie i zbyt brutalne.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Pewnie pieniędzmi Uśmiech

Odpowiedz
Morricone powiedział też, że po spaghetti westernach Leone nie stworzy więcej muzyki do westernu. Najwyraźniej zmienił zdanie Język

Odpowiedz
Na starość widocznie odrzucił zasady na rzecz przyszłości wnuczków czy tam już prawnuczków. Oczko
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Pierwszy zwiastun

zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
[Obrazek: 71747_1.12.jpg]

Trailer spoko. Nic zachwycającego, ale to QT więc obejrzę na pewno.

Odpowiedz
Szału nie ma, ale ostatnie filmy Tarantino też miały średniackie zwiastuny.

Odpowiedz
O kurczę, ale fajnie. Coś czuje, ze Lubetzki pomimo zajebistości nowych zdjęć u Inarritu może jednak nie trzasnąć hattricka.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Szału nie ma, ale widać, że będzie minimalistycznie, skoro nie znaleźli żadnej efektownej rozpierduchy nawet na potrzeby zwiastuna. Jeszcze jak muza Morricone pierdolnie... Jestem spokojny i przekonany, że będzie lepiej od Django (nie żebym nie lubił).

Odpowiedz
Mi się średnio klimat podoba - zbyt lajtowo, zbyt cool, zbyt śmiesznie. Zdjęcia też nie powalają tak jak sądziłem, że będą.

Odpowiedz
Albertino, a chcesz sie zalozyc, ze na spokojnie bedzie w tym filmie efektowna (albo dwie) rozpierducha?
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości