The Inhumans (Marvel / ABC)
Tyle tu znawców kina/telewizji superhero i fanów MCU a nie ma tematu o najlepiej zapowiadającym się serialu superhero? Wstyd panowie, wstyd! No to tak, jakby ktoś nie wiedział. "The Inhumans" to serial powstający w kooperacji IMAXa i stacji ABC. Serial będzie kręcony kamerami IMAX a pierwsze 2 epizody pojawią się w kinach na całym świecie (w sumie będzie ich 8). Premiera 1 września w kinach a 27 dni później na ABC. Serial opowie nam o rasie Inhumans z nastawieniem na Ród Królewski. Olewa on wątek "Agents of S.H.I.E.L.D", ale nic nie wiadomo o możliwych połączeniach z MCU czy Netflixem. Wiadomo natomiast, że ma to być najdroższy serial Marvela a zdjęcia ruszają w tym miesiącu, wybrano już obsadę.

W rolę głównego bohatera i najbardziej rozmownej postaci ever czyli Black Bolta wcieli się Anson Mount. 

[Obrazek: ?format=750w]

Pewne uroczego i inteligentnego a przede wszystkim PRZEMIŁEGO Inhumana (Maximus) zagra.....Iwan Rheon. 

[Obrazek: iwan-rheon-game-of-thrones-inhumans-maximus.jpg]

Żonę Bolta z kolei zagra Zata....w sensie Serinda Swan.

[Obrazek: serinda-swan-medusa-3.jpg?w=446&h=299&crop=1]

Niejakiego Karnaka, kuzyna Black Bolta zagra aktor z "Lost", niejaki Ken Leung.

[Obrazek: ken-leung-karnak.jpg?w=446&h=299&crop=1]

No i nie mogło zabraknąć czarnego Gorgona, szefa żołnierzyków miasta Inhumans, w tej roli Eme Ikwuakor.

[Obrazek: gorgon.jpg?resize=400%2C300]

A no i siostra Medusy, Isabelle "Liczę na R-kę" Cornish

[Obrazek: isabelle-cornish-crystal-inhumans.jpg]

No i jeszcze jakieś "no name". Ale żeby nie było za wesoło pierwsze epki reżyseruje Roel Reine. Showrunnerem jest Scott Buck, pracuje przy "Iron Fiście", robił "Dextera".
Generalnie szykuje się najlepsza produkcja Marvela w ogóle. Boję sie, że po tym i "The Defenders" nie będę umiał spojrzeć na cokolwiek innego od superhero. 

Odpowiedz
Cytat:Generalnie szykuje się najlepsza produkcja Marvela w ogóle.

CO? Skąd takie wnioski?

Cytat:A no i siostra Medusy, Isabelle "Liczę na R-kę" Cornish

Ona miała romans z Human Torchem, prawda? A seriale nie mają eRek.

I popraw post.

Odpowiedz
(05-03-2017, 13:29)Phil napisał(a):
Cytat:Generalnie szykuje się najlepsza produkcja Marvela w ogóle.

CO? Skąd takie wnioski?

Cytat:A no i siostra Medusy, Isabelle "Liczę na R-kę" Cornish

Ona miała romans z Human Torchem, prawda? A seriale nie mają eRek.

I popraw post.

Obsada jest dobra, do tego IMAX, sporo kasy i materiał źródłowy. Inhumans to jedna z najciekawszych nacji w Marvelu z sporą liczbą interesujących i charyzmatycznych postaci, a wątpię aby to zawalili. A konkurencja jest tylko w serialach :P

Może i miała :D No może i nie mają, grunt aby było 18+

O poście chodziło o to nieudanie wklejone zdjęcie? :D

Odpowiedz
Tak.

Jedyne co mnie ciekawiło w tym projekcie (jak jeszcze był filmem), to możliwość zatrudnienia Diesla jako Black Bolta. Komiksów źródłowych zupełnie nie znam, więc jak będzie dobre, to będzie. Póki co nie czekam.

Odpowiedz
Co wy macie z tym IMAXem? To tylko kamery cyfrowe, NIE ANALOGOWE jak w ptzypadku np. TDK więc nie ma najmniejszego powodu żeby się tym ekscytować.

Odpowiedz
Tak jak pisałem już w wątku ogólnym o MCU mam dziwnie dobre przeczucia w kontekście tego serialu. Czekam!

Odpowiedz
(05-03-2017, 13:49)Mierzwiak napisał(a): Co wy macie z tym IMAXem? To tylko kamery cyfrowe, NIE ANALOGOWE jak w ptzypadku np. TDK więc nie ma najmniejszego powodu żeby się tym ekscytować.

Głównym plusem współpracy z IMAXem jest kasa. Podobno kino ma sporo zainwestować co leży w ich interesie. Na dodatek domyślam się, że jak dystrybucja nie będzie śmieszna to te odcinki sporo zarobią.
No i moim zdaniem to pierwszy serial który ma realną szanse zostać włączony do MCU, własnie dzieki obecności w kinie.

Odpowiedz
Pierwszy foty z planu

[Obrazek: 02hvj52.jpg]

Makieta Lawjacka!

[Obrazek: qtfL2kO.jpg]

Odpowiedz
W sieci panika, że Bolt nie będzie miał swojego kostiumu, a dla mnie to po prostu jakiś ceremonialny atrój, a nie ten do walki, on na pewno się pojawi.

Odpowiedz
Na pewno?

Odpowiedz
Do momentu newsa z Iron fist byłem przekonany, że tak.

Głupia sprawa ;D

Odpowiedz
Zawsze może być jak z Daredevilem w pierwszym sezonie. O ile dobrze pamiętam właściwy kostium pojawił się jakoś w ostatnim, lub przedostatnim odcinku. ;)

Odpowiedz
No wątpie aby w serialu Bolt biegał w jednym fatałaszku :P

No to przed Comic Conem poprosze teaser a na imprezie kozak trailer.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/inhumans/marvels-inhumans-come-get-your-first-official-look-at-black-bolt-medusa-the-royal-family-a150841

Pyrkon co raz bardziej pro wygląda.

Odpowiedz
Wygląd tej ekipy mogę skwitować tylko tak...
[Obrazek: tumblr_obspvpmrbx1s2wio8o1_500.gif]

A kobita z pomarańczowa peruką, śmiecham.

[Obrazek: tenor.gif]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Byłoby całkiem OK gdyby nie Medusa. Wygląda tak strasznie źle, że aż ciężko coś powiedzieć. Muzeum Figur Woskowych się chowa. ;)

Odpowiedz
To jest jakiś dramat na tym foto...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
(04-05-2017, 20:23)SonnyCrockett napisał(a): A kobita z pomarańczowa peruką, śmiecham.
http://io9.gizmodo.com/what-the-hell-is-marvels-inhumans-doing-about-medusas-w-1794930048

Hihi.

Fotka wygląda jak z produkcji telewizyjnej, ktoś sądził że będzie inaczej? :)

Odpowiedz

Nie znam tych postaci, ale po tym zwiastunie wiem, że nie chcę poznać. Mega nieciekawie to wygląda.

Odpowiedz
Marvel chyba pozazdrościł serialom DC i postanowił odwalić taką samą żenadę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon