The Irishman (2018) reż. Martin Scorsese
Czemu akurat Leo, skoro on nie grywał ról gangsterów, jak De Niro, czy Paciono? Ja na miejscu Scorsese już bym prędzej takiego Hardy'ego zatrudnił, albo McConaughey'a.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Albo Farrella, on grywa gangsterów i jest dobrym aktorem.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
@zombie001 podałem jako przykład, spokojnie ;) Hardy to nawet jeszcze lepszy wybór!

Odpowiedz
Podobny zabieg chciał zrobić Sergio Leone w Pewnego razu na Dzikim Zachodzie i pożegnać bohaterów Dobrego, złego i brzydkiego,  ale ostatecznie mu to nie wyszło.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Szkoda, że Scorsese tutaj go nie przeprowadzi :(
Sheeren zabił 20 gangsterów, w tych rolach obsadzić: De Niro, Al Pacino, Joe Pesciego, Herveya Keitela, Raya Liotta i Hardy'ego aby ich zabijał......byłby film ideał :D Wiem, odleciałem trochę, no, ale cóż, pofantazjować można ;)

Edit. A w rolach reszty ofiar pomniejszych aktorów grających w filmach gangsterskich, tak żeby każdy kto się znajdzie w obsadzie miał na koncie rolę mafioza.

Odpowiedz
(26-11-2016, 18:16)Gieferg napisał(a): Trochę źle się wyraziłem, więc wyedytowałem posta wyżej zanim zobaczyłem odpowiedź. Chodziło mi o określony typ filmu (opowiadającego o czyjejś karierze w szemranych kręgach), w którym koleś się powtarza (a mi w zupełności wystarczy, że widziałem jeden taki film), nie o to, że nie kręci nic innego.

Infiltracja była podobna tematycznie i gatunkowo, a mimo to zupełnie inna od trzech wymienianych przez ciebie tytułów.

Na film czekam tak sobie. Jeszcze z 10 lat temu byłoby to ogromne wrażenie, ale teraz ani Al, Ani Bobby, ani Joe, a tym bardziej komputerowe odmładzanie, nie przykują mojej uwagi. Jeśli materiał źródłowy jest dobry (nie wiem, nie znam) to niech Scorsese skompletuje nową, mocną obsadę, i dopiero wtedy kręci.

Odpowiedz
http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/9782-the-irishman-jak-lotr-1-tworcy-zamierzaja-skorzystac-z-tego-samego-typu-cgi

Zobaczymy jak to wyjdzie..

Odpowiedz
Animkowaty De Niro... O boszeeee.

Jednocześnie chciałbym zobaczyć prequel Godfathera.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak dla mnie zbyt karkołomny pomysł, ale kto wie, może skoro Scorsese chce tak kręcić, to będzie to trzymać poziom.

Odpowiedz
Tarkin wypadł bardzo dobrze, a tutaj wszyscy na szczęście żyją, więc pewnie będzie łatwiej.
To chyba nieuniknione, że takie rzeczy będą miały miejsce coraz częściej.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Gdybym film widział już w kinie to napisałbym, że nie wypadł. Póki co widziałem denne fragmenty w necie i piszę, że... nie wpadł.

To jest chyba jakaś zbiorowa halucynacja, gdzie animkowaty, denny ryj tak wiele osób (w tym powaznych portali) wychwala.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A może po prostu zobacz film, a nie pikseloze, którą namiętnie oglądasz po necie?
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Zobaczę. Za 2 tygodnie :) Ale, jak już tam wspominałem - tu akurat rozdzielczość nie ma znaczenia ;)

Odpowiedz
Moja wiedza jest taka jak shamara, widzialem zdjęcie i moim zdaniem....wyszedł jak na pierwszy tego typu eksperyment BARDZO DOBRZE. Zresztą tu mamy doczynienia z sytuacją w której odmładzamy aktorów, mamy ich żywych, Edwarda nie miał tego.
Tarkin to przepiękny ukłon w stronę fanów i aktora a wyszedł super jak na pierwszy eksperyment. Ta technologia bedzie dopracowywana skoczy naprzód, zanim wezmą się za postprodukcje tego filmu na pewno coś się ruszh w tej materii. A i więcej kasy pewnie na ro wydadzą, przy Rogue One raczej za dużo w niego zainwestować nie mogli.

Odpowiedz
Ale jaki "pierwszy tego typu"? :)

Wiesz, że już w 1994 zrobili tak z Brandonem Lee?

Odpowiedz
No przyznaje, nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu, że Tarkin na tym twoim filmidle co wrzuciłeś wygląda świetnie, aż nie moge sie doczekac jak ujrze go w filmie bo uwielbiam tą postać.

Odpowiedz
(20-12-2016, 21:54)Kuba napisał(a): http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/9782-the-irishman-jak-lotr-1-tworcy-zamierzaja-skorzystac-z-tego-samego-typu-cgi

Zobaczymy jak to wyjdzie..
Lol, oznaczanie spoilerów w tym tekście jest mocne. Enyłej, to bardziej brzmi jak to, co zrobili z Downeyem Jr. czy Douglasem w Marvelu niż to, co bylo w Rogue One, bo będą odmładzali aktora, ktory jest na planie. W Civil War to wyszlo naprawde dobrze, wiec jest szansa, ze tutaj tez nie bedzie zle.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(21-12-2016, 01:17)shamar napisał(a): Gdybym film widział już w kinie to napisałbym, że nie wypadł.
LOL Masz wyrobione zdanie a idziesz do kina tylko po to, żeby je potwierdzić (no i nie tylko je, ale anonima z reddita, nie zapominajmy o tym!).

shamar level: shamar

Odpowiedz
Napisałem tam, że przyznam jeśli wyda mi się lepszy to... przyznam ;)

(21-12-2016, 01:37)Kuba napisał(a): No przyznaje, nie wiedziałem.

Choć oczywiście to bardzo uproszczone bo tam było 1 ujęcie z doklejoną, nieruchomą twarzą ;) I pewnie wzięli oryginalną twarz a nie zbudowali jej w kompie.

No ale żeby nie było - w "Superman Returns" masz animka, w "Tron Legacy" masz animka, w "Benjaminie Buttonie" masz animka. Jest tego całkiem sporo.

Odpowiedz
W Buttonie to przede wszystkim odmładzali aktora a nie tworzyli twarz od podstaw i nakładali na innego aktora.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon