The Irishman (2019) reż. Martin Scorsese
Ekipa świętowała 75 urodziny Scorsese a De Niro dobral się do broni :D
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5096943/Robert-Niro-films-Irishman-Martin-Scorsese.html

Odpowiedz
Ta osoba, którą atakował to pewnie zwolennik Trumpa xD A tak szczerze i niepolitycznie, to wygląda mi to na jedną ze scen, gdzie Bob bedzie odmładzany.

Odpowiedz
A zdjęcia nadal trwają, choć z tego co pamiętam powinny się w tym miesiącu zakończyć. Do sieci trafiają ciągle nowe zdjęcia z planu, zebrałem trochę najciekawszych jakby ktoś nie śledził (a castingów nowych, a na pewno żadnych ciekawych, już nie ma, ale obsada to i tak kozak).

Ogólnie aktorzy jak aktorzy, ale zawszę będę pod wrażeniem Martiego który lata po tym planie nadzorując (kręconą ciągle w plenerach) dużą produkcje, gość ma 75-latek a wigoru i chęci pozazdrościć mógłby mu nie jeden blockbusterowy twórca. 
Wyczuwam, że ten film będzie czymś wyjątkowym i bardzo żałuję, że nie obejrzymy tego w kinie. 

Odpowiedz
No i pierwszy plakat wyskakuje od Netflixa jak Filip z konopii xD

[Obrazek: irishman_xlg.jpg]

Odpowiedz
To na pewno nie jest fan-made? Bo to jest jedno z zdjęć które wyciekło z planu, wygląda identycznie.

Btw. Oni ciągle kręcą :D

Odpowiedz
W sumie wygląda mi dosyć prawdziwie. Nie jedne media w internecie o nim piszą, a nawet na IMDB zaakceptowali to jako odicjalny plakat. Chyba, że to rzeczywiście fake, to wtedy szkoda, bo się już podjarałem filmem.

Odpowiedz
Te cztery nazwiska na plakacie... Nic mi więcej nie trzeba. Jestem kupiony :)

Odpowiedz
Może i oficjalny...nie wiem :) Fajny.
Sella jednak kompozytorem, jej debiut i już taki projekcik. Patrząc na inne ważne rzeczy (kostiumy, scenografie)...silna, doświadczona, znajaca sie ze Scorsese ekipa. Dawno nie widziałem filmu który na papierze wyglądałby tak dobrze z każdej strony kamery. No i Netflix nie skąpiący hajsu ani nie mieszający sie w robote reżyserów. Czekam :) Liczę na mocna kampanie.

Odpowiedz
Serio myślicie, że jeszcze w czasie trwania zdjęć, wypuściliby plakat do filmu, przy którym nawet nie wiadomo, czy będzie miał premierę w 2018 roku?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
A co to za różnica? Netflixa nie obowiązują schematy kampanii reklamowych tradycyjnych produkcji kinowych, a sam plakat to taka typowa netfliksowa szmata więc ciężko mi powiedzieć czy to fejk czy nie.

Odpowiedz
Obowiązują, czy też nie, Netflix sprężył się i przygotował w miarę dobrą kampanię reklamową filmu, takiego cieniasa jakim jest Ayer.

Chyba nie uważasz, że teraz, promując (bodajże) swój najdroższy w historii film, Tego Martina Scorsese, wyskoczą na wstępie z pierwszym lepszych chłamem.
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
Sądzę że nie ma to znaczenia tak jak znaczenia nie miał plakat Bright odwalony przez stażystę w przerwie na lunch.

Odpowiedz
Ok, to najprawdopodobniej jednak jakiś fałszywy plakat. Kuba miał rację, a ja się dałem wpuścić w maliny :P Ale cóż, Filmweb też się dał.
https://twitter.com/TheFilmStage/status/955517888810516480

Odpowiedz
(22-01-2018, 23:48)zombie001 napisał(a): Serio myślicie, że jeszcze w czasie trwania zdjęć, wypuściliby plakat do filmu, przy którym nawet nie wiadomo, czy będzie miał premierę w 2018 roku?

Znamy przypadki większych filmów gdzie wypuszczano trailery przed końcem zdjęć :)

Odpowiedz
No jak dla mnie to oczywista sprawa, że to fejk, skoro akurat przypadkiem na plakacie jest zdjęcie zrobione cichaczem na planie.

Odpowiedz
Jestem ciekaw czy sceny takie jak te należą do tych z odmłodzonym Robertem czy Frank będzie tłukł gości również jako staruszek :P

Sporo zdjęć wycieka z planu, bardzo dużo kręcą w lokacjach. 

Odpowiedz
Mnie bardziej zastanawia, czy postarają się odchudzić de Niro ;) Nie wyobrażam sobie, aby latał jako taki grubasek mając 30 lat na karku :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Chińczycy obejrzą "Irlandczyka" w kinach. 

http://deadline.com/2018/02/martin-scorsese-the-irishman-china-stx-netflix-backstory-1202282355/

I taka ciekawostka z tego artykułu:
Cytat:We are now hearing from multiple sources that the film’s budget is well over $125M and more in the $140M range (and climbing).
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
tadam... Coraz mniej sensu w tym, żeby taki film wylądował, od razu, w internecie. To chyba jednak trochę za droga reklama platformy.

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-irishman-najdrozszym-filmem-netflixa-budzet-rosnie-2924538
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.indiewire.com/2018/03/martin-scorsese-irishman-finished-filming-production-1201936248/

Po 6 miesiącach zdjęcia na planie "The Irishmana" zakończone. Teraz post-produkcja. Ekipa jest znakomita i juz nie mogę doczekać się startu kampanii promocyjnej. Premiere obstawiam najpóźniej na początku 2019.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon