The Last of Us - seria
Wykupił ktoś Season Passa? Za jakieś 20$ (w Europie chyba 30 Euro) zamawia się 3 kolejne DLC, które wyjdą w przyszłości. Ciekaw jestem, co wpakują w DLC singlowym, osobiście liczę na historię w stylu początki Świetlików, backstory Tommy'ego itp.

Zwiastun dokumentu o gierce:

Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz
Wrzuciłem sobie całe, półtoragodzinne Grounded na PS3 i obejrzałem - prześwietny materiał. I oczywiście pozwala jeszcze bardziej docenić pracę aktorów (i nie tylko, oczywiście).

Swoją drogą, właśnie brałem udział w dyskusji, gdzie przeważająca większość ludzi twierdziła, że pomiędzy oryginalną ścieżką TLoU, a polskim dubbingiem... nie ma różnic. I jeszcze większy lol - jeden aktor stojący przed mikrofonem i recytujący tekst z kartki, to "to samo", co cuda, które Baker i Johnson wyczyniają przed kamerami. Przykre to i smutne trochę.

Cytat:Wykupił ktoś Season Passa?
Nie, bo nie odpaliłem nawet jeszcze multi i nie wiem czy mi podejdzie. Czekam natomiast na singlowe DLC.

Odpowiedz
Zauważyliście podobieństwa fabuły LoU do Children of Men?

To nie żadne zarzuty bo gra jest genialna, tak mi się rzuciło w oczy.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Piss off apokalipso, po tej grze będę gotowy na Twoje przybycie. Umiem już wytwarzać apteczki i koktajle Mołotowa, bomby z gwoździ, przyzwyczaiłem wzrok do ciemności, poruszam się ciszej niż Syrio Forel z Gry o Tron, no i wreszcie, dzięki Ellie nauczyłem się ... gwizdać xD
Naughty Dog są mistrzami i robią najlepsze gry ever, a dla mnie osobiście TLoS przebija nawet Uncharted, historia choć oklepana, jest tu tak zajebiście poprowadzona, do tego relacje dwójki głównych bohaterów jak i postacie które pojawiają się podczas gry, wszystko to sprawia, że cieszyłem się każdą chwilą grając w nową produkcję ND i ostatecznie ukończenie jej zajęło mi prawie 24 godziny xD
Starałem unikać wszelkich spoilerów stąd też pomysł na zakończenie miałem już od samego początku

Odpowiedz
Główny bohater ma ksywkę Texas? Oglądam właśnie fragmenty gameplaya i tam jedna laska mówi na niego Texas. Od 37 minut mała ścinka z miejscowymi:

Odpowiedz
Tak, Joel jest z Texasu, w prologu nawet masz Armadillo Theater :D (i mówią, że muszą uciec z hrabstwa Travis - w Texasie). Potem zostanie szmuglerem w Boston Massachusetts, tak że raczej go polubisz:)

Tu masz wersję dla hardkorów - 6h cutscenek z gameplayem:

Z drugiej strony gameplay w częściach ma lepszą jakość, anyway polecam obejrzeć.

Odpowiedz
Zajebiste od 7:20

Gdzie jest nasza broń?

Odpowiedz
Wielu ludzi narzeka na początek, że jest zbyt nudny. A mi właśnie podoba się pokazanie zwykłego dnia z życia ludzi w takiej rzeczywistości, ze heroizmu, tylko survival w pip :D.

Wywiad z twórcami - uwaga, spoilerów od groma, odnośnie całej gry i zakończenia:

Odpowiedz
Jeszcze propos Texasu ;)

Odpowiedz
Kurde, ta gierka jest cudowna.

Odpowiedz
Dla mnie najlepsza w jaką grałem od czasów Tormenta xD

Odpowiedz
A da się w nią też grać czy są tylko filmiki, w których bohater coś robi?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
To nie jest Heavy Rain, tylko gra:) I to w czystej postaci, przy czym Naughty Dog umiejętnie wplatają w rozgrywkę bardziej wyreżyserowane akcje, jak ta z filmiku. Jednak takie motywy można policzyć na palcach jednej ręki w czasie ok 20h rozgrywki.

Mental, zapewne ucieszy Cię fakt, że gra nie pieprzy się też w kwestii jakiejkolwiek poprawności -

Odpowiedz
9:55 - wreszcie Texas dał młodej broń

Ta gierka już jest bardziej niepoprawna politycznie niż "Terminator 2". W "Terminatorze 2" Cameron pozwolił młodemu Connorowi jedynie przeładowywać. Ale Cameron zawsze był pussie I guess :)

Odpowiedz
Czy naprawdę w KAŻDYM temacie musisz pierdolić o broni/Obamie/Texasie? Zresztą po co pytam. KLIK, dodano do ignorowanych.

Odpowiedz
Akurat tutaj jest to adekwatne, skoro główny bohater jest spod Austin :P
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ten temat to taka woda na mentalowy młyn, wszystkie ukochane przez niego motywy się tu znajdują (oprócz Obamy :D). Swoją drogą, idealna gra powstałaby, gdyby połączyć gameplay i cutscenki z LoU z wyborami z The Walking Dead i otwartym światem z RDR. Jeśli takie cuś powstanie, z pokoju nie będę wychodził przez X lat.

BTW, podoba mi się crafting w tej gierce, każda wytwarzana rzecz jest mega ważna. Nawet głupia bomba dymna robi z ciebie Batmana (raz wykończyłem 3-4 kolesi siekierką po rzuceniu w nich takim cudeńkiem).

Mental, podarowanie Ellie guna to jeszcze nic, oglądaj dalej ;).

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mpa8qyyGs51s3gf7mo1_500.png]

[Obrazek: tumblr_mp9fagxZKU1r863jjo2_500.jpg]

[Obrazek: tumblr_mpcshaLGx61st1xbeo1_500.png]

Odpowiedz
Dzielisz się ładnymi artami, czy rozpracowujesz teorię spiskową, że Ellie to córka Tess? ;)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Ktoś gra w ogóle mulit w TLoU? Dosyć ciekawe jest.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon