The Last of Us - seria
[Obrazek: ay5pWg8_460s.jpg]
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Błagam, nie :P Ludzie zawsze mieli tragiczny gust w wypadku takich zestawień.

Odpowiedz
Cytat:Ten temat to taka woda na mentalowy młyn, wszystkie ukochane przez niego motywy się tu znajdują

Dokładnie tak jest. Ten gamplay jest lepszy niż 98% filmów, które oglądałem. Obczajcie to - od 32:40 do 34:30 - normalnie Sam Peckinpah mod. I komentarz: "You've walked into wrong house. You've all walked into wrong house. Never fuck with the guy with an ax"

100000000000/10

@Hitch

Tommy'ego powinien zagrać Nikolaj Coster-Waldau.

Odpowiedz
Ja tylko wkleiłem obrazek, nie zrobiłem go :)
--
Laozi

Odpowiedz
Spoko. Tylko mówię - bo tez oglądając gameplay miałem przed oczami aktorów. W sumie na głównego bohatera wybrałbym Josha Brolina. Z twarzy niepodobny, ale w pamięci mam jego rolę w NCFOM i Texas to dla mnie Brolin.

Red napisał(a):Mental, podarowanie Ellie guna to jeszcze nic, oglądaj dalej

Widziałem i powiem tak: w przyrodzie nie zdarza się, by nastolatka była równie zajebista co dorosły męski bohater, w dodatku rodowity Teksańczyk. A tutaj to się udało. Mega szacun.

Odpowiedz
Co prawda to prawda, Joel z siekierą to największy badass jakim dane mi było zagrać xD
burzy mój pogląd o drobnych, płaczliwych czternastolatkach, taką córkę chciałbym mieć, byłbym spokojny, że żaden smark nie zamoczy w najmniej odpowiednim momencie ...

Odpowiedz
(07-07-2013, 08:44)Khet napisał(a): Błagam, nie :P Ludzie zawsze mieli tragiczny gust w wypadku takich zestawień.
Dlatego że każdy kto postanawia zabłysnąć i zaproponować taką obsadę dobiera aktorów wyłącznie na podstawie podobieństwa. Jaden Smith? Co za debil to układał? :)

Odpowiedz
Sam pomysł szukania gwiazdy do roli dziecięcej jest głupi, bo wiadomo, że wystarczy porządny casting.

Odpowiedz
I tak by zjebali ten film na każdym możliwym odcinku.

Odpowiedz
Nie, gdyby to Naughty Dog z ramienia Sony robiłoby ten film. Tak samo najlepiej byłoby zrobić w taki sposób ekranizację "Uncharted", którym trzy razy już pokazali przecież, że gdyby dać im kasę i wolną rękę to stworzą lepsze filmy niż gry (przy czym nie twierdzę, że robią złe gry - wręcz przeciwnie, robią genialne). "The Last of Us" zdaje się potwierdzać ponownie ich zdolności do "czucia" filmowego medium.
--
Laozi

Odpowiedz
Rownie dobrze mogli wkleic obsade Zagubionych :)

Odpowiedz
Cytat:Nie, gdyby to Naughty Dog z ramienia Sony robiłoby ten film.

Ale tak się nie stanie. Zrobi to reżyser "Szklanej pułapki 5" z ramienia Walta Disneya.

Odpowiedz
Nigdy nie wiadomo. Już dwa razy Sony anulowało ekranizację "Uncharted" właśnie przez reżyserów i scenarzystów, którzy niebezpiecznie oddalali się od pierwowzoru na samym etapie planowania całej produkcji :)
--
Laozi

Odpowiedz
A orientuje się ktoś, jak podróżowali bohaterowie? Chodzi mi o dokładną trasę. Wiem, że wystartowali z Bostonu (Massachusetts), zatrzymali się w Kolorado, a finał był w Utah (Salt Lake City).

Odpowiedz
Trasa się zgadza, z tym że
Swoją drogą wyszły już trzy części z czterech komiksu American Dreams. Nieźle ukazuje historię Ellie przed wydarzeniami z gry, w tym jej znajomość z Riley.

@Sephiroth - masz rację, multi jest bardzo fajne. Podoba mi się ta otoczka fabularna z ocalonymi, poza tym praca zespołowa jest tu wszystkim (ginie się mega szybko, amunicji mało, za to finishery są fajne). Wie ktoś, czy można się skradać i np. dusić w multi? Bo jak wciskałem trójkąt, to nie było żadnej akcji, może skrypt się nie uruchomił czy cuś :D.
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz
Jedno co mnie dziwiło to że mega mało karabinów po drodze znajdowali. Dopiero na końcu Texas dorwał w łapy M16. Tłumacze to sobie tak, że 20 lat minęło i wszystkie najlepsze guny zostały już przywłaszczone.

Odpowiedz
Cytat:Wie ktoś, czy można się skradać i np. dusić w multi?
Można, bo sam tak zginąłem parę razy. Nie wiem jednak jak to dokładnie zrobić - w Uncharted też ciężko było o stealth kille.

Multi rzeczywiście bardzo dobre - gram od trzech dni i jestem pozytywnie zaskoczony, a słyszałem dość odmienne opinie. Nie ma lecenia na hura, grunt to gra zespołowa i kombinowanie. Problem w tym, że gra z randomami to w takim wypadku katorga (choć nie zawsze). Lepiej od razu ze znajomymi i oszczędzamy sobie frustracji.

Odpowiedz
Mnie też parę razy kolesie zaciukali podkradając się, ale nożem. Co do karabinów, to powody pewnie były dwa: wyważenie rozgrywki + rząd mógł większość skonfiskować (oprócz US Army Świetliki miały jeszcze automaty). Ogólnie to odniosłem wrażenie, że armia się trzyma o tyle, o ile - wprowadzili kartki żywnościowe (w obozach gdyby nie przemytnicy nie byłoby żarcia) i przegrywają z zombiakami i jakimiś obdartusami :D.
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz
Cytat:rząd mógł większość skonfiskować

Niemożliwe w USA - dosłownie w kilku stanach władza ma dostęp do rejestru posiadaczy broni, w pozostałej części kraju broń palna nie podlega rejestracji. No chyba że łazili po domach i konfiskowali. Dla mnie najlepszym wytłumaczeniem jest to, że 20 lat minęło i po prostu znakomita większość jednostek broni została już rozdysponowana. A "wyważenie rozgrywki" mogli osiągnąć równie dobrze poprzez maksymalne uszczuplenie amunicji do AK, M16 czy innych modów AR.

Odpowiedz
(07-07-2013, 15:08)Khet napisał(a):
Cytat:Wie ktoś, czy można się skradać i np. dusić w multi?
Można, bo sam tak zginąłem parę razy. Nie wiem jednak jak to dokładnie zrobić - w Uncharted też ciężko było o stealth kille.

Multi rzeczywiście bardzo dobre - gram od trzech dni i jestem pozytywnie zaskoczony, a słyszałem dość odmienne opinie. Nie ma lecenia na hura, grunt to gra zespołowa i kombinowanie. Problem w tym, że gra z randomami to w takim wypadku katorga (choć nie zawsze). Lepiej od razu ze znajomymi i oszczędzamy sobie frustracji.
Dusić nie można tak jak to jest w single. Skradasz się normalnie wciskając "kółko" no i zachodzisz od tyłu przeciwnika inaczej nic z tego nie będzie.
Musisz mieć w ekwipunku ostrze dopiero wtedy pojawi się "trójkąt" ale to nie jest duszenie tylko podrzynanie przeciwnikowi gardła za pomocą ostrza. Bez ostrza nic się nie dzieję. Bardzo dobrze jest mieć Perk Tajne zbrojenie poz. 2, nie widać Cię na radarze i odradzasz się za każdym razem mają ostrze w ekwipunku.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon