The Man From Earth
Sequel całkowicie zbędny, ponieważ siła oryginału tkwiła w minimalistycznym wykonaniu połączonym z kapitalnym pomysłem bajerowania historią. Tu z kolei widzę coś kompletnie odwrotnego - akcja wychodzi poza formułę dyskusji przy kominku i butelce whisky.

BTW. Muszę sobie odświeżyć pierwszą część ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Też tak myślę. Niemniej na pewno obadam sequel :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Skąd te wysokie oceny tej pretensjonalnej tandety? Do tego, antychrześcijańskiej tandety?
Nic tu się nie trzyma kupy - jest "a bo tak" do tego celowo uderza w te obrazoburcze tony a jednocześnie pieje "a ten Budda to był taki równy gość".

W ogóle - komicznie się ogląda jak ci rzekomo naukowcy siedzą i łykają tą papkę, właściwie bez sprzeciwu.

3/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wygląda na to, że sequel już dostępny, ale opinie delikatnie mówiąc miażdżące.

Odpowiedz
Sequel jest dostępny już od jakichś 2ch miesięcy. Tak tylko pisze bo, mimo niepodobania 1, postanowiłem obejrzeć i 2.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(31-03-2018, 19:27)PropJoe napisał(a): Wygląda na to, że sequel już dostępny, ale opinie delikatnie mówiąc miażdżące.
Sequel dostępny już dawno, na mnie też czeka, tylko boje się za niego zabrac. :) Zwiastun wygląda tak, jakby sequel powstał miesiąc po oryginalnym filmie i wtedy by się to dało przełknąć, ale tyle lat? Obawiam sie, że może też zepsuć to, co bylo fajne w oryginale.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon