The Matt Reeves' Solo Batman Movie (202?)
Krążyły, krążyły też o tym, że akcja dzieje się w Arkham, że mnóstwo klasycznych łotrów pojawi się w większych i mniejszych rolach też.

Odpowiedz
Cytat:Powinni zatrudnić Bruce'a Timma jako producenta, to wtedy moglibyśmy mieć do czynienia z naprawdę konkretną adaptacją
No nie wiem, wystarczy spojrzeć na The Killing Joke by mieć wątpliwości... materiał źródłowy był bardzo spoko, kultowi aktorzy powrócili do swoich ról, niby też była eRka, a wyszło coś, gdzie Batgirl gwałci Batmana i ma główną rolę przez 1/3 całości.

Odpowiedz
Oczywiście zakładasz, że Bruce Timm miał jakiś udział w tym filmie, a jego nazwisko nie było tylko wabikiem tak?
No bo spójrzmy na jego projekty, Batman TAS, The New Adventures of Batman and Robin, Superman TAS, JL, JL Unlimited, Batman Beyond, Batman: Mask of Phantasm czy też Justice League Gods and Monsters. Dla mnie Bruce Timm to idol, to jak przedstawia postaci, jak buduje historię... ja nie poczułem nic z jego twórczości w Killing Joke, jak dla mnie to on nie przyłożył do niczego ręki w tym gównie :P

Odpowiedz
Affleck potwierdził, że na chwilę obecną film nosi tytuł "The Batman", ale nie jest to jeszcze wyryte w kamieniu i może się zmienić.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Told ya
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Cytat:He’s a great villain because—I just had an instinctive feeling that he would match up with him well. You know, I’m a big admirer of that character as well, especially in the New 52 the way that they did Deathstroke, and I thought that it could work.

To co jakiś czas temu nie było jeszcze pewne, teraz już jest, co stwierdza sam Ben Affleck, o Jokera się nie martwię, bo z pewnością się pojawi, ale ciekawi mnie motyw z Arkham Asylum i cameo innych postaci, chciałbym dostać coś na wzór "Mask of Phantasm", a nie tylko film akcji.

Poza tym skoro w Justice League pojawi się Deathstroke, to oczywistym się staje, że będą jakieś wskazówki na solową historię w Batmanie.

Odpowiedz

Worst title ever. Robić film, nie będący remakem, o prawie tym samym tytule co pierwszy film Burtona (z dodanym "The") i o dokładnie tym samym tytule co serial animowany z 2004 roku? Affleck chyba ma trochę wyobraźni, potrafi wykombinować coś lepszego.

Odpowiedz
Mi tam się ten tytuł nawet bardzo podoba ;) Szczerze mówiąc, to spodziewałem się czegoś takiego ; )
Przynajmniej prosty, nieprzekombinowany tytuł.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
powinno być ManBat The
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Juby - chciałbym mieć takie problemy jak ty...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Mi się ten tytuł podoba, a to dlatego, że jakoś przywołuje do mnie uczucia, myśl, że ten film powróci do korzeni postaci, że będzie prosty, ale zarazem mocny i bardzo dobry, zobaczymy czy tak będzie, oby ta ostatnia gadka Afflecka była tylko mydleniem oczu, a nie jego rzeczywistą opinią... bo wtedy kasza, grypa i lipa.

Odpowiedz
(04-10-2016, 14:50)Corn napisał(a): Juby - chciałbym mieć takie problemy jak ty...

A ja mam problem? Po prostu mi się nie podoba takie nazywanie kolejnego filmu z Batmanem i tyle. Liczę, na to, że go zmienią, jeśli nie - łerewer, i tak mało mnie ten film na dziś dzień interesuje.

(04-10-2016, 14:26)szopman napisał(a): Mi tam się ten tytuł nawet bardzo podoba ;)

Wiedziałem, że użytkownik, który zawsze mam jak najbardziej inne zdanie ode mnie, będzie miał skrajnie inne zdanie ode mnie. :)

Odpowiedz

Odpowiedz
Jest tytuł nowego Batmana. Aaaaand... it's gone.

http://www.slashfilm.com/ben-afflecks-batman-movie/

Odpowiedz
Podobno zdjęcia już wiosną.
http://www.batcave.com.pl/2016/10/poczatek-zdjec-do-the-batman-juz-wiosna/#more-20439
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Polecam cały tekst - jest posrednio zwiazany z DCEU, ale jest przede wszystkim o stanie kinematografii.

https://theringer.com/movie-industry-shifts-peak-tv-arrival-moonlight-f0a5ddd85384#.qpdvetx58

Jednak to jest ciekawe:

“I was having dinner with a couple of executives who know other executives who are working on the [forthcoming] Batman movie, The Batman,” Ellis tells me. “And they were just telling me that there are serious problems with the script. And that the executives I was having dinner with were complaining about people who work on the Batman movie. And they just said they went to the studio and they said, ‘Look, the script is … Here’s 30 things that are wrong with it that we can fix.’ And [the executives] said, ‘We don’t care. We don’t really care. The amount of money we’re going to make globally, I mean 70 percent of our audience is not going to be seeing this in English. And it doesn’t really matter, these things that you’re bringing up about the flaws of the script.’ So I do think global concerns play a big part in how movies, and what movies, are being made, obviously.”
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Bardzo chujowo to brzmi :/
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Niby czemu :)? Brzmiałoby to źle, jakby Affleck był w trakcie zdjęć, ale on przecież otwarcie w wywiadach mówił, że scenariusz do "Batmana" nie jest gotowy. Nie wiadomo nawet, czy naprawdę zdjęcia do filmu, rozpoczną się wiosną/latem przyszłego roku. [najwyraźniej to bardziej pobożne życzenie WB, a nie plan samego Afflecka]

Postawa producentów jakoś mnie nie dziwi. Ot, typowe, Hollywood. Nie zależy im, póki płynie hajs.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Nie ma to jak informacje z wiarygodnego źródła :)

O co jak o co ale o film w reżyserii Afflecka można być spokojnym, poniżej pewnego poziomu jeszcze nie zszedł i chociaż to będzie jego pierwsza superprodukcja, facet ma w Warnerze dobrą pozycję i nie wydaje mi się, żeby miało się skończyć z wyrobnictwem w wykonaniu Bena będącego marionetką producentów gotowych zrealizować chociażby i bazgroły na barowej serwetce.

Odpowiedz
(05-11-2016, 01:06)Mierzwiak napisał(a): Nie ma to jak informacje z wiarygodnego źródła :)
To plotki, oczywiscie, ale... jakie niby zrodlo byloby wiarygodne w tym wypadku?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon