The Matt Reeves' Solo Batman Movie (202?)
Man of Steel to fajny film. JL to kupsztal którego nigdy więcej nie chce oglądać. Podziwiam, że chce wam się rozkminiać na fajnościami danych scen. JEDYNĄ fajną sceną dla mnie jest wyścig Supermana i Flasha. Resztę bym zakopał głęboko pod ziemią.

Odpowiedz
5/10 za jedną dobrą scenę? :O

Odpowiedz
Mimo wszystko był lepszy niż SS który ma u mnie 4/10. Może po powtórce byłby inaczej ale nie mam ochoty na powtórkę ani SS ani JL więc musi być jak jest...

Odpowiedz
Następny który nie wie w jakim temacie pisze.

Odpowiedz
https://heroichollywood.com/rumor-jon-hamm-ben-affleck-batman/

Ooo, jak już wymieniać to w taki sposób. Hamm byłby spoko! :) Szkoda, że tylko ploteczka
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Affleck już raczej nie zostanie, wątpię aby znaleźli kogoś lepszego. Hamm jest spoko, ale chyba wolę Jake (mimo, że wizualnie Jon byłby lepszym Brucem).

Odpowiedz
Hamm jest tak antypatycznym typem, że w sumie pasowałby do tej roli :)
"It's okay. You can go, but just don't tell anyone alright?"

IMDB rating

Odpowiedz
https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/18727-ben-affleck-jednak-chce-byc-mrocznym-rycerzem-i-wyrezyserowac-the-batman

Zdecydowałby sie w końcu.

Odpowiedz
Antydepresanty zaczęły działać?

Odpowiedz
Cytat:Gyllenhaal is probably Batman. Affleck is not out of it yet. That’s the thing, he still has a contract. But the studio is sour on him. If Ben rolls, Jake is in. Kind of a weird web. These guys both know they control each other’s destiny.

świeżutka ploteczka ;)

Odpowiedz
Ale od kogo? Bo źródło też ważne. Według mnie to dość krępująca i dziwna sytuacja dla obydwu aktorów i jednocześnie spełnienie marzeń George'a C. Scotta :) To chyba on powiedział kiedyś, że Oscary miałyby sens tylko wtedy gdyby pięciu aktorów odegrało Hamleta. Mamy Hamleta naszych czasów :) Ludzie się w tym pogubią, zobaczycie. Nie jest tak, że wywyższam się ponad szarych Kowalskich, po prostu niektórzy mają ciekawsze hobby niż nadążanie dlaczego za każdym razem inna morda gra Batmana. Ale jednocześnie bardzo chciałbym aby Jake zastąpił Afflecka.

Odpowiedz
Za to ja popieram kandydaturę Hamma :D
A przede wszystkim chciałbym aby nowy Batman NIE był Brucem Waynem a Dickiem Graysonem. Do tego należałoby zrobić film jeszcze jeden z Affleckiem i przekazać pałeczkę. Można by albo wprowadzić wtedy nowego Graysona albo "Titans" wziąć jako część DCEU

Odpowiedz
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooo!

Dżejk, nie pchaj się do tego syfu! To tak jakby wsiadać na pokład Titanica. I to już kilka godzin po zderzeniu z górą lodową...
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Albo Gyllenhaal nie ogarnia czym w obecnej postaci jest DCEU albo WB obiecało mu wuchtę mamony/pełny support w drodze do kolejnego Oscara, by sygnował swoim nazwiskiem ten szajs.

IMDB rating

Odpowiedz
Ewentualnie chce pracowac z tak świetnym reżyserem jak Reeves ;) a po za tym......jak możecie sie KOMUKOLWIEK dziwić, że nie odrzucił oferty zagrania BATMANA? To aż irracjonalne.

Odpowiedz
Zagrać Batmana w przemyślanym projekcie to jedno, a zagrać Batmana na Titanicu to drugie ;)

IMDB rating

Odpowiedz
Jake ma średnią rękę do scenariuszy, ale sądzę, że w Warnerze naprawdę rozkręcą się jakiś wewnętrzny bunt skutkujący tym Jokerem od Todda Phillipsa i Scorsese oraz właśnie Batmanem Reevesa. Dla Afflecka to wygodna sytuacja, na kontynuację JL raczej się nie zanosi, wsadzanie jego umęczonej twarzy do epizodów obok Flasha czy WW w końcu się znudzi, a ogłoszenie jego natychmiastowej rezygnacji byłoby wywieszeniem białej flagi i automatycznie odbiłoby się na atmosferze wokół Aquamana.

Sądzę, że DCEU rozejdzie się po cichu tak jak Affleck. Kontynuacje WW można umieścić w przeszłości, a zanim skończy im się XX wiek to dojdą do 4 części i ludziom się znudzi. Aquamanem można miotać po egzotycznych krainach z dala od znanych już metropolii, Man of Steel 2 i Flashpoint nawet nie mają reżysera, Green Lantern Corps może zostać w kosmosie, Shazaam już teraz jest powoli zapowiadany jako oddzielny twór. Legion 2 może zupełnie obejść się bez postaci z innych bajek Warnera, wszystkie spin-offy z Harley to raczej pomysły testowane na gruncie mediów.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/batman/jake-gyllenhaal-confirms-he-wont-be-replacing-ben-affleck-as-the-new-batman-a159532

I słusznie. Affleck, jak już skończysz bawić się w tatuaże z metaforycznym przesłaniem ogarnij się i wskakuj w kostium.

Odpowiedz
Szczerze, Jake >>>>>>>>> Ben. Po "Lidze" mam do gościa totalny uraz, a Gyllenhaal jest świetnym aktorem i chciałbym go zobaczyć w tej roli. No i im mniej czegokolwiek związanego z DCEU tym lepiej.

Odpowiedz
Nie wiem co musieliby zrobić, zeby te maślane oczy pod maską wyglądały groźnie
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon