The Predator (2018) reż. Shane Black
Jakiego posta?

Odpowiedz
Ja na przykład nie neguje, że dwójka to dobry film. Bardzo go lubię. Negowanie jednak tego, ze film jest biedny pod względem realizacyjnym to albo przejaw ślepoty albo głupoty. Predator 2 to jest drugi najlepszy film z tą postacią, co nie zmienia faktu, że do dzieła McTiernana nie ma startu nawet.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(23-10-2017, 20:20)Phil napisał(a): Jakiego posta?

Podobnego jak G. Zacytowałem ten fragment o taniości i zapytałem o to.
Wczorej kurde. Nie przyśniło mi się ;)

I nie zgadzam się z wpadkami. Zresztą... Jaka bieda-przyszłość skoro akcja jest 97 chyba a kręcono go 7 lat wcześniej? Chciałbyś statki kosmiczne (SIC!)?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jako moderator widzę usunięte posty (chyba, że komuś chciało się usunąć go trwale, a wierz mi - nikomu się nie chce), więc tak - przyśniło ci się.

No właśnie, po co ten film dzieje się w przyszłości?

Odpowiedz
Gdyż na przełomie 80/90, tak mniej więcej wyobrażano sobie skalę przestępczości w LA w ciągu najbliżej dekady. W prologu "Demolition Man" masz podobną wizję.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Thomas Jane zdradził trochę informacji odnośnie jego postaci i bandy renegatów ostatecznie walczących z Predami >>
“We play these veterans from like Afghanistan, Iraq war or whatever. But we’re all fucking crazy so we go to the VA hospital to get our meds,” Jane told the site. “We’re all like shellshocked, PTSD… soldiers. We’re at the VA hospital and we’re in group therapy and of course, somebody flips out…this is backstory, I don’t think we really see this…somebody flips out and we all get arrested and get thrown onto the bus to go down to the hospital and they throw this other guy on the bus too.”

“And he’s a guy they’ve actually marked to kill him because he’s seen a UFO, he’s seen the Predator ships come down so they lock him up and throw him in with us lunatics,” he continued. “They’re going to take that bus, drive it down to a ditch and shoot us all just to get rid of this one guy. But, of course, we take the bus over and we’re all like ‘fuck that man, let’s go kill these fucking Predators ourselves’ and we’re just crazy enough to believe that this guy really did see a UFO and there’s these aliens out there.”

Hm ten motyw zbieraniny kolesi z traumą powojenną brzmi całkiem interesująco ;)

http://bloody-disgusting.com/movie/3467286/thomas-jane-reveals-predator-story-details/
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Może nie będzie takie złe? Kojarzy się z komiksem AvP

http://www.filmweb.pl/news/Nowe+szczeg%C3%B3%C5%82y+%22The+Predator%22-126104
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Premiera przesunięta na 14 września.

Odpowiedz
Który to już raz przesuwają date premiery ?? trzeci, czwarty raz ?? Zdjęcia zakończyły się w czerwcu zeszłego roku a dopiero teraz zarządzają dokrętki :P WTF Niepokojące to, plus ten dzieciak w obsadzie i sygnały z pokazów testowych wskazujące na komediową aurę w której to ludzie zawierają przymierzę z Predatorami aby walczyć z Super Predatorami  << śmierdzi strasznym knotem :P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Podobno jest to ruch czysto strategiczny, a nie związany z problemami produkcyjnymi. We wrześniu brak konkurencji, plus zeszłoroczne "It" udowodniło, że można w tym miesiącu niezłą kasę zgarnąć.

Odpowiedz
To nie zmienia faktu że po ośmiu miesiącach od zakończenia zdjęć robią dokrętki :P
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
No ale w obiegu jest mowa o "reshoot" czy "pick ups" bo to jednak zasadnicza różnica. Na AVPGalaxy piszą o tym pierwszym, ale w ich źródle jest mowa o "additional photography" co można oznaczać równie dobrze to drugie.

No ale zakładając że z filmem faktycznie jest coś nie tak, reshooty to chyba dobra wiadomość.

Odpowiedz
Ja za bardzo nie rozumiem tego, że Black ma tutaj na forum status niemal Boga. Od początku byłem sceptycznie nastawiony. Nie skreślam, ale to o czym pisze Predator jest niepokojące.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
(15-02-2018, 21:14)Arahan napisał(a): Nie skreślam, ale to o czym pisze Predator jest niepokojące.
Trudno o lepsze źródło w przypadku tego filmu :)

Odpowiedz
E tam. Predator to franczyza której akurat zatrzęsienie konwencją nie zaszkodzi. Nawet jak wyjdzie kupsztal.

Cytat: Black ma tutaj na forum status niemal Boga

Dobry reżyser i scenarzysta. Nie wiem co w tym dziwnego, że ma się do człowieka pewną dozę zaufania.

Odpowiedz
(15-02-2018, 20:21)Grievous napisał(a): (...) We wrześniu brak konkurencji, plus zeszłoroczne "It" udowodniło, że można w tym miesiącu niezłą kasę zgarnąć.

Z Blacka może i dobry scenarzysta/reżyser, ale żeby się przypadkiem nie okazało, że przez jego komediowe ciągoty, Predatorowi spuści łomot WBowska Zakonnica, która też została przesunięta, bodajże na początek września :) 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Nah. Wychodzi tydzień wcześniej i nawet zakładając, że okaże się niemałym hitem, to dalej nie jest finansowy kaliber który miałby zaszkodzić filmowi Blacka. Sukces Predatora zależy w zasadzie tylko od tego, na ile film zostanie dobrze przyjęty i czy w ogóle jest jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie tą franczyzą wśród widzów.

Odpowiedz
No ja myślę, że na komediowego Predatora, to nikt nie czeka :) [no, może prócz hardcorowych fanów Blacka]
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
(13-02-2018, 17:37)Grievous napisał(a): Premiera przesunięta na 14 września.

I dobrze, nie będę się musiał martwić, żeby pogodzić wyjście do kina z wakacyjnym wyjazdem :)
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon