The Room / The Disaster Artist
Młody Franco jako Greg Sestero to strzał w 10tke. Nie wiem czy Stary Franco da radę jako Wiseau i nie zrobi z niego przesadnej karykatury. Czekam na trailer!
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Sharon Stone dołączyła do obsady:

http://variety.com/2015/film/news/sharon-stone-disaster-artist-james-franco-1201663619/

Hm, to coraz bardziej zaczyna wyglądać jak "The Room". Oj Franco nie zawal mi tego.

[Obrazek: 12391075_1021825484522154_28548737843925...e=56E40FEC]

[Obrazek: 12345650_1021026894602013_89222877671772...e=56DB9342]

Plus największe byłyby jaja, gdyby Franco za tę rolę otrzymał jakąś prestiżową nagrodę :)

[Obrazek: 12345553_1021059677932068_68030880722855...e=570F822D]
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Franko wygląda jak Tommy :)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
[Obrazek: 1463523_1038614176176618_780724261034675...e=573A221F]
Bryan Cranston dołącza do obsady.

Odpowiedz
dajcie znać, jak Tommy dołączy do obsady :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: the-disaster-artist-set-photo-poster-450x600.jpg]

[Obrazek: posterb.jpg]

Odpowiedz
Plakat, plakatu. Hm, na razie wszystko wygląda dobrze i uwielbiam książkę. Tylko dalej moja wiara w Franco nie jest jakaś nieskazitelna. Proszę nie spieprzcie tego.
Arahan

Odpowiedz
To zdjęcie rekwizytu na planie. O ile pamiętam kręcili sceny pokazujące kinową premierę.

Odpowiedz
Poza filmem Franco ma się też ukazać dokument o "The Room", w którym dokładnie zostanie ujawnione skąd pochodzi Tommy Wiseau. A to, że z Polski to już wiele osób spekulowało, a dokładniej to z Poznania.

http://www.huffingtonpost.com/entry/tommy-wiseau-origin_us_56a11990e4b0d8cc1098fdb8

Przy czym nie wiem na ile pochodzenie mnie tak bardzo interesuje, a bardziej jakim cudem Tommy Wiseau jest milionerem? Ale czy też aż takie dokładne doszukiwanie się nie za bardzo obdziera tę postać z tej "aury tajemniczości"?

Dlatego też tak bardzo podoba mi się jak ta historia opisana jest w "The Disaster Artist". I tutaj dalej mam obawy odnośnie filmu Franco. :/ Kocham tę książkę i tę historię i nie chciałbym, aby z tego powstała jakaś "głupia komedia z Jamesem Franco i Sethem Rogenem". Gdyż mimo wszystko to jednak tragikomedia i też niestety historia chorego człowieka jakim jest Tommy Wiseau. I chociaż w książce wychodzi na okropną postać, dupka, z którym ciężko przebywać, to trudno też nie dostrzec tragizmu tej postaci. Oj, Franco, nie zawala tego.
Arahan

Odpowiedz
Proponuje nową "drinking game". Za każdym razem kiedy Lawrence napisze w tym temacie: kocham książkę/uwielbiam książkę - pijemy.
Stary, na 8 Twoich postów w 5 są wyrazy uwielbienia. WE GET IT!
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Mocno czekam na ten film, to będzie przebój xD hahaha

Odpowiedz

Wywiad z Gregiem Sestero, głównie skupiający się na "The Room" i Tommy'm Wiseau. Wspomina, iż "The Room" wcale nie był najgorszym doświadczeniem w aktorstwie :).

Odpowiedz
OK, wiecie co napiszę ;)

[Obrazek: The-Masterpiece.png]

Chociaż nie wiem, czy James Franco trochę nie za dobrze, wygląda na tym zdjęciu.
Arahan

Odpowiedz
Dave Franco totalnie mi nie leży jako Greg… to powinien być ktoś wyższy od Tommy'ego i lepiej zbudowany. A ta broda jest pożal się boże...

Odpowiedz
Zmienili nazwę filmu na "The Masterpiece"

Odpowiedz
Skończyłem niedawno audiobooka czytanego przez samego Grega Sestero. Swietna rzecz! Tak jak powiedział Franco: to połaczenie "Boogie Nights" i "Mastera". Tommy to fascynujaca postać - z jednej strony karykaturalnie śmieszna i odpychająca, a z drugiej smutna i wzruszająca. Moment, gdy próbował pokazać Gregowi, że ma innego przyjaciela był okrutny.

I po przesłuchaniu tego też zacząłem obawiać się o Jamesa Franco na stołku reżyserskim. Bo to naprawde dobra rzecz i szkoda by bylo, zeby wyszedl z tego przeciętniak. Jestem pewien, że gdyby wziął się za to taki Paul Thomas Anderson to byłoby arcydzieło. Nie mam żadnych wątpliwości! W przypadku Franco... nie wiem. Myśle, ze w najgorszym razie dostaniemy przeciętniaka, bo nie wierze, że z tego materiału zrobią coś naprawde slabego.

Zobaczymy. Czekam bardzo. I polecam wszystkim książkę.

(17-07-2014, 16:30)Capt. Nascimento napisał(a): James Franco komentując Tommy'ego Wiseau po przeczytaniu książki powiedział "po części dziwak, po części gangster, porażająco samotny".

Chyba dostrzegł treść zawartą w książce - a o dziwo trochę jej tam jest.

Jeśli chodzi o te 6 milionów - wszystko poszło z prywatnych pieniędzy Tommy'ego, niemal w całości na zbędne wydatki.

Gdy nawet hollywoodzkie wytwórnie nie kupowały nowoczesnego sprzętu, a go wypożyczały (nie opłacało się kupować, bo bardzo szybko na rynku pojawiały się nowsze wersje i wszelkie zakupy stawały się "bezwartościowe") Tommy kupił najlepszą na rynku kamerę i kamerę HD, żeby być pierwszym reżyserem który nakręci film w obu formatach naraz.
Mnie najbardziej rozwaliło wynajęcie billboardu na pare lat, które kosztowało bodajże 5 tysięcy miesięcznie.

(08-12-2015, 19:45)Corn napisał(a): Młody Franco jako Greg Sestero to strzał w 10tke. Nie wiem czy Stary Franco da radę jako Wiseau i nie zrobi z niego przesadnej karykatury. Czekam na trailer!
(18-04-2016, 19:09)Corn napisał(a): Dave Franco totalnie mi nie leży jako Greg… to powinien być ktoś wyższy od Tommy'ego i lepiej zbudowany. A ta broda jest pożal się boże...
Czo te Corny. Zmienne są. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Corny zmienne bo zdjęcie zobaczył i przemyślał sprawę chłop...

Swoją drogą nie dziwi was, że film zapowiedziany na jesień tego roku totalnie zniknął? Żadnego plakatu, żadnych zwiastunów...

Odpowiedz
Akurat z filmami Franco zwykle tak było. Info, że kręci, potem cisza, potem jakiś zwiastun, potem cisza, potem premiera, potem cisza. Pomyslalem, ze moze przesuneli premiere, ale w sumie cos nie sadze. Pewnie postprodukcja juz trwa. Plakaty pewnie beda niedlugo, bo skoro tytul juz zatwierdzony to pokaza.

A dla mnie Dave na Sestero wciaz spoko, choc rzeczywiscie jest drobny, a Greg byl modelem. To w sumie powinien być ktoś bardziej klasycznie przystojny. Z drugiej strony Greg nawet w wywiadach wydaje się miec dośc ograniczoną gamę wyrażanych emocji, wiec gdyby pozostawac wiernym rzeczywistosci to moglaby go nawet jakas kloda grac. :P Młody Keanu Reeves w sumie bylby spoko. :)

W sumie Efron, który tez jest w tym filmie, bylby dobry na Sestero, nawet pomimo tego, ze chyba nie jest wysoki.

Co do Wiseau jako karykatury... NIEzrobienie z niego karykatury jest niemozliwe. On jest karykaturą straszną, co widać nawet w wywiadach, a ksiazka tylko to potwierdza. Ciezko bedzie go polaczyc z tym realistycznym swiatem :D Widz bedzie musial albo go kupic, albo nie. Bo ktos, kto nie zna Tommy'ego bedzie pewnie zaskoczony mocno.

Kurde, ale opis filmu brzmi źle - pasuje tylko odrobine do ksiazki:

This is a true story about the making of THE ROOM – the cult classic described as the “Citizen Kane of bad movies”. THE MASTERPIECE, directed by and starring James Franco, is a buddy comedy about two outsiders chasing a dream. When the world rejects them, they decide to make their own movie – and it’s a movie so wonderfully awful due to its unintentional hilarious moments, meandering plots and terrible acting.

James montował film już w marcu:

http://collider.com/the-disaster-artist-james-franco-tommy-wiseau-cameo/

A Tommy Wiseau MA cameo. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dawny tytuł był lepszy i choć wiem, że Arahan już z zażenowania przewracał oczyma, kiedy pisałem jak uwielbiam tę książkę i jaki ona ma potencjał, ale teraz przynajmniej Crov wie o co mi chodzi i zaczyna podzielać moje obawy.

Boję się, że Franco tego nie podźwignie i skończy się na głupiej komedii, wszak Seth Rogen też jest w obsadzie i niech się nie skończy na produkcie po przelaniu kilkuset jointów. Opis mi się nie podoba, gdyż dla mnie czytając książkę, choć się śmiałem, to jednak odbierałem ją jako tragikomedię. Tommy Wisseu jest w sumie postacią tragiczną i smutną. I tutaj przydałby się bardziej dojrzały reżyser, który zarówno wychwyci komedię, ale też te poważniejsze tony, jak przeszłość Tommy'ego, jego syndrom Piotrusia Pana itd.

I've got bad feelings about this...
Arahan

Odpowiedz
W "Steve Jobs" też był Seth Rogen i zagrał świetną rolę w świetnym filmie. Ja liczę na dobry film, który przybliży mi trochę postać Wiseau a i oglądanie tych aktorów w tych rolach na pewno będzie ciekawym doświadczeniem.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon