The Room / The Disaster Artist
Jest data premiery:
http://variety.com/2017/film/news/james-franco-disaster-artist-release-date-1202427741/
Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
To film już dawno miał oficjalną premierę a w kinach będzie 18 grudnia? ._.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
To nie była premiera tylko pokaz na festiwalu, jeszcze zanim film miał dystrybutora. Teraz ma dystrybutora i dostał datę premiery, wystarczyło wejść ew link :)

Odpowiedz
Poza tym na sto procent chcą walczyć z taką datą o komediowe Globy.

Odpowiedz
No premiera festiwalowa, wiem, że chcą poczekać na szansę zdobycia jakiejś statuetki dla większego rozgłosu, ale tak czy siak - recenzje już są, a na seans trzeba będzie czekać 7 miesięcy. :(
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz

Jest pierwszy plakat, jutro trailer, jaram się :D

Odpowiedz
Hahaha :D czekam plakat świetny
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Franco mógł zatrudnić Tommy'ego do zagrania Tommy'ego. Wtedy Tommy dostałby Oscara za perfekcyjne wcielenie się w znaną osobę w filmie biograficznym.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Czekam opór na bekę z green screena.

Odpowiedz
Mój numer 1 na liście "must see" z tego roku xD

Odpowiedz

To będzie zajebiste :D

Odpowiedz
xD

Najbardziej oczekiwany film tego roku :D

Odpowiedz
Hahahahaha leżę XD Świetny teaser.

Odpowiedz
Hah, bardzo fajna zapowiedź :D

ale nadal uważam, że Tommy byłby lepszy do tej roli :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Film okaże się gniotem (i to nie sympatycznym gniotem jak The Room, nie "metagniotem", tylko zwykłym, żenującym gniotem). Powodu upatruję w osobie reżysera - Franco jest beztalenciem nierozumiejącym kina, za to z gigantycznym ego i zapędami do tworzenia WIELKICH DZIEŁ. Spieprzy nawet historię o najbardziej spieprzonym filmie w dziejach. Na domiar złego obsadził swoich nieśmiesznych przydupasów. Ekipa szkodników, jedna z najgorszych rzeczy, jaka przytrafiła się w ostatnich latach fanom kina/seriali - Rogen już drugi rok niszczy spuściznę Gartha Ennisa, Franco (o młodszym wolę się nie rozpisywać, bo jego największym osiągnięciem jest występ w żenującym spin-offie Scrubs) natomiast gwałci prozę McCarthy'ego (ten facet chciał adaptować Krwawy południk, czaicie?) i pozuje na artystę co się zowie. To straszne. Tylko Alison Brie żal.

Jezu, ale żółć. :)

Odpowiedz
Seth Rogen był dobry w "Sąsiadach", "Pół na Pół", "Steve Jobs"... wcale nie jest taki zły, idealnie się nadaje do lekkich komedii.

Odpowiedz
Meeh... średnio to widzę.

Franco niestety nie jest przekonywujący do roli Wiseau. Już nawet nie chodzi o fizys, ale grę aktorską - nieudanie podrabianie kiepskiej gry aktorskiej i dziwacznego akcentu.

To może położyć film...

Odpowiedz
Jak niektórzy może wiedzą posiadam książkę na której oparty jest film i bardzo ją lubię, często do niej wracam. I naturalnie uważałem, że ma ona potencjał na film. Ale jakoś ten trailer mnie nie przekonał, zwłaszcza gra Franco.
Plus książka to nie tylko sama komedia, a właściwie bardziej tragikomedia, gorzka wersja american dream. I sam nie wiem, czy Franco uda się to przenieść na ekran.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Franco to zdolny twórca. Dajcie mu szansę. Widzę potencjał :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Tak jak pisze Lawrence, obawiam się, że z tak w sumie nieprostej historii stworzona zostanie prosta komedyjka.

[Obrazek: hqdefault.jpg]
Martwi mnie to zdjęcie promocyjne… Dlaczego? Dlatego, że według książki Sestero bardzo wstydził się tego filmu i tej pracy. Pomagał kumplowi, to jasne, ale początkowo nie chciał mieć za dużo wspólnego z tym wszystkim. A po tym zdjęciu? Widzę tutaj Dave'a (na szczęście bez tej koszmarnie doklejonej brody), który jara się premierą ukończonego filmu - przywodzi mi to na myśl ostatnie sceny z Eda Wooda. Teaser mnie nie kupił… no cóż… zobaczymy…
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon