Thor (2011)
http://www.filmweb.pl/Matthew+Vaughn+re%C5%BCyserem+komiksowego+%22Thora%22,News,id=36742

co wy na to ? ja przeczytałem dosłownie z 5 zeszytów thora (nielicze tych w których wystąpił gościnnie ), obejżałem ze 2 kreskówki jak byłem młodszy i jakoś mnie ten heros nie zachwycił

P.S. zaciekawiła mnie końcówka newsa STRAJK w HOLLYWOOD ?! gwiazdy będą teraz chciały 50 mln za film zamiast 20 ? :lol:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Nic nie wiem o komiksie, dlatego dam trochę info o adaptacji.

Reżyserka: Kenneth Branagh, scenariusz: Mark Protosevih, główna rola: Chris Hemsworth, znany jako George Kirk z nowego "Star Treka". Premiera: dopiero 20 maja 2011 a zdjęcia zaczynają się w styczniu przyszłego roku. Tagline: Whosoever holds this hammer, if he be worthy, shall possess the power of...

To ostatnie mnie oczarowało, bo trzeba będzie wybić "Thor" wielkimi wołami na plakacie :smile:
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Anthony Hopkins Odynem w Thorze?

http://comicbookresources.com/?page=article&id=23523
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Komiksu nie znaju, ale wydaje mi się, że pasi jak diabli.

Odpowiedz
Dawno tego nie tykałem, ale pamiętam, że moja opinia była mniej więcej taka: najbardziej denny, idiotyczny, nudny komiks o superbohaterze, oczywiście zaraz po Supermanie.
Dlatego tym bardziej jestem ciekaw co temu Branaghowi odwaliło. Cóż, obadamy.

Odpowiedz
Ile komiksów o Thorze czytałeś? Mogłeś akurat przeczytać najnudniejszy i się niepotrzebnie uprzedzić. Nawet o Batmanie zdarzały się słabe komiksy( np. Batman/Spawn).

Odpowiedz
Zapewne parę, w dzieciństwie oczywiście. Dla mnie w ogóle pomysł na tego bohatera jest jakiś kuriozalny, ale jak pisałem - mogę się mylić, nie miałem z tym styczności od wieków, ale jeśli nawet za młodziaka (kiedy to łykało się każdy bzdet) już mi to nie podłaziło, to czarno widzę moją wizytę w kinie na filmie Branagha ;)

Odpowiedz
"Thor" z tego co kojarzę to jest chyba od Marvela? I w sumie sam nie wiem co myśleć, gdyż za komiksami od Marvela, a tym bardziej ich adaptacjami średnio przepadam.
Z drugiej strony Kenneth Branagh :shock: Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem byłem więcej niż w sporym szoku, w sumie to dalej jestem :smile: Do tego jeszcze ta obsada, która naprawdę potrafi zrobić wrażenie, gdyż nie są to jacyś tam byle jacy aktorzy.
Co z tego będzie, trudno mi napisać :???: Ale nie będę ukrywał, że dość intrygujący ten projekt jest :?: :wink:
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ray Stevenson wystąpi w Thorze jako Volstagg, biorąc pod uwagę, że raczej nie zobaczymy Raya ponownie jako Punishera, miło go będzie zobaczyć w innym komiksowym filmie, zwłaszcza w dobrze dobranej roli.

Odpowiedz
Pierwsza słit focia:

[Obrazek: thorhemsworth.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: Thor_teaser_by_shokxone_studios.jpg]

Sympatyczny fanposter z mega dobrym taglinem.

Odpowiedz
Fanposter fajny, ale ta oficjalna fotka średnio mi się podoba. Ten kostium wydaje mi się być jednak zbyt komiksowy, że się tak wyrażę :???:
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Na zdjęciu wygląda to jakby to plastikowej figurki doczepili głowę kolesia.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Komiksowy?
Trzeba napisać dosadnie, bo dla mnie wali tandetą na kilometr. Nie wiem jak to będzie wyglądać, prezentować się w filmie, póki co jest beznadziejnie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jak już pisałem fanem marvelowskich komiksów nie jestem i nie czytałem Thora, więc wolałem się ostrożnie wypowiadać. Chociaż przynajmniej aktora w miarę nordycko wygląda :wink:

Proszę nie cytować całego posta będącego bezpośrednio nad twoim.
Tak nie przystoi.
Danus

Odpowiedz
Aktor pasuje, ale strój to im lekko nie wyszedł :\
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja tam się na razie nie wypowiadam dopóki nie zobaczę tego w ruchu :) Może po prostu przesadzili z upiększaniem zdjęcia.

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):Ten kostium wydaje mi się być jednak zbyt komiksowy, że się tak wyrażę :???:

A to nie przypadkiem adaptacja komiksu?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Oczywiście, że to adaptacja komiksu, tylko zarówno film jak i komiks rządzą się własnymi zasadami. I nie zawsze to co dobrze się sprawdza i pasuje do komiksu, musi pasować i sprawdzać się w filmie. To jest też bolączka wielu adaptacji. Ale dobrze na razie mamy jedno zdjęcie z dość słabym kostiumem, więc postaram się powstrzymać z przedwczesną i nieuzasadnioną krytyką.

Odpowiedz
[Obrazek: thor-concept-art-hemsworth-small.jpg]

Już wiem, że nie chcę tego obejrzeć :) Pierwszy od dawna Marvel, który mi zwisa i powiewa.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon