Tiwi szołs
Prowadzący to jakiś skończony idiota. Quentin wypada tu wyjątkowo sympatycznie, ale to chyba przez to, że można go porównać z tym głąbem obok.

Odpowiedz
Jesteś głupi i się nie myjesz.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
space cobra :)

Odpowiedz
Craig skończonym idiotą? Takie rewelacje to tylko na tym forum można przeczytać... Crov ma rację, jesteś głupi i się nie myjesz! :)

Odpowiedz
Nie wiem kim on jest, pierwszy raz w życiu go widzę, ale pajacuje, wcina się w słowo żeby dodać swoje bzdurne komentarze, jest głośny, odpychający (z tym swoim ADHD sprawia wrażenie naćpanego), a na dodatek uwielbia Prometeusza, a o scenie z wężoidem mówi "i love it". Sorry, ale ten gość nie ma u mnie szacunku.

Odpowiedz
(01-01-2013, 08:44)military napisał(a): Quentin wypada tu wyjątkowo sympatycznie
Jak zawsze :)

Odpowiedz

Craig to jeden z nielicznych hostow, ktorzy nadaza za Quentinem - swoja droga, zawsze mi sie podoba ta jgo zywiolowosc. Kocha "Promka"? Jakos m o wybacze, oni zazwyczaj wszystko musza kochac, taka polityka.
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Dokładnie. Craig jako host takiego szoł nie może sobie pozwolić na oficjalne wyśmianie tego filmu. Zwłaszcza, że umyślnie wchodzi trochę w rolę infantylnego koleżki dla wzbudzenia większego komfortu rozmowców i widzów, co dodaje mu uroku, bo to naprawdę inteligentny gość. I nie jest to świrowanie jak np u Wojewódzkiego.

Z innej beczki. Z okazji końca roku Graham Norton (mój ulubiony obok Jonathana Rossa i Craiga Fergusona host) miał specjalny program z niesamowtią ekipą na kanapie - Cruise, Jackman, Crystal i John Bishop (którego możecie znać ze SKINS jako kozackiego ojca Emily i Katie):

Szkoda, że Tom nie został na dłużej (Rosemund Pike i tak prawie nic do gadania nie miala, poza tym, że Tom jest super :P), ale John Bishop jak zwykle świetnie się odnajduje na kanapie z gwiazdami i błyszczy mimo wszystko. Uwielbiam gościa, jak jest u Nortona.

Odpowiedz
The Late Late Show with Craig Ferguson, to najlepszy amerykański tok-szoł. End of story. Śledzę większość tego typu programów, ale żadnego z taką regularnością jak ten Craiga. Przeszło od dwóch lat nie opuściłem żadnego odcinka. Jego rozmowy z Kristen Bell, Milą Kunis czy Lucy Liu to klasyka.

Warto też wspomnieć, że jego show złapało drugi oddech, kiedy do akcji wkroczył Geoff Peterson.

Odpowiedz
Craig wymiata, na pewno jest lepszy niż przeceniany Letterman i Leno. Z pozostałych tok szołów dają też radę Kimmel i Conan, ale prezentują się jak Ziarno w porównaniu z tym, co się czasami dzieje u Fergusona. Świetna jest jego reakcja po tym, jak dowiedział się, że Mila Kunis miała w 70's Show 14 lat. :)

Jako dowód odcinek z Kate Marą, który powinien być na red zamiast na youtubie:

Z programów internetowych lubię też Jake'a Hammiltona, jego wywiady z aktorami są chyba najciekawsze i najfajniejsze w sieci. Najlepsze są te z Anne Hathaway, która ostatnio przeprosiła go, że wyszła za mąż za kogoś innego. :)
http://www.youtube.com/user/jakethemovieguy/videos?view=0&flow=grid
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Tiwi widmo
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Geoff udający Liama Neesona zamawiającego kanapkę z jajkiem - padłem.

Odpowiedz
To otrzep się i powstań :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
POWERADE

Odpowiedz
Craig Ferguson przeprasza Chucka Norrisa:

I na deser Creepy Secretariat:

Odpowiedz
[Obrazek: 526466_10151404748819116_343548216_n.jpg]

Here come the players, they're so fine!

Odpowiedz
Oglądam ostatnio nałogowo Criaga, więc będę wklejał słodkie aktorki z poczuciem humoru:

Odpowiedz
Ja ostatnio obejrzałem do poduszki taką kompilację:

Wystarczy dodać kilka scenek z pacynkami i mamy Fergusona w pigułce:
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
@up
Panowie dzięki za to, popłakałem się ze śmiechu :]

Odpowiedz
Najlepsza wymiana zdania między Craigiem i Geoffem. Oboje padli.
Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości