• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
(18-01-2017, 21:49)military napisał(a): A tu bożyszcze Ryan i "ten koleś, którego skądś kojarzę" w Młodym Herkulesie:

Właśnie mi przypomniałeś, że oprócz sraki "Hercules", "Xena", "Robin Hood" był jeszcze "Młody Hercules" :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(18-01-2017, 22:19)SonnyCrockett napisał(a): McConaughey to zadziwił mnie kiedyś faktem zagrania w Larger Than Life.

[Obrazek: preview.jpg]

Postac Mafiu (antyrzadowy redneck-paranoik) to najlepsza rzecz w tym filmie :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
(18-01-2017, 23:17)OGPUEE napisał(a): Jeszcze o jednym se przypomniałem - dopiero napisy końcowe "Lost Boys" uświadomiły mi udział Kiefera Sutherlanda w roli głównego złego:

Nie rozumiem tego zdania. Oglądałeś "Lost Boys" bez okularów czy jak?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie zdawalem se sprawy, iz to mlody Kiefer. Kojarzylem go jedynie z "24 godzin". W liceum ogladalem w TV (nie zalapalem sie na poczatek filmu - dopiero w momencie, gdy glowni bohaterowie przybyli do chatki dziadka).

Odpowiedz
Przed 24 to była jego najbardziej znana rola. Swoją drogą dziwię się że nie zrobił większej kariery.

Odpowiedz
Ostatnio oglądam sobie "King Konga" z 1976 r. Przypomniało mi sie wtedy, jak kiedyś szukałem w Internecie za czasów tepsy cosik o monster-movies. I patrzę - Konga w 1976 r. grał Rick Baker. Wtedy myślałem - "o jakiś tam pierwszy lepszy random wzięty do roli potwora. Zwykle niewymieniany w napisach. Standard". Potem, gdy moja wiedza filmowa rosła, dowiedziałem, iz ten pierwszy lepszy random to znane nazwisko w świecie hollywoodzkiego FX, w dodatku legenda. I mająca smykałkę do tworzenia małpiej charakteryzacji.

[Obrazek: mask2a2.jpg]

Aha, wg Internetu tego samego Konga dubbingował sam Optimus Prime tj. Peter Cullen.

Odpowiedz
(18-01-2017, 22:31)Snuffer napisał(a): [Obrazek: Joe-Manganiello-Spider-Man.jpg]

Joe Manganiello w Spider-Manie :)

Kogoś ten widok zaszokował?

Przez co najmniej 10 lat, do momentu, kiedy zaczął częściej grywać w HIMYM/ Medżik Majkach, to nie był dla mnie Joe Manganiello, tylko "ten co grał Flasha w Spider-Manach Raimiego". Kojarzę go głównie z tej roli.

Odpowiedz
Ja do dziś gościa nie kojarzę....
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ja do dzisiaj nie wierzę że to ten Manganiello. Wiem że ludzie się zmieniają, do tego zarost itp, ale to dla mnie jakaś ekstremalna metamorfoza.

[Obrazek: tumblr-mgr-nttk-qcv-so-2007269801.jpg]

Odpowiedz
(20-01-2017, 20:08)Juby napisał(a): Kogoś ten widok zaszokował?

Przez co najmniej 10 lat, do momentu, kiedy zaczął częściej grywać w HIMYM/ Medżik Majkach, to nie był dla mnie Joe Manganiello, tylko "ten co grał Flasha w Spider-Manach Raimiego". Kojarzę go głównie z tej roli.

Cóż za niebywała ignorancja i wąskie horyzonty! Jestem zniesmaczony.

Gdy po kilku latach od pierwszego seansu zrobiłem sobie powtórkę As good as it gets, rozwaliła mnie ta scena:

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(20-01-2017, 20:15)SonnyCrockett napisał(a): Ja do dziś gościa nie kojarzę....

Ja nawet nie wiem kto to jest. Nic z nim chyba nie widziałem

Odpowiedz
Oglądałem jakiś czas temu przyjemną komedię kryminalną z 1994 roku pt. "Detektyw bez pamięci" (org. Clean Slate) i nagle bam, wpada Bryan Cranston jako trzecioplanowiec, który każe głównemu bohaterowi opuścić lokal
[Obrazek: BtXmg5E.png]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Co do Cranstona...

Odpowiedz
Kilka tygodni temu obejrzałem Osadę i  w kilku scenach wydawało mi się, że widzę młodego Eisenberga. Szybki check na IMDB i faktycznie :) Grał tam.

[Obrazek: Jesse-Eisenberg-Village.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Uwielbiam, tyle razy widziałem i nigdy go nie zauważyłem :D

Odpowiedz
Casey Affleck w American Pie 1 i 2

Odpowiedz
Juby, ale zrozumcie jeden z drugim, że nie każdy uważa pierwszego Spider-Mana za film godny uwagi czy widział go więcej niż raz, więc z odrobiną dobrej woli można zrozumieć zaskoczenie kogoś kto go zna z innych rzeczy :)

Odpowiedz
Widziałem Clash of The Titans wcześniej z pięc razy i dopiero dzisiaj zauwazyłem jego nazwisko w napisach końcowych:

[Obrazek: Nicholas-Hoult_1.jpg]

Odpowiedz
Odkąd pamiętam to zawsze przy seansie Czasu Apokalipsy nie byłem w stanie stwierdzić czy porucznik Colby to młody Scott Gleen. Miałem to sprawdzać po seanse np. na imdb, ale wylatywało mi to z głowy, bo gość w wersji kinowej i redux ma może z jedną minutę występu, więc trudno było mi to stwierdzić. Dopiero po latach jak dorwałem sceny wycięte z jego udziałem ostatecznie się przekonałem, że to naprawdę on i miał nawet niezłą rolę komandosa z porządnie zrytym baniakiem.
[Obrazek: colby.jpg]

PS. Ciągle chodzi mi też po bani motyw, czy przypadkiem aktor grający pilota śmigłowca z First Blood nie jest tym samym gostkiem, który miały epizodzik w śmigłowcu z T1000 w Terminatorze 2 :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Tyle lat i nigdy nie zauważyłem Glenna. Pieprzone arcydzieło, nawet w 3 planowych rolach kozacy. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości