• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
Predator895 napisał(a):Ciągle chodzi mi też po bani motyw, czy przypadkiem aktor grający pilota śmigłowca z First Blood nie jest tym samym gostkiem, który miały epizodzik w śmigłowcu z T1000 w Terminatorze 2

No to wystarczyło jednak zajrzeć na imdb i tam jest, że niejaki Charles A. Tamburro w obu tych filmach (i w całej kupie innych) grał pilotów. Swoją drogą pogratulować spostrzegawczości, która pozwala w kilkusekundowych ujęciach dopatrzeć się tego samego gościa za sterami śmigłowca. :)

[Obrazek: ZWgUjxw.png]
[Obrazek: VjEFKbq.png]

Odpowiedz
[Obrazek: a4db38ef5b3fb2849cde9e4855a7beef.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W "Gęsiej skórce", a dokładnie w którymś z odcinków o lalce Slappym występował Hayden Christensen w roli płaczliwego kuzynka głównych bohaterów. Teraz wiem, co kierowało castingowcami w wyborze do roli Anakina :).  
 [Obrazek: latest?cb=20160528012529]

Joe Pesci grał głównego złego w "Moonwalkerze". Obczajcie ten epicki fryz! A my narzekamy na te modne samurajskie kitki:
[Obrazek: fhd988MKR_Joe_Pesci_001.jpg]

W "The Dark Knight" tamtego ślepca grał niejaki Uri Gavriel. Ja wcześniej znałem gostka z roli szefa mutantów-kanibali z "American Cyborg: Steel Warrior".   
[Obrazek: 240?cb=20150530233342]
[Obrazek: 19mlah2y3tba.jpg]

Odpowiedz
Thuy Trang w "Crow II"
[Obrazek: s320x240]

Dla niewtajemniczonych - grała Żółtą Wojowniczkę w "Mighty Morphin' Power Rangers" 

Jak jesteśmy przy PR... Ed Neal, który grał tego świrniętego autostopowicza z "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"... po latach zagrał Lorda Zedda.
[Obrazek: hitchhiker-lord-zedd-ed-neal.jpg?auto=fo...5&fit=crop]

Odpowiedz
Co te przykłady mają wspólnego z ideą tematu? :)

Odpowiedz
Rozumiem, że przewidziałeś, iż aktor grający morderce w klasycznym slasherze skończy jako suit actor w popularnym kiczowatym serialu dla dzieci :). 

Odpowiedz
Nie, po prostu wydawało mi się że to temat o ZNANYCH aktorach których odkrywamy w filmach w których zagrali w zamieszchłych czasach gdy nikt o nich nie słyszał :)

Odpowiedz
milton nic nie napisał o znaności danego aktora :). A wymienione przeze mnie persony mogą być w pewnych kręgach znane i lubiane :).

Odpowiedz
To z TCM/ Power Rangers wartościowe i mocno szokujące.:D

Odpowiedz
O widzisz Mierzwiu :)?

Odpowiedz
Od Scotta Gleena ten temat przeobraził się w coś czym chyba nie miał być. I'm out.

Odpowiedz
Dupa tam. Ja nie wiedziałem, że Levine grał w "Milczeniu".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ostatnio powtarzałem sobie Treka z 2009 i zaskoczyło mnie, że admirała grał tam nie kto inny jak Tyler Perry (sic!)
[Obrazek: GiT3qHQ.png]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Mnie przy ostatniej powtórce kinowych Treków, zaskoczyła malutka rólka Bryana Singera w "Nemesis".
[Obrazek: bryan-singer.jpg]

A jak już przy "Nemesis" jesteśmy, to niezwykle bawi mnie jak to poprowadził swoją karierę aktor grający Shinzona. Tom Hardy, nie wiem czy o nim słyszeliście ;)
[Obrazek: blogger-image--1323971207.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Mając jakieś 10 lat zajeżdżałem VHS-a z "Morderczymi pająkami" - dosłownie codziennie oglądałem ten film i łącznie widziałem go chyba z 30-50 razy. Do dziś świetnie pamiętam mnóstwo scen. Dopiero niedawno zdałem sobie jednak sprawę, że główną rolę grał tam sam kapitan James Tiberius Kirk (o którym w wieku 10 lat jeszcze nie słyszałem - wtedy był głównie Picard).

[Obrazek: kingdom-of-the-spiders-shatner.jpg]

Muszę sobie to przypomnieć. Ostatnia scena była dla mnie wtedy czymś mocnym.:)

Odpowiedz
Jednym z moich ulubionych filmów z lat 90-tych jest Race the sun - prosta, ckliwa ale fajna historia o uczniach z hawajskiej szkoły, którzy konstruują pojazd napędzany energią słoneczną. Dopiero teraz skumałem, że blondasek w głównej roli to młody Casey Affleck:

[Obrazek: 996RTS_Casey_Affleck_001.jpg]

A na trzecim planie znalazł się Joel Edgerton:

[Obrazek: 996RTS_Joel_Edgerton_002.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Kilka dni temu obejrzałem "Tank Girl". Kupsztal straszny, ale ogromne zdziwko zaliczyłem, kiedy napisy końcowe uświadomiły mi, że jedną z głównych bohaterek gra Naomi Watts.

[Obrazek: 70b539ac06032111e21b720d89596767.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Pewnie nie wszyscy wiedzą że w oryginalnej Buffy the Vampire Slayer z 1992 małą rólkę zagrał nikomu wtedy nie znany Ben Affleck

[Obrazek: tumblr_lj0edohgqi1qgjvrso1_1280.png]
[Obrazek: buffy-the-vampire-slayer-movie-basketbal...review.jpg]

Jest jeszcze całkiem fajny film The Long Goodbye w którym epizodzik zagrał Arnold Schwarzenegger

"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Matko, dałeś radę to obejrzeć? Nie wiem czy Cie przytulić czy postawić piwo? :p
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
Trochę inna kategoria ode mnie, a mianowicie nawet nie "To on w tym występuje" (czas teraźniejszy" ale "On tym się teraz zajmuje?!" czyli Dean Cain (Superman z kultowego serialu) jako współprowadzący... w telewizji śniadaniowej:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości