• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
To pewno lepsze niż filmy klasy Z.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jakoś tak się złożyło przedziwnie, że obejrzałem znowu po latach 60 sekund. Dwie rzeczy, które mnie zaskoczyły: Timothy Olyphant jako detektyw przydupas oraz Michael Pena jako lump. 

Odpowiedz
Kojarzycie taki serial "Flash Forward"? W latach dziewięćdziesiątych (rok produkcji 1996) leciało to w cyklu "Walt Disney przedstawia" pod tytułem "Tucker, Becka i inni". Główne role grali Jewel Staite (późniejsza Kaylee z "Firefly", jakby kto nie wiedział) i Ben Foster.

[Obrazek: 378faf437c8f786093519f53a5de6601.jpg]

Jako dzieciak bardzo to lubiłem, toteż ostatnio znalazłem to gdzieś na Youtubie (w nienajlepszej jakości i po angielsku, ale zawsze) i odświeżyłem sobie całość. Na początku było siarowato dosyć i oczywiście znacznie gorzej niż pamiętałem, ale później, jak przymknąłem oko na pewne rzeczy, to nawet się wkręciłem, bo może to chwilami i tandetne, ale za to naprawdę sympatyczne, w czym największa zasługa dwojga wspomnianych wyżej aktorów, którzy są tu po prostu uroczy - już w tym wieku mieli niemały talent, jak się okazuje.

No i w każdym razie zdziwiłem się, odkrywszy po latach, że w obsadzie jest też młody Ryan Gosling. Nie miałem o tym pojęcia.

[Obrazek: ryan+gosling.JPG]

Wiem, jakość zdjęć nie powala.

Odpowiedz
Wtedy widocznie sporo występował w serialach dla młodzieży. Raz to grał nawet w "Gęsiej skórce" w odcinkach z nawiedzonym aparatem fotograficznym.

=========

Pamięta ktoś kreskówkę pt. "Misiowanki"? Kiedyś leciała na Wieczorynce.

Otóż raz mignęła mi na TVP ABC. I lecą creditsy. I jakiego mindfucka doznałem, gdy na liście aktorów znalazł się Michael Cera.   

Odpowiedz
Ostatni raz oglądając w TV "Wakacje w Europie" skapnąłem się, iż chłopaka Aundrey gra William Zabka aka przeciwnik Daniela z oryginalnego "Karate Kid".
[Obrazek: NLEuropeanVacation02.jpg]

Odpowiedz
To, że w Imperium Słońca wystąpił mały Batman nie jest dla nikogo sensacją, ale to, że na drugim planie można tam spotkać.... Ben Stillera? Wow! Przy ostatniej powtórce trochę mnie zamurowało:

[Obrazek: empireofthesun_1987.today-ss-slide-desktop.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Hahahahah i ta mina :) Jak z Zoolandera

Odpowiedz
[Obrazek: olivia-wilde-girl-next-door2-GC.jpg]

Dzisiejszy seans zajebistej komedii "Dziewczyna z sąsiedztwa" i... Olivia Wilde!
[Obrazek: the_tr24.jpg]

Nate z SFU w Truman Show. Zresztą o Karen z Californication też nie pamiętałem.

Odpowiedz
Co za wstyd ale... nie rozpoznałem go przez ponad 20 lat.

[Obrazek: 4ccc9f45f35a7_25172n.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dopiero dzisiaj odkryłem, że młodym wujkiem Owenem w prequelach SW był... Joel Edgerton:
[Obrazek: 198a503ec48d3afb1ef1d214947ccbfc68f13049...813925.jpg]

Odpowiedz
No nie gadaj :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Za każdym razem gdy oglądam napisy końcowe Predatora (dalej 10/10) ten motyw mnie absolutnie niszczy:

[Obrazek: shane-black.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Zerknąlem na From Dusk Till Dawn, bo akurat leci na HBO i ogarnąlem, że Pete'a, sprzedawcę z prologu, gra John Hawkes:
[Obrazek: latest?cb=20140413044351]

Odpowiedz
totalne zaskoczenie... w Crimson Tide, jednego z oficerów gra Vigo Mortensen i jest to dość znacząca rola. Oglądałem ten film z 15 lat temu, ale absolutnie nie kojarzyłem Vigo!
loading podpis...

Odpowiedz
Tym razem nieco inna kategoria - "To on to reżyerował?!".

Kiedyś na angielskim Cartoon network oglądałem reruny "The Banana Splits Adventure Hour" - to był taki program produkcji Hanna-Barbera dla dzieci w stylu "Ciuchci" czy "Domowego Przedszkola", gdzie prowadzący były zwierzaki z rockowej kapeli, podlane nieco psychodelą lat 70.

To oglądam sobie czołówkę i tyłówkę zuploadowaną na youtube. I co widzę w tyłówce - "Directed by Richard Donner". Tak, TEN Richard Donner! Sprawdziłem nawet na Imdb.

Odpowiedz
Wczoraj się połapałem, że ksiądz z Daredevila to Pieter z Lethal Weapon 2.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Dopiero teraz ogarnąłem, że agent CIA z The Dark Knight Rises to Littlefinger, gdyby nie filmweb w życiu bym go nie rozpoznał.

Odpowiedz
For you.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Oglądałem wczoraj genialny Dzień świstaka z piąty raz i dopiero teraz zauważyłem, że epizodyczną rolę pana młodego, któremu pomaga główny bohater gra młody Michael Shannon :)

Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie było - odświeżam właśnie Confessions of a dangerous mind i w retrospekcji 11 letniego protagonistę gra Michael Cera :)

[Obrazek: zPsfaqT.png]
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości