• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"To on w tym występował?!?!"
Kojarzy ktoś taką polską kreskówkę "Dixie"? Było o gadającym samochodzie, który przewozi paczkę głównych bohaterów po różnych krainach. Jednym z tych bohaterów był diabeł kelner.

Tym diabłem był Marek Kondrat:

Odpowiedz
Seans "Świętych z Bostonu" i zczaiłem, że barmanem z początku okazał się być właściciel Sprocketa z "Fraglesów":

[Obrazek: Boondocks-_Doc.jpg]

[Obrazek: Doc.jpg]

Odpowiedz
Dopiero się zorientowałem, że Sam Rockwell z Trzech Bilbordów to Justin Hammer z "Iron Man 2".
[Obrazek: latest?cb=20120903180210]

Odpowiedz
Ty tak na poważnie? No to musiałeś mieć zaskoczenie :)

Btw. Pomijając już jaki IM2 jest jakościowo, to SR ma tam jedną z najbardziej kapitalnych scen w MCU

"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Heh, zawsze mi się zdawało, że ten temat służy temu, żeby dzielić się raczej odkryciami w stylu - znany aktor w jakimś filmie (może na początku kariery) wystąpił w czwartoplanowej, epizodycznej roli albo po prostu pojawił się w jakiejś dziwnej produkcji. Na prawdę, jesteś tak zaskoczony obecnością Rockwella w "Iron Manie 2"? :D

Odpowiedz
Rockwella znam tylko z Trzech Billboardów i "Zielonej Mili", i coś zaczęło mi się kojarzyć, że musiał gdzieś grać jakiegoś niedorajdę, wszedłem na filmweba i faktycznie. Nie dowierzałem, bo "Iron Mana 2" widziałem z dobre 4 razy, ale nie skojarzyłem akurat Sama.

Odpowiedz
Obadaj "The Way Way Back" i "Moon", dla mnie to jedne z najfajniejszych filmów z Samem ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
To sorrki :D Swojego posta pisałem z perspektywy kogoś, kto widział z nim z 15 filmów i myślałem, że na forum jest całkiem znanym i lubianym aktorem.

"Moon" obejrzyj koniecznie i np. "The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford" :)

Odpowiedz
Ja polecę mocno niedoceniane Confessions of a dangerous mind. Uwielbiam ten film.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Na poprzedniej stronie ktoś wrzucał Sama Gamgee w "Stranger Things" a ja ostatnio wypatrzyłem go w "50 pierwszych randek" w roli przygłupiego brata Drew Barrymore

[Obrazek: DPKMixXVwAUtEYL.jpg]
qwertyp, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2014.

Odpowiedz
(13-01-2018, 16:11)patyczak napisał(a): Heh, zawsze mi się zdawało, że ten temat służy temu, żeby dzielić się raczej odkryciami w stylu - znany aktor w jakimś filmie (może na początku kariery) wystąpił w czwartoplanowej, epizodycznej roli albo po prostu pojawił się w jakiejś dziwnej produkcji. Na prawdę, jesteś tak zaskoczony obecnością Rockwella w "Iron Manie 2"? :D
Jak przy tym jesteśmy, to Rockwell grał młodocianego zbira w pierwszych "Żółwiach Ninja" :).
[Obrazek: rockwelltmnt909.png]

Odpowiedz
Ha, właśnie! Pamiętam karpia jakiego złapałem, jak podczas odświeżania sobie tego filmu w creditsach zobaczyłem jego nazwisko :D

IMDB rating

Odpowiedz
To, że w pierwszym "Terminatorze" jednego z tych punków grał Bill Paxton, to chyba każdy wie.

Ale dopiero jak wczoraj oglądałem tę scenę z jutuba, komentarze uświadomiły, że ten punk, grany przez niejakiego Briana Thompsona, później zagrał Shao Kahna w "Mortal Kombat Annihilation".
[Obrazek: latest?cb=20080106074353]
[Obrazek: mortalkombatanni1205.jpg]

Odpowiedz
"niejaki Brian Thompson" XD

Cytat:To, że w pierwszym "Terminatorze" jednego z tych punków grał Bill Paxton, to chyba każdy wie.
Tak samo jak to, że drugiego gra Night Slasher z "Cobry", który jest w tym filmie w zasadzie odpowiednikiem postaci Arniego w T1 (w ogóle cały film jest bardzo podobny do T1 zarówno pod względem klimatu jak i fabuły, minus wątek Sci-fi).
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Występował też w Archiwum X. Ogólnie nie wiem co ktoś z tak charakterystycznym ryjem kto jednocześnie nigdy nie był szczególnie znany robi w tym temacie :)

Odpowiedz
Oglądałem wczoraj po raz któryś tam "Samotników" Camerona Crowe'a i... kogo tam nie ma...

https://www.yahoo.com/entertainment/singles-cameron-crowe-blu-ray-famous-cameos-115776205397.html

Odpowiedz
Przy dzisiejszej powtórce CA:FA w napisach końcowych zauważyłem Richarda Armitage... dopiero wtedy się połapałem kogo zagrał.

Odpowiedz
Pamiętam z dzieciństwa, że na anglojęzycznym Cartoon Network leciał taki animowany sitcom "Wait Till Your Father Gets Home" o typowym everymanie z przedmieść przeżywającym perypetie ze swoją rodziną. Gdy szukałem więcej informacji na jego temat dowiedziałem się, że najmłodszego członka rodziny grał Jackie Earle Haley (w klipie poniżej).

Odpowiedz
O jezu. Zapomniałem totalnie o istnieniu tego. Hanna i Barbera to byli goście :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Dzisiaj dotarło do mnie, że Wallace z The Wire był grany przez... Michaela B. Jordana:
[Obrazek: latest?cb=20120811235241]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości