Tomashec i jego Wielka Nowina:)
15 osób z KMF juz Tomashcowi gratulowalo, dzwoniąc do niego ze zjazdu KMF, ktory zaczal sie 1 dzien PO narodzinach 'pierworodnego płci męskiej'. Telefon wędrował z rąk do rąk, a Tomashec musial wysłuchać gratulacji od każdego z nas po kolei. Pózniej (albo wczesniej - nie pamiętam) otworzylismy szampana i uciukalismy się nim ZA ZDROWIE ROBERTA URBAŃSKIEGO! ;) Coz, raz jeszcze wielkie gratulacje dla Tomashca, żony i syna - że zawitał na ten świat.
"It's alive!"

Odpowiedz
faktycznie telefon byl zaskakujacy, niesamowicie mily i wzruszajacy. wielkie dzieki! bylem troche oszolomiony ale i !!! UWAGA PATOS !!! dumny ze jest taka banda odjechanych kumpli jak KMF ktorzy potrafia w tak fantastyczny sposob pokazac ze sa i ciesza sie tak jak ja !!! PO PATOSIE!!! ja w tym momencie rowniez opijalem przyjscie Robsona na swiat nie byle jakim trunkiem bo samym Johnny'm Walkerem. jeszcze raz DZIEKUWA :wink:

a z nowinek: dziecie spi duzo, na szczescie malo placze i srednia dobowa to 5 kup 8)

oczywiscie edukacje filmowa planuje rozpoczac wkrotce jak tylko bedzie kumal i w miare widzial:) mysle ze zaczne od pierwszego rocky'ego :wink:

Odpowiedz
Gratulacje i wszystkiego jak najpiekniejszego kazdego dnia spedzonego z Rodzina :) :D :D :D
"You're so clever... But you're not very nice"

Odpowiedz
a.. odkurze troche temat:)
tylko jedno zdjecie. sory za wielkosc ale ladne jest:)) tak mi sie wydaje....
uchwycilem moment w ktorym chlopaki dyskutuja o filmie "mis", pozniej to sie rozwinelo i poszlo dalej o "moim bratu niedzwiedziu" a w koncu rozpetalo sie pieklo i robson kolege ugryzl w nos:)))

[Obrazek: robson1.jpg]

Odpowiedz
Moja kobieta się właśnie zakochała w Robsonie i mówi mi, że też chce takie, więc ja powolutku, po kryjomu spróbuję uciec.... ratunku... pomocy... :)

Odpowiedz
Co za szczęście, że mi do tego jeszcze daleko...

Odpowiedz
ech - chlopaki!!! polske trzeba budowac i zaludniac!!! a wy co? rakiem? afe! :lol:

Odpowiedz
(Gu)misiów to moja ma już do cholery i trochę, teraz chce żywą przytulankę. :) Ale mnie ciągle boli głowa niestety. :D

Odpowiedz
tomashec napisał(a):ech - chlopaki!!! polske trzeba budowac i zaludniac!!! a wy co? rakiem? afe! :lol:

Pozostawie zaludnianie Polski imigrantom z Chin :wink:
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
romeck napisał(a):Moja kobieta się właśnie zakochała w Robsonie i mówi mi, że też chce takie

Odpraw jakieś egzorcyzymy może ... :D:D
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Cytat:Ale mnie ciągle boli głowa niestety.

To co teraz napiszę będzie przytoczeniem słów mojego kolegi, sam tego (jeszcze) nie sprawdzałem:
Cytat:seks sprawia, ze głowa mniej boli lub ten ból ustępuje....

Odpowiedz
Kiedyś Ci się uda, trzymamy kciuki! (;
One day closer to death.

Odpowiedz
Landers napisał(a):Kiedyś Ci się uda, trzymamy kciuki! (;

Nie wątpię, ale na razi mi się nie śpieszy... na ból głowy Etopiryna

Odpowiedz
A ja za młody jestem ...
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Będzie offtop, ale też chcę się czymś pochwalić, a nie ma odpowiedniego tematu :P

Zdałem prawo jazdy :D

(Może nie jest to jakiś wielki wyczyn, ale ja się cieszę i muszę się pochwalić :P)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Gratuluje :D jakoś z opóźnieniem, ale urlop mam i nadrabiam zaległości :)
Gratuluję Roberta o imieniu Robert ;) przede wszystkim, ale prawa jazdy też :)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
dziecko se zrób a nie prawo jazdy [Obrazek: 1.gif].
a tak na serio to gratuluję i powodzenia :D

Odpowiedz
Gratulować komuś narodzin dziecka po dwóch latach to trochę... :roll:

Odpowiedz
jak zobaczylem ze temat odzyl to sie troche przestraszylem ze dane mi bylo (bez mojej wiedzy) zostac ojcem po raz drugi.

uff. 8)

Odpowiedz
:lol:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości