Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
To chyba oczywiste, że nowy film będzie bazował na promowanej obecnie serii.

Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że stara Lara > nowa Lara.

Odpowiedz
(20-03-2016, 13:06)Gambit napisał(a): Co Wy na to?

Meh.. Ostatnie czego potrzeba temu rebootowi to Star Warsowa Mary Sue =/

Miałem swoje wyobrażenie nowego Tomb Raider'a i Lary Croft
no ale cóż, wstępne rozmowy raczej świadczą o tym, że dostaniemy "nastolatkę", a nie kobietę... Nie jestem zainteresowany takim podejściem, jakie sugeruje casting.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Cytat:Meh.. Ostatnie czego potrzeba temu rebootowi to Star Warsowa Mary Sue =/
Niedługo będzie można stworzyć raport podsumowujący nawiązywanie do rozczarowania TFA w każdym temacie tego forum. Chcesz mi powiedzieć, że Daisy zagrała źle? Że się nie spisała? Że jest kawałkiem drewna? Czekam na jakikolwiek argument (że jest młoda, nie będę traktował jako argument - TO jest współczesna Lara), który przemawia za stwierdzeniem, że Daisy to OSTATNIE czego potrzeba reebotowi TR. To hejtowanie staje się całkowicie nieznośne.

Odpowiedz
(21-03-2016, 23:14)zombie001 napisał(a): Meh.. Ostatnie czego potrzeba temu rebootowi to Star Warsowa Mary Sue =/
Co potencjalny występ AKTORKI z The Force Awakens w nowym Tomb Raiderze ma wspólnego z tym jak przez SCENARZYSTÓW została tam napisana jej postać?

Odpowiedz
W sumie nie ma, ale cień Gwiezdnych wojen lubi padać na aktorów tak jak to było z Markiem Hamillem, czy Haydenem Christensenem. I później ludzie oceniali ich przez pryzmat tych ról.
I ja sam nie ukrywam, że na razie i tak widząc Daisy Ridley, to trudno mi nie myśleć o jej postaci z TFA, Mary Sue, nadbrytyjskim akcentem i aktorstwem Emmy Watson z pierwszych Potterów. Może to i głupie, ale cóż nic na to nie poradzę

@zombie001 Hm, w sumie rzeczywiście Rebecca Ferguson by się nadawała :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
W sumie Emma Watson też byłaby niezłym wyborem.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
yyyy... NIE.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Przeciwko Ridley przemawia ten jeden zasadniczy fakt, że ona mi się zwyczajnie nie podoba :)

Odpowiedz
Lolrens, proponuje czytać swoje posty przed wysłaniem. To tak jakbym oceniał świetnego Bale'a w Big Short przez pryzmat Batmana we Florencji. A porównanie do kawału drewna w postaci Haydena, nie skomentuje.

Odpowiedz
(22-03-2016, 08:04)Pitero napisał(a): W sumie Emma Watson też byłaby niezłym wyborem.

Spokojnie, gdyż powoli to przechodzimy po prostu do wymieniania każdej angielskiej aktorki, a więc ja dorzucę jeszcze: Keirę Knightley i Kate Winslet i... zaraz zaraz Emily Blunt! Proszę, kolejna ciekawa propozycja. :)
Arahan

Odpowiedz
Emily akurat byłaby bardzo spoko, oglądałbym. Ale i Daisy to byłby niezły wybór, już abstrahując od tego jak była napisana jej postać (ja tam nic do niej nie mam ale chyba rozumiem czemu ludzie jojczą) dziewczyna zakasowała charyzmą właściwie całą obsadę TFA.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
To właśnie piszę,że Emily Blunt byłaby super!
A co do Daisy to niestety tak jak Phil ocenia Haydena przez SW, tak i ja na razie nie potrafię inaczej,proszę o wybaczenie.:('
no ale z tym filmem jest niby szansa.
Arahan

Odpowiedz
To teraz ja mam typ nad którym myślałem, dedukowałem ale w końcu udało mi się wybrać tą jedną aktorkę, która byłby idealnym wyborem do nowej Lary Croft. A jest to... świeżo upieczona zdobywczyni nagrody Akademii... bam bam bam... ALICIA VIKANDER!!!
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Spytaj Lolrensa, czy odpowiada mu jej biust, zanim wyskoczysz ze swoim "idealnym wyborem" ;). A tak serio - fajny wybór. Podobna do nowej Lary. Ciekawe jakby poradziłaby sobie z akcentem?

[Obrazek: alicia-vikander-hotell.JPG]

PS Czy tylko ja zauważyłem, że Lolrens próbował podważyć jakość gry Daisy w TFA? Czy ktoś widział na tym forum większy przejaw bezceremonialnego hejtu?

Odpowiedz
Lawrence, czy ty zdajesz sobie sprawę jak głupie są twoje posty?

Hayden Christensen (którego kariera nie istnieje) oceniany jest przez pryzmat SW ponieważ w powszechnej opinii zagrał fatalnie. Wiesz jaka jest powszechna opinia o roli Daisy Ridley w TFA? O ROLI Daisy Ridley, nie jej postaci?

Odpowiedz
Wiem,jakie są opinie,widze, je też tutaj na forum.ale trudno nic nie poradzę,mnie ta kreacja się nie podobała. Jak pisałem sposób wystawiania się kojarzył mi się z wczesną Emma Watson,która mówiła super wyraźnie,otwierając szeroko buzię i jakoś nienaturalna i zmanierowana mi się ta postać wydawała.wiadomo scenarzyści mają w tym niedźwiedzią zasługę i może przez to mam takie ,a nie inne odczucia.
Wybaczcie, ale tutaj nie potrafię kłamać i zaprzeczać samemu sobie . I wiem że jestem jedyny w tej kwestii :(
Arahan

Odpowiedz
(22-03-2016, 17:28)Pitero napisał(a): bam bam bam... ALICIA VIKANDER!!!

W sensie Lara będzie teraz bardzo smutna i w połowie filmu dowie się, że jej kochanek chce zostać kobietą?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Serio? Wiem, że to żart, ale najpierw komuś nie pasuje Daisy, bo będzie Mary Sue, a teraz to?

Odpowiedz
Anne Hathaway zadowoli każdego.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon