Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
(27-03-2017, 19:56)Phil napisał(a): W końcu nie ma ku temu powodów, nie? :)

No nie ma:P
Co do cycków, to fakt- płaska jak cholera, a z tego co pamiętam to w starych grach Lara to jednak bimbałki to miała.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tylko moim zdaniem to:
[Obrazek: Alicia-Vikander-as-Lara-Croft-Tomb-Raider-02.jpg]
Wygląda lepiej od tego?
[Obrazek: 030811laracroft1.jpg]

Odpowiedz
Mi się bardziej podoba druga wersja. To ekranizacja gry, a nie film biograficzny, który ma dążyć do realizmu. Lara zawsze była trochę przerysowana i tak zapisała się w zbiorowej świadomości, a teraz to są jakieś próby na przepisanie jej od nowa w dojrzalszym wydaniu.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
(27-03-2017, 20:46)Kluski napisał(a): To ekranizacja gry, a nie film biograficzny, który ma dążyć do realizmu.
To ekranizacja rebootu serii który właśnie do realizmu - mimo obecności elementów fantastycznych - dążył.

"Ekranizacja gry a nie film biograficzny" to zresztą totalnie karkołomna argumentacja, której nie pojmuję i chyba nawet nie chcę pojąć. A fe.

Odpowiedz
Przypominam, że żyjemy w czasach, gdzie zmienia się niektórym postaciom kolor skóry, a czasem nawet płeć. Serio, mniejsze piersi to naprawdę nie problem. Zwłaszcza, że ten film ma być ekranizacją rebootu, a nie oryginalnej serii, a w tej nowszej odsłonie Lara ma normalny rozmiar. ;)

Odpowiedz
(27-03-2017, 19:22)nawrocki napisał(a): Fotki jakby rodem wyjęte z komputerowego reboota serii. Podoba mi się.

Miejmy jednak nadzieję, że nie będą tak samo wierni scenariuszowi :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Strzelam, że wzięli tylko setting, a fabułę osnują wokół innego motywu, niż w grze.

Odpowiedz
(27-03-2017, 20:57)Grievous napisał(a): Miejmy jednak nadzieję, że nie będą tak samo wierni scenariuszowi :P
Eee, fabuła ujdzie, gorzej jeśli Larze będzie towarzyszyć galeria tak samo beznadziejnych postaci, a i ona sama będzie tak nudna jak w grze :)

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):To ekranizacja rebootu serii który właśnie do realizmu - mimo obecności elementów fantastycznych - dążył.

Fakt. Pytanie tylko czy robił to umiejętnie i czy reboot wyparł z podświadomości obraz Lary wykreowany przez oryginalną serię. Ja szczerze przyznam, że nie pamiętam z fabuły jedynki absolutnie nic, chociaż sama gra podobała mi się bardzo. Próby wyciśnięcia mi podbudowy psychologicznej panny Croft traktowałem raczej jako przeszkadzajki, a głównym mięskiem była sama rozgrywka. Natomiast część druga jeśli chodzi o wątek główny to już dla mnie totalna bzdura i to nie tylko nieangażująca, ale wręcz przeszkadzająca w zabawie. Nie chcę wyjść na szowinistę, ale wielokrotnie podczas cutscenek i monologów Lary mówiłem pod nosem "zamknij się babo", ponieważ teksty jakie puszczała były wyjątkowo drętwe i pretensjonalne. Ale to tylko ja. 
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
(27-03-2017, 20:52)nawrocki napisał(a): Przypominam, że żyjemy w czasach, gdzie zmienia się niektórym postaciom kolor skóry, a czasem nawet płeć. Serio, mniejsze piersi to naprawdę nie problem. Zwłaszcza, że ten film ma być ekranizacją rebootu, a nie oryginalnej serii, a w tej nowszej odsłonie Lara ma normalny rozmiar. ;)

Ale o czym my w ogóle rozmawiamy? Czy w oryginale lub reboocie pada chociaż zdanie o jej biuście? Czy on ma jakieś znaczenie w którejkolwiek odsłonie gry? Może czepiajcie się, że Larę gra aktorka, a przecież w grze była z pikseli.
- Jak chcesz odzyskać wolność?
- Jedynym możliwym sposobem. Poprzez rewolucję. (...) Nie będziemy wolni, dopóki nie posiądziemy władzy.

Odpowiedz
Poprzednio Jolie chodziła w staniku wypchanym skarpetkami i w niczym to tym fatalnym filmom, ani tym bardziej jej nie pomogło.

Odpowiedz
Alicia na tych fotach wygląda zaskakująco dobrze, nie spodziewałem się tego.

Ale Angie w pierwszej części <3 nie do przebicia.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
(27-03-2017, 21:33)Mierzwiak napisał(a): Poprzednio Jolie chodziła w staniku wypchanym skarpetkami i w niczym to tym fatalnym filmom, ani tym bardziej jej nie pomogło.

Czy jej to w NICZYM nie pomogło to bym polemizował :P

A Vikander nawet "jakoś" wygląda, ale i tak jest całkowicie "not my type". Może chociaż film będzie dobry.
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz
Nowa fotka się pojawiła:

[Obrazek: 6I4SrYy.jpg]

Ogólnie fajnie wygląda. Wiadomo, brakuje cycka, ale i tak kupuję tę wersję. Podoba mi się na razie to, jak Ala wygląda.

Odpowiedz
Na dodatek oficjalnie zakończyli zdjęcia a Vikander chwaliła się, że sporo scen kaskaderskich i to skomplikowanych grała w wodzie, niby w ciagu 16 dni takowe kręcili.
Na CC może jakiś teaser?

W kwestii biustu będzie jak z Gadot, też narzekanie, narzekanie a ostatecznie fanów Vikander zacznie dynamicznie przybywać - a przynajmniej taką mam nadzieje.

Odpowiedz
Cyc jak cyc, ale twarzy nie zmieni - a ta ni cholery mi nie podchodzi :(
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Jak was czytam to ręce opadają, a na posty tego całego Negatywnego to reaguję alergią - nie ma tu większego wsiura :)

Odpowiedz
A Ty to kto?

Odpowiedz
Cytat:Cyc jak cyc, ale twarzy nie zmieni - a ta ni cholery mi nie podchodzi :(

Nic dodać, nic ująć.

jakiś kolo napisał(a):Jak was czytam to ręce opadają,
Sorry to say, ale nikogo tu nie obchodzi co ci opada. Przy okazji - nie miałeś stąd już "spierdalać?" (twoje własne słowa). Szkoda, zeby to co masz w avatarze miało się kojarzyć z kimś kto zagląda tu tylko po to, żeby się do kogos ni z gruszki ni z pietruszki dopieprzyć.
Aktualny film roku 2017 - Sztuka kochania.
Aktualne filmowe ścierwo roku 2017 - Transformers: The Last Knight / John Wick 2
Aktualne rozczarowanie roku 2017 - Logan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon