Tomb Raider (2017) reż. Roar Uthaug
(20-09-2017, 17:40)Mierzwiak napisał(a): ... w której dzieci fortuny przychodzi do siedziby...

Ale tam jeden był. Był jeden ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
:P

Obejrzałem ten trailer raz jeszcze. Zmieniam zdanie: będzie konkretna chujoza
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
Straszny trailer. Będzie lipa. Vikander jest urocza, ale już na etapie zwiastuna widać, że nie dzwiga tej postaci, wygląda to nudno, sztampowo jak jakaś słaba demówka nieciekawej gierki. W dodatku zwiastun mehowy do potęgi.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przysięgam, ten dżingiel to najbardziej komiczna rzecz jaką słyszałem w zwiastunie profesjonalnej produkcji, nie celującej w autoparodię. Zupełnie jakby jakiś naturszczyk dorwał się do konsolety i odkrył że jak wciśnie guzik to jest takie fajne TU-RU, więc huzia! Wcisnąć tego ile wlezie. Lubisz to dziwko.
I am Jerusalem. 

Odpowiedz
Pokazywaliście ten trailer komuś kto nie zna (ostatnich) gier? Ja nie :) ale staram się spojrzeć na niego okiem takiej osoby i zastanawiam się co tutaj miałoby kogoś zainteresować.

Ojciec jakiejś laski zginął / zaginął a ona płynie na wyspę i tam biega i skacze. Brednie o ratowaniu świata pomijam, bo obrazy nie idą w parze ze słowami, więc whatever. Nie ma tu ani ciekawej obsady, ani atrakcyjnych wizualiów, ani nawet śladowej ilości jakiejś potencjalnie, bo ja wiem, dobrej / ciekawej sceny?

Ależ łatwo ostatnio wyczuć takie przypadki. Wali kasowym flopem na kilometr :)

(21-09-2017, 21:29)Kluski napisał(a): Przysięgam, ten dżingiel to najbardziej komiczna rzecz jaką słyszałem w zwiastunie profesjonalnej produkcji
od czasu uderzeń w zwiastunie Mumii :)
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon