Top Gear
A powinieneś.;) Po prostu mam manię natręctw i musiałem precyzyjnie wyjaśnić co dokładnie mi nie pasuje w TG. Plus jestem trochę zdziwiony, że różnica między irytującymi wygłupami a fajnymi wygłupami trójki prowadzących jest tak oczywista tylko dla mnie.

Odpowiedz
Nie wiem co ci lekarz napisał w karcie (polscy lekarze to matoły) ale powinna być nerwica natręctw nie mania. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jasne, mój błąd. Sam się zdiagnozowalem. :)

Odpowiedz
Oglądnąłem ten ostatni odcinek TOP GEARa ze starą obsadą (jej częścią) i było to dziwne przeżycie. Mimo, że fajnym było nawiązanie ze słoniem o imieniu Jeremy w studio, to jednak czuć i widać było brak Clarksona, właśnie w studiu. Czyli dokładnie te dogryzania i komentowania w studiu po zapodanym materiale. Nawet czy wyreżyserowane czy nie, dodawały one specyficznej pikanterii.
Tak też było to smutne pożegnanie :(
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Miałem bardzo podobne odczucia. Dodatkowo widać było, że zmontowano materiał ze świadomością, że to ostatni odcinek. Takie skakanie od filmu do filmu z przerwami na dwa zdania od ojców prowadzących. Ogólnie jakoś mnie ten odcinek nie bawił, ale to prawdopodobnie efekt świadomości, że Top Gear właśnie się skończył.

PS. Na osłodę: trailer Star Citizen stylizowany na Top Gear. Mogłem wrzucić do gier, ale jakoś bardziej tutaj mi pasowało.

I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Jednak nie Netflix a Amazon

https://twitter.com/JeremyClarkson/status/626693373240459264

Odpowiedz
I tak czekam :)
Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
http://fdb.pl/wiadomosci/22066-szczegoly-na-temat-nowego-programu-clarksona

Troche szczegółów.

Myślalem, że Amazon od razu wrzuci całość, a tu lipa. Będzie forma znana z BBC, czyli jeden odcinek na tydzien.
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
Nie no, o ile w przypadku fabularnych seriali wypuszczenie całego sezonu na raz ma sens i pewnie będzie coraz powszechniejsze, to ciężko się spodziewać, żeby takie autorskie programy hobbystyczne były wypuszczane na raz.

Odpowiedz
Zaraz, zaraz ale jak w takim razie będzie się to oglądało? Wiem, że może to głupie pytanie. Ale nie wiem czy będzie to miało taką oglądalność jak w BBC. Mimo, że życzę im jak najlepiej. I liczę na jakiś dobry tytuł, a nie czegoś w stylu House of Cars....
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Podejrzewam, że większość będzie nadal oglądała tak, jak dotychczas, czyli z ripów. Rzeczywiście ciekawe na ile przełoży się to na wzrost abonentów Amazona, no ale jakiś wzrost subskrypcji na pewno zanotują. Może program Clarksona to bardziej inwestycja wizerunkowa, sposób na zwiększenie znaczenia marki (Nie mam pojęcia jaki mają udział w rynku i gdzie są mocni, ale zakładam, że na razie są daleko za Netflixem, Hulu i pewnie jeszcze kimś, nie?) a niekoniecznie sposób na bezpośredni zysk przy budżecie na poziomie 250 baniek za te kilka sezonów. No chyba, że będą to sprzedawać do stacji w krajach, gdzie nie oferują swoich usług. Plus gadżety, może dvd...

Szkoda, że jednak nie Netflix, o tyle, że jeśli wchodzą do Polski to byłby kolejny argument za subskrypcją i fajnie byłoby oglądać to legalnie, chociaż ja i tak wolę mieć rip na dysku czy pendrivie i oglądać na telewizorze, w którym nie mam dostępu do sieci a ogarnianie tego np. przez konsolę też jest dla mnie zbyt skomplikowane.

Odpowiedz
http://naekranie.pl/aktualnosci/jeremy-clarkson-o-swoim-nowym-programie-motoryzacyjnym-732130

wolność, absolutna wolność dla Clarksona :)
Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
Tylko to zostawię tutaj...

http://www.topgear.com/car-news/top-gear-tv/matt-leblanc-joins-top-gear

Odpowiedz
Zajawka, a raczej rozkmina na temat nowego programu ;)

http://naekranie.pl/aktualnosci/byli-prowadzacy-top-gear-powracaja-zwiastun-nowego-programu-dla-amazona-851969

Odpowiedz
Ej, ludzie! Nikt już nie ogląda starego/nowego Top Gear? Ja rozumiem, że sezon 23 był fatalny i szkoda było czasu nawet na wylanie pomyj, ale teraz mamy kolejną odsłonę bez rudego i jest znacznie lepiej. Przede wszystkim pierwsze skrzypce gra wreszcie Chris Harris. Jestem przekonany, że za 3 - 4 lata będzie on kolejną ikoną tego programu. Może nie rzuca tak celnymi uwagami jak Jeremy, ale jest cholernie naturalnym świrem motoryzacyjnym i nawet kiedy w swych podnietach kierowanym autem przypomina wydelegowanego orangutana to widać, że nie udaje, a po prostu taki jest. Resztę doskonałej roboty odwala - jak zawsze - ekipa filmowców i montażystów, którzy są jednak o klasę lepsi od kolegów z The Grand Tour. Soczysty materiał o Alfie Giulii z drugiego odcinka, zamiata wszystko co zrobili do tej pory Amerykanie z Amazona. Jeszcze tylko wywalić drewnianego Le Blanca i zupełnie zapomnę, że w TG była kiedyś trójka prowadzących nie do zastąpienia. Moim zdaniem jest dobrze i jeśli w BBC chcieli udowodnić, że Top Gear to nie tylko Clarksson, May i Hammond to są na dobrej drodze by zamknąć marudom usta.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości