Trailery filmowe.
Ostatnie ujęcie wskazuje że historia ridleyowego Prometeusza zatoczyła koło, najpierw Inżynier stworzył ludzi a teraz ludzie tworzą Inżyniera. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(08-02-2018, 16:28)Snappik napisał(a): Sam Worthington jako czołsen łan w misji ludzkości polegającej na zasiedleniu Tytana. Główny bohater pod wpływem eksperymentów zmienia się w obcego i morduje homo sapiens.
A to "Avatar" nie miał jeszcze premiery, że ciągle wypuszczają zwiastuny? :o
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Fajny pomysł, ale wygląda na straight-to-streaming tandetę.

Odpowiedz
W 2014 roku powstało rosyjskie fantasy Wij z Jasonem Flemyngem w roli głównej, a w epizodzie pojawił się m.in. Charles Dance. W tym roku będzie Wij 2 z... a nie powiem jakie znane trzy nazwiska przewijają się w trailerze. Zaznaczę jedynie, że naszego Depardieu czyli Pawła Deląga nie wypatrzyłem, ale wcale nie zdziwię się jak w filmie sie pojawi, choćby w epizodzie:-D

Odpowiedz
Po pierwsze, straszna cienizna.

Po drugie, mam uwierzyć że w świecie w którym by przeżyć trzeba być ciiiiiiiiiiicho rodzice dali swojemu dziecku zabawkę na baterie która wydaje odgłosy?! Co sobie myślał scenarzysta robiąc z bohaterów skończonych idiotów?

Odpowiedz
Ja to widzę inaczej - dzieciak znalazł gdzieś tę zabawkę i nie powiedział o tym rodzicom. Jeżeli tak by to wyglądało to wcale to nie jest takie głupie ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja się zawsze zastanawiam, kto sie decyduje na dzieci w takich warunkach :) Nawet w naszym wygodnym świecie wychowwywanie to hardkor.

Odpowiedz
(13-02-2018, 09:34)Snappik napisał(a): Ja to widzę inaczej - dzieciak znalazł gdzieś tę zabawkę i nie powiedział o tym rodzicom. Jeżeli tak by to wyglądało to wcale to nie jest takie głupie ;)
Hmmm, o tym nie pomyślałem. (Głupek :) )

Odpowiedz
(12-02-2018, 23:49)Mierzwiak napisał(a): Po pierwsze, straszna cienizna.

Po drugie, mam uwierzyć że w świecie w którym by przeżyć trzeba być ciiiiiiiiiiicho rodzice dali swojemu dziecku zabawkę na baterie która wydaje odgłosy?! Co sobie myślał scenarzysta robiąc z bohaterów skończonych idiotów?

Ja mam odwrotnie. Wygląda to rewelacyjnie, klimatycznie i bardzo przypomina zeszloroczny To Przychodzi Po Zmroku.
Jestem kupiony, a pierwsze sceny sugeruja jakas inwazje, byc moze z kosmosu:)
A co do zarzutu, to juz ktos wyjasnil, dzieciak ukryl i wyszla imba:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(13-02-2018, 14:45)Danus napisał(a): bardzo przypomina zeszloroczny To Przychodzi Po Zmroku.
Czyli tak jak napisałem: cienizna.

Odpowiedz

Nowy film scenarzysty Sierocińca. W obsadzie między innymi Anya Taylor-Joy i Charlie Heaton (znany ze Stranger Things).

Odpowiedz
Było? CHoć to ponoć jakiś telewizyjniak więc....

Cytat:Ile filmów o polskich lotnikach będziemy w stanie wytrzymać?
http://wyborcza.pl/7,101707,22994621,kinowa-bitwa-o-bitwe-o-anglie-widzielismy-zwiastun-brytyjskiego.html
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Raczej regularnie śledzę ten temat, ale chyba nikt nie wrzucał. Harry Potter w roli przemytnika. Jest eRka. Premiera za kilka dni na iTunes (23 lutego).

Cytat:Sean Haggerty only has an hour to deliver his illegal cargo. An hour to reassure a drug cartel, a hitman, and the DEA that nothing is wrong. An hour to make sure his wife survives. And he must do it all from the cockpit of his Cessna.

Odpowiedz
Comeback i pozegnanie w jednym:

Nic oryginalnego, ale lubie Burta.

@@@

dwa dokumenty:

I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
To wyżej z Burtem. Czy nie przerabialiśmy ostatnio dokładnie tej samej fabuły tylko z Samem Elliottem?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ktoś pamięta jeszcze film z 1998, który był kinowym remakiem serialu? Netflix bierze się za temat. Na plus dwójka aktorów, których lubię :)

"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
I to też będzie serial :)

Odpowiedz

[Obrazek: 14F4aRC.jpgp]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Właśnie się zastanawiałem co z tym filmem, bo poza zdjęciami z planu nie było wiadome w sumie nic, i myślałem, że to normalna kinowa produkcja. Zwiastun wygląda ciekawie, a plakat cudeńko.

Odpowiedz
Netflix chyba zatrudnił jakichś nowych ziomków do tworzenia plakatów, bo ten do Anihiliacji (jest w stosownym temacie) również bardzo fajny.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon